Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLEJNOT_NILU__________1

CZY POLACY TO ZWIERZETA ?!?!?!?!?!

Polecane posty

Gość gość
O qzwa to polacy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj stąd arabie, Polska nie jest dla kozojebców, całą tą swołocz muzułmańską, którą jest w Polsce się zniszczy, któregoś dnia, nic z was nie pozostanie, bo jesteście rakiem ludzkości, a raka trzeba usuwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robaku zwierzaku mieszkam w IZRAELU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie czlowiek nalezy do krolestwa zwierzat,wiec pociesze cie autorze,ale takze jestes zwierzeciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O wlasnie sie zesralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, drugiego jeszcze nie zrobiłem. Ale ósmy zrobię hobbistycznie. Tamte publikowałem jako angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było śmiesznie i fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 30000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę mnie i sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nomenklaturze zoologicznej zwierzęta (łac. animalia, gr. ζῷα) klasyfikowane są jako takson w randze królestwa (regnum). Takson ten obejmuje wszystkie gatunki zwierząt, w tym również człowieka (Homo sapiens). W języku potocznym pojęcie zwierzę stosowane jest dla określenia każdego żywego stworzenia z wyjątkiem człowieka. Człowiek jest zwierzęciem. Polacy – naród słowiański zamieszkujący głównie obszar Rzeczypospolitej Polskiej i będący jej głównym składnikiem ludnościowym, a poza granicami Polski tworzący Polonię. Polacy to naród. Naród – wspólnota o podłożu etnicznym, gospodarczym, politycznym, społecznym i kulturowym wytworzona w procesie dziejowym, przejawiająca się w świadomości swych członków. Chociaż naród wyróżnia się na tle innych zbiorowości, to jednak nie jest możliwe precyzyjne zdefiniowanie tego pojęcia. W socjologii nie ma jednej definicji tego pojęcia, istnieją też rozbieżności między stanowiskiem socjologów, antropologów i historyków. Naród jest wspólnotą Wspólnota – typ zbiorowości oparty na silnych, emocjonalnych więziach, nieformalnej strukturze, dominujący przede wszystkim w społeczeństwach pierwotnych. Wspólnota to zbiorowość Zbiorowość społeczna (zbiorowość ludzka) w socjologii – zbiór osób, zajmujących w danym czasie, trwale lub nie, daną przestrzeń, między którymi dochodzi do interakcji i pojawiać mogą się stosunki społeczne. Zbiorowość to osoby Osoba (πρόσωπον , łac. persona) – pierwotnie, zarówno po grecku, jak i po łacinie słowo to oznaczało „maskę”, którą zakładali aktorzy w teatrze starożytnym. Następnie zaczęto go używać w odniesieniu do roli, jaką jednostka odgrywa w dramacie życia. Podmiot o rozumnej naturze. Może nim być człowiek, a także Bóg, rozumiany jako byt wyróżniający się najdoskonalszą formą istnienia. Osoba to również człowiek. Logiczne - Polacy to zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj zwierząt, wykładowco. Takich długich wywodów nie chce się nikomu czytać ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydło by się obraziło, gdyby umiało czytać i podało ludzi do sądu za zniewagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta (łac. animalia, gr. ζῷα) – królestwo obejmujące wielokomórkowe organizmy cudzożywne o komórkach eukariotycznych, bez ściany komórkowej, w większości zdolne do aktywnego poruszania się. Są najbardziej zróżnicowanym gatunkowo królestwem organizmów. Największą grupę zwierząt stanowią bezkręgowce, a wśród nich owady. Drugą, obok bezkręgowców, grupą zwierząt są kręgowce. Wśród nich tradycyjnie wyróżnia się ryby, płazy, gady, ptaki i ssaki, do których należy również człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni zachowują sie jak zwierzęta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpopek
to prawda, polska jest dla swnioj, ,,,,,, cow, to widac, slychac, i czuc. dlatego muzulmanie , i nie tylko brzydza sie polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×