Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy też uważacie, że kobiety które chcą facety, który jak to mówią "nie będzie..

Polecane posty

Gość gość

...stroił fochów" są p************i debilkami z p*********m mózgowymi i wszelkimi możliwymi powikłaniami tej choroby? Bo ja uważam, że tak. Bo co to znaczy, nie będzie stroił fochów? Jak ktoś stroi focha tzn, że ma do tego powód, i co te kobiety mają na myśli? A no mają na myśli to, że nie będzie się obrażał gdy będzie wyzywany, obrażany, okłamywany, bity, a nawet zdradzany, tylko będzie udawał, że wszystko jest ok, że wszystko gra itd.... No k******. jak ktoś sobie za wiele pozwala, to należy dać mu reprymendę inaczej daje się tylko milczące pozwolenie na dalsze tego typu akcje! Dlatego uważam, że kobiety, kóre chcą faceta, który nie będzie się obrażał są zwyczajnie j*******e w beret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że należysz do tych co wala focha o byle gunwo i dlatego masz ból d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wale focha tylko, jak jakaś mnie wyzywa, obraża, okłamuję itp. ale dal ciebie to pewnie byle g****o, nawet gdyby mnie dźgała nożem, to też byle g****o co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę mnie nie mieszać w swoją patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiesz na pytanie w temacie ciąża który został dodany o 8:08 dziś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio dziewczyny cie biły, wyzywały i zdradzały?:D 1. Jak jestes taką peesdą i nieudacznikiem, to raczej twoje pedalskie foszki nie robiły na nich wrazenia:D 2. Umyj się, zacznij czytać ksiązki, skoncz szkołę, zmien pracę na umysłową, to może zmienisz srodowisko i zobaczysz, że ludzie to nie tylko margines społeczny w którym teraz sie obracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:23 jakoś błagały mnie o wybaczenie po tych moich foszkach... ty p**do. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto by chciał takiego dużego dzieciaka co się fochuje o wszystko? Trzeba mieć dystans do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore łby p*****la od rana. J****e primadonny z sianem we łbie. Męskie fochy są żałosne. Może i blagaly ale i tak cię kopna w dupsko ostatecznie. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:30 n pewnie debilko: wyzywają cię? MUSISZ MIEĆ DYSTANS; okłamują cię? MUSISZ MIEĆ DYSTANS; zdradzają cię? MUSISZ MIEĆ DYSTANS! Bo przecież tylko kobieta może się obrażać na faceta, a facet to ma grzecznie znosić jej fochy! I jak jego maja za popychadło to udawać, że wszystko gra i dawać milczące pozwolenie na dalsze tego typu traktowania. Chyba cię p****ało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sobie nie radzisz z dominującymi kobietami, które jasno dają sygnał o swojej nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, widać że sobie nie radzi i nie tylko z kobietami. W domu też się tak do ciebie zwracają.?jezeli do swoich byłych się odzywales tak jak tu, to w ogóle im się nie dziwię, że cię zdradzaly, oklamywaly i też wyzywaly.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:44 oczywiście, że sobie daje - kopie je w dupę i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Na szczęście większość choleryczek będzie starymi pannami, bo kto by je chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:47 tylko od do was debilki i tutaj się tak odzywam. gdy ktoś w prawdziwym życiu traktuje mnie jak szmatę, to mu wtedy powiem co myślę i nie chce mieć z tą osobą nic wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***l cię pies. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka to cie na świat wydała! Koński zwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety które chcą facety :D Nie czujesz, że rymujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie radzisz sobie, bo jakbyś sobie radził, to byś nawet godziny takiej nie podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebnięte debilki, na szczęście większość facetów ma swój honor i kopią was w dupę gdy są przez was traktowani jak szmaty, a do tamtych pizd co pozwalają się traktować jak popychadło, to wy same do nich nie macie szacunku pomimo, że tu pieprzycie co innego - chuj z wami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oho, czyli przyznajesz, że jesteś ślepy i naiwny, skoro reagujesz tak agresywnie :D Jakby tak nie było, to tak, jak ktoś napisał, nawet byś takiej lasce godziny nie podał, a co dopiero się zapoznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:17 o czym ty kretynko p********z? Jakie zagadywanie? jaka godzina? Ty umiesz czytać ze zrozumieniem/ Wiesz o czym jest temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem doskonale i tłumaczę ci, że gdybyś się tak znał, to nie pchałbyś się w relacje wykraczające poza podanie godziny na ulicy takiej lasce i nie zobaczenie jej więcej na oczy. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia, co się tak podniecasz kobietami? Ja na Twoim miejscu dawno zaprosiłbym miłego kolegę na kolację i nie miał problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:26 jakimi kobietami (w domyśle wszystkimi)? Temat jest o kretynkach, które chcą mieć faceta, którego będę mogły wyzywać, okłamywać, zdradzać, bić itd. a on słowa nie powie, i które twierdzą, że taki facet, to "prawdziwy męski facet"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo, że wszystkimi, zatem pytam. Po chuj się tak męczyć? Ta dziura między nogami to nic niesamowitego, jeśli tego nie wiesz.A jak jesteś tradycjonalistą, to kup sobie lalkę z tą dziurą i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chodzi o to, że to kobieta się tak zachowuje, a nie jakiś "porządny i prawdziwy" mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla psa kiełbasa biedne gnijące penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:36 czyli co facetowi nie wolno się obrazić jak jest szmacony, tylko kobiecie wolno? Weź się z takimi poglądami nawet nie pokazuj w towarzystwie, bo cię wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penis to najobrzydliwsza rzecz, jaka powstała :-( Tylko by żarło i żarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×