Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tutaj można pisać, że Hitler miał rację a Żydzi to ludzka zaraza?

Polecane posty

Gość gość

nie ma gorszego jak żyd, menda, gnida, cały nasz naród ciemiężony przez żydów i pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylvia
Izraelici to naród wybrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie można tak pisać. Umyj sobie buzie mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylvia
Dokładnie to jest rasizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Hitler to nie zaraza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Żydzi wyrządzają tyle zła na świecie. Dlaczego mając bomby atomowe nie można spalić żydostwa. Jakby wybić tych parchatych Żydów (kuwa rzygam) to i ciapki by się uspokoiły... Przecież to jest naturalne dla mnie, że jak widzę Żyda to zabijam, nie zabijam człowieka, zabijam żyda, gnidę, pasożyta, gó\wno ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor juz niezyjesz,żydki cie znajdą,i dojadą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My, prawdziwi Żydzi zrbimy ci rapatatam. Hitler, Bóg nasz und Got mir Uns, zabijom cie polczyszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie adolf to nie zaraza ktoś musiał wziąć na klatę tą całą bonanzę ja osobiście mu nie zazdroszczę ale kto myśli inaczej jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty głupi jesteś. Hitler zrobił czystkę także u nas. Piszesz tak jakby tylko Żydzi mieli coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie zabijam człowieka, zabijam żyda, gnidę, pasożyta, g****o ludzkie" oho, czyli uważasz, że robienie z Żydów mydła i torebek było ok? No to gratuluję. Pewnie jeszcze myślisz, że jesteś dobrym człowiekiem :D Przyjrzyj się najpierw sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu niektórzy piszą, to nadaje się do prokuratora. Prawo Polskie zabrania propagowania faszyzmu. Nie jestem prawnikiem, ale wiem że to jest ścigane z urzędu i podlega karze. Gdyby tak paru tu piszących dostało kilkutysięczne kary do zapłacenia, to może by przestali pisać głupoty. Nasz rząd koniecznie potrzebuje kasy, można na takich zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo pozwala mi mieć swoje zdanie. Nikogo nie zachęcam do unicestwiania żydostwa. Jak Żyd umrze to jego sprawa, nic nikomu do tego, że pół polski wtedy tańcuje. My nie lubimy Żydów i wszyscy wiemy, że II wojna światowa to ich spisek. Te bomby na Hiroszimę i Nagasaki to też robota tych gnid, boją się iść otwarcie to kombinują i manipulują. Reymont dostał Nobla dlatego bo opisał jak destrukcyjnie działa Żyd na ludzi a nie dlatego, że chłopy takie mądre byli. Gdyby istniało normalne prawo to pozwalałoby nam palić żydów żywcem, nawet dzieci. Żyd nigdy nie był i nie będzie człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ty jesteś kuźwa prowo i tu podjudzasz bo tylko te kary miały by być twoim chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo zabrania szerzenia nienawiści i mówienia jej językiem...nie chce mi się wierzyć,że jesteś po UWM-ie ;-/ brakuje ci elementarnej wiedzy nt. Hitlera, wojny i holocaustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
newet nie wiedziałem, że można tak szybko zabić człowieka chłostą. Zwykła linka od hamulca od roweru i wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka Davida Icke „Największy sekret”, opisuje działalność tajnego bractwa rządzącego światem z ukrycia od starożytności i szczegółowo wyjaśnia zarówno ich sieć powiązań, koneksji, jak również charakteryzuje ich naturę, zwyczaje i odsłania ich plany względem ludzkości. Ci ludzie praktykują zło w najczystszej postaci, to jest magię, okultyzm, czary, satanizm i mordy rytualne. Ci psychopatyczni osobnicy w hierarchicznym systemie, stoją na najwyższych pozycjach władzy i bardzo dbają o swoją reputację i wizerunek medialny, więc zależy im na tym, aby swoje tajemnice zachować w swoim gronie. Dotychczas wszystko im szło gładko i nikt nawet nie domyślał się jakie okropności kryją się za kulisami władzy, jednakże teraz, ponieważ na planecie zachodzą takie naturalne przemiany, nad którymi zapanować nie są wstanie, pomimo posiadania dostępu do gigantycznej technologii, postanowili do końca zniewolić ludzkość, całkowicie odcinając ją bezpowrotnie od źródła poznania i prawdy oraz całkowicie ją od siebie uzależnić, wszczepiając im elektroniczne chipy. Jednocześnie mają coraz większy problem z utrzymaniem ludzkiej formy, stąd zapotrzebowanie na żywy towar rośnie. Członkowie tego nieformalnego bractwa, aby wyciszyć informacje o ich agendzie, wymyślili „nieznośnych Żydów”, których sami nienawidzą, a na których plecach budują sobie przemysł Holokaustu, a także przylepiają magiczną łatkę, „antysemity” lub „rasisty” politykom idącym pod prąd lub tym, którzy ujawniają ich prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie, że kończyłem UWM ale był to WOSiR, daaawno temu bodaj w 2005 się dyplomowałem. Pocałuj mnie w od\byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tutaj jest cenzura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego, ale tutaj można pisać tylko źle o Żydach. Napisałem dobrze, to nie przeszło przez cenzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kafetria ma faszystowska cenzurę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hitler wybijał też między innymi Polaków , a żydzi niestety taka prawda uważają Polaka za podczłowieka ,zresztą każdego kto wyznaje inną wiarę ba, każdego kto nie jest żydem. Dlatego jak oni nas tak ja ich. Poczytajcie o żydach , historię , jak żyją, jakimi ludzmi są z natury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gratulacje, ktoś jednak Coś wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A internetem też Żydzi rządzą, polityka , telewizja, też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteśmy żydami w mniejszym lub większym stopniu. Jak ktos nie wierzy, to niech sprawdzi swoje DNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×