Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bayleczka

Czy w Chorwacji są rekiny???????

Polecane posty

Gość bayleczka

Jadę tam i się boję bo częś osób mi mówiła, że zdarzają się ataki a inni, że nie ma szans na spotkanie go w adriatyku. Prosze, jak ktoś był to niech się wypowie czy coś słyszał na ten temat:) Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
a to prawda, że jak się zrobi kupę do morza, to potem ona pływa po powierzchni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
Spadaj ty głupi matole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
Chociaż tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są. I krokodyle i piranie są. trytony sa w miarę nieszkodliwe, tylko mogą wydupczyć z zaskoczenia, za to syreny sa upierdliwe, bo fałszują i nijak nie da się im przerwać. Poleca, OFF - pomaga na meduzy i bakterie sinic - tego to tam zatrzęsienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
Weź się pałuj głupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
No z tego forum ..wynika, że sa....kurde ja nie wiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
Dodam, ze ja mam fobię..a to nie jest smieszne..:((((((((((((((((( Więc proszę, nie wyśmiewajcie czlowieka który się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak myśleć? Bo jak już się nauczysz to potem będzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
Nie rouzmiem Twojej wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
Mnie też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
Eh ludzie sa nawet zarlacze biale czyli najniebezpieczniejsze rekiny te ze szczek wplywaja poprzez ciesnine gibraltarska niejednokrotnie na adriatyku odławiano zarłacze i inne rekiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
prosze http://www.zoo.net.uk/~z9015043/medws_pics.html ponad 200 odnotowanych przypadkow kontaktu czlowieka z zarlaczem bialym w basenie morza srodziemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
once frequent in Northern Adriatic until 1970's, now sporadic and generally encountered on the former Yugoslavian side (Kvarner Gulf and Dalmatia) tlumaczac fragment ze strony kiedys czesto spotykane na adriatyku do lat 70 obecnie sporadycznie i glownie spotykane na stronie byłej jugosławii czyli Chorwacji :) (zatoka kvarner i chorwacja-dalmacja) zerknij tez na mapke z linka powyzej bardzo duzo notowanych kontaktow z zarlaczem bialym bylo na Adriatyku szczegolnie przy Chorwackim wybrzezu , ale ja bylem w Chorwacji i non-stop siedzialem w wodzie nie dajmy sie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
do tego jeszcze sporo rekinow mlotów wpływa w basen morza srodziemnego , reknow bykow bull shark cholernie niebezpiecznych i innych bardzo niebiezpiecznych dla czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
caly zestaw obecnych rekinow w adriatyku http://www.zoo.net.uk/~z9015043/medasharks_pics.html#wshark generalnie 4 z 5 najbardziej niebezpieczne rodzajow rekinow przebywaja w basenie morza srodziemnego, oprocz zarłacza tygrysiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
http://www.sharkinfo.ch/SI2_98e/mediterranean.html The existence of approximately 46 different species of sharks in the Mediterranean - 16 of them measuring three or more meters in length, and 15 being potentially dangerous species - w morzu srodziemnym wystepuje 46 gatunkow rekinow - 16 gatunkow mierzy ponad 3 metry dlugosci i pietnascie z nich to potencjalnie niebezpieczne gatunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
pisze sobie bo mi sie nudzi Up until today, four such events were reported in the Mediterranean, whereby three of them ended with nonfatal injuries. do dzisiaj 4 ataki na ludzi byly zgloszone1 ofiara smiertelna , w basenie morza srodziemnego i wszystkie u wybrzezy wloch czyli mozliwe ze na adriatyku wiec prawdopodobienstwo ze cos ci sie stanie ze strony rekina jest prawde mowiac nierealne miliony ludzi od lat sie kapia i 4 ataki zostaly udekumentowane-zglsozone w morzu srodziemnym jest malo drapieznikow i duzo pozywienia wiec nic cie nie zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
czyli co jeśli mam fobię..to dupa zbita??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
dziękuje... ale wiesz jak sie cżłowiek, boi a jest prawdopodobieńbsto, że może tam być..już mnie ten fak paraliżuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy gadacie
od 19 wieku jedna osoba zginela na skutek ataku rekina a 3 byly ranne wiec nic ci sie nie stanie , 15 gatunkow rekinow jest potencjalnie niebezpiecznych dla czlowieka , 16 liczy ponad 3 metry a lacznie zyje w basenie morza srodziemnego 46 gatunkow rekinow , ale nic ci sie nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Morzu Egejskim są? Cholera, bo jak byłam w Grecji, to ciotka mi mówiła, że czasem się zdaża, że jakiś przypłynie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
ja już nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
a najgorsze, że mam jechać do dalmacji- najbardziej wysunieta na południe częśc Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smaruj się masłem to cię n
ie zeżrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bayleczka
jejku..jak powaznie się pytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×