Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda ze alkoholikom nie staje?

Polecane posty

Gość gość

czy to prawda ze alkoholikom nie staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 121
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez skąd to jeden z mitów palaczom juz predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 121
znalem mnostwo alkoholików po rozwodzie , a oni i tak mieli kobiety w duupie Chodzilo tylko o to by sie nawalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeszlości niestety byłam z alkoholikiem przez jakiś czas i o ile mu stawał, tak nigdy nie był w stanie dojść w żaden sposób. Czasem sam sobie ręką, ale to po 30-40 minutach szarpaniny. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, byłam z całkiem młodym facetem-36 lat ( okazało sie ze ukrywał alkoholizm-pił od paru lat, ale weekendowo więc w tygodniu nigdy nie widziałam go pijanego, wyszło dopiero jak sie zaczeliśmy spotykać i przychodził do mnie w weekendy)- nie stawał mu, jak stanał to na chwilę, próbował wkładać półmiękkiego , jak już po godzinie robienia mu laski jakos mu stanął to z kolei nie mógł dojść, tak jak napisała dziewczyna wyżej seks to ponad godzinna szarpanina bez efektu i bez przyjemności dla kobiety, czasem w ogóle bez mozliwości wlożenia bo nie było jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, prawda. Jak nie problem z erekcją, to z dojściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie wydawalo ze kobiety wolą godzinną jazde niż 2 minutową .,., To pewnie fajnie byc z takim kto nie moze dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie wydawalo ze kobiety wolą godzinną jazde niż 2 minutową .,., To pewnie fajnie byc z takim kto nie moze dość bzdura. Fajne to jak jesteś podniecona i seks jest fajny. Seks z alkoholikiem jest fajny- u mnie były 3 podejścia dziennie z czego 1 udane, przy dwóch wcześniejszych nic z tego nei miałam poza stresem bo męcząco nalegął na próbę, musiałam obciagać przez godzine zeby stanał- weź obciągaj 3 godziny dziennie, to i kark napierdziela i siepo prostu nie che a podniecenie po drodze sie rozmywa, masz tylko takie poczucie odwalania nudnej pańszczyzny, i nic z tego niemasz, bo między wyjęciem z ust a zmiana pozycji do takiej zeby wsadzić juz mu opada. Do tego rozczarowana mina faceta. A nawet seks w którym on włozył, to takie beznamiętne heblowanie, a facet w ogóle bez kontaktu z toba bo cała uwagę skupia na sobie i na tym zeby utrzymać wzwód- czasem myslałam ze jakbym wyszła sobie zrobić herbatę w trakcie to nawet by nie zauważył ze baby nie ma tylko dalej heblował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z alkoholikiem jest fajny nie jest fajny mialo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze facet po 100 -tce wodki może dłużej ,.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze facet po 100 -tce wodki może dłużej , xxxx tak jesli czasem sobie chlapniesz. A nie jesteś alkoholikiem. Chyba umiesz czytać dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji (Nepal herbs) http://www.nepalherbs.eu/pl/ Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży a erekcja jak za młodych lat. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii Oprócz silnej erekcji to wyniki badania krwi po 3 tygodniach kuracji wykazują duży spadek złego cholesterolu LDL. Naprawdę jestem zaskoczony ich skutecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być tak źle stary nie martw się Ja też mam problem ale musimy sobie jakoś radzić Sam wybór iq man myślę, że dobry czytałem o nich dużo. Ich pochodzenie i skład są bardzo obiecujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem jest w takim przypadku zastosowanie IQman. Uważam, że obecnie nie ma lepszego środka na potencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet tez teraz przyjmuje tabletki IQMAN i po miesiącu stosowania naprawdę jest super Ja szczerze muszę powiedzieć ze działa.Dziewczyny jeżeli wasz facet ma problemu podsuńcie mu te tabletki będziecie bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam stosowałem IQman i jak najbardziej jestem zadowolony, w końcu jakiś srodek przywrócił mi ze tak napiszę równowagę w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×