Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieinie

Czy trolling jest sztuką?

Polecane posty

Tr0lling to nie sztuka. To badziewie bo nie sztuką jest komuś dogryźć-sztuką jest umieć iść na kompromisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
Czarnowąsy – część miasta Opole położonego w województwie opolskim. Miejscowość wraz z obrębem ewidencyjnym wsi włączono do Opola 1 stycznia 2017. Wikipedia Powierzchnia: 9,64 km² Pogoda: 21 °C, wiatr płd., 10 km/h, wilgotność 91% Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: poniedziałek, 23:29 Nadchodzące wydarzenia pon., 10 lip 19:00 Medytacja w Amfiteatrze Gazeta Wyborcza. Biuro ogłoszeń pt., 14 lip 20:00 Letnia Scena NCPP: Leski Gazeta Wyborcza. Biuro ogłoszeń sob., 15 lip 09:00 Joga w Amfiteatrze Gazeta Wyborcza. Biuro ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój trolling o duchach w mieszkaniu to nic w porównaniu do Namysłowa ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolling to spam i spamowanie tak mi sie wydaje nieinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnowąsy – część miasta Opole położonego w województwie opolskim. Miejscowość wraz z obrębem ewidencyjnym wsi włączono do Opola 1 stycznia 2017. Wikipedia Powierzchnia: 9,64 km² Pogoda: 21 °C, wiatr płd., 10 km/h, wilgotność 91% Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: poniedziałek, 23:29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów opolskie wojew
pytałaś sie o co kaman z tym Namysłowem to c***isze Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 19 °C, wiatr płd., 8 km/h, wilgotność 96% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 226 zł. Wyświetl hotele Liczba ludności: 16 297 (2008) Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: poniedziałek, 23:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 19 °C, wiatr płd., 8 km/h, wilgotność 96% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 226 zł. Wyświetl hotele Liczba ludności: 16 297 (2008) Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: poniedziałek, 23:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem cały ten temat i powiem jedno: szkoda mi Ciebie człowieku. Nie wiem po co to polaczkowe podejście, rezerwować coś na co Cię ewidentnie nie stać. Swoim luksusowym busem podjedziesz pod 5-gwiazdkowy hotel? Jak Ty sobie to wyobrażasz? Co będziesz robił w tym Berlinie jak na nic Cię nie stać, ani na sugerowaną cenę hotelu ani na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takitak ty jesteś nieinie
Troling jest zatem pewna układanką i tego nie można pominąć. Teoria nic tu nie da. Co do samego sprzętu to powiem ze wytrzymałość musimy mieć zawsze na pierwszym miejscu. I nie opłaca się kupować sprzętu poniżej pewnej granicy i także pieniężnej. Sa kije do tej metody i nie mam zamiaru pisać o nich bo ktoś pomyśli ze się chwalę a to nie ładnie. Sa i koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakieł
Witajcie, Moi drodzy, ponieważ od jakiegoś już czasu forum kafeteria jest arena starć, w ktorej zauważalny jest daleko idacy trolling, pozwoliłem sobie na utworzenie wątku, w którym będziemy/bedziecie mogli poznac zachowanie Trolla oraz znaleść remedium na takie postawy aspołeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 19 °C, wiatr płd., 8 km/h, wilgotność 96% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 226 zł. Wyświetl hotele Liczba ludności: 16 297 (2008) Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: poniedziałek, 23:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakieł
Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 19 °C, wiatr płd., 8 km/h, wilgotność 96% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 226 zł. Wyświetl hotele Liczba ludności: 16 297 (2008) Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: poniedziałek, 23:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×