Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasi mężowie, faceci okazują wam uczucia?

Polecane posty

Gość gość

Tzn komplementuja, złapią za rękę jak wychodzicie razem, przytulaja od tak sobie? Moj przestał, nawet nie wiem kiedy. Jesteśmy 6lat że sobą i chyba już limit mu się wyczerpal. To ja jestem bardziej uczuciowa. Kiedy się przytulam do niego to już nie czuje tego co kiedyś, owszem odwzajemni ale tak jakoś bardziej od niechcenia. Nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz powiedział, że ładnie wyglądam... Wypaliło się czy to przyzwyczajenie? Nie czuje się kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 11 latach razem dalej ciągle szuka fizycznego kontaktu - trzymania za reke, przytulenia, klapsa, włozenia reki pod bluzke gdy nikt nie widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie przytula, trzyma za rękę, całuje ale przez cały związek nie usłyszałam ani jednego komplementu, raz usłyszałam od niego że mam dobry gust, nie zwraca się w ogóle pieszczotliwie :( nie wiem czy to normalne czy ja jestem przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.49 Moj to mówi kochanie, ale to raczej kwestia przyzwyczajenia niż czułości. Ostatnio byliśmy na spacerze zlapalam go za rękę a on patrzy i mówi "oo a co to się stało?" puściłam go, bo wkurzył mnie tym pytaniem. Co się stało? G****o się stało potrzebuje czułości co mam u kogoś innego tego szukać? On sam nic w tym kierunku nie robi, a jak ja zrobię to wielce zdziwiony. Ni weź tu zrozum faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im tez sie nudzimy, to normalne Przyzwyczajenie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, mam znajomych są że sobą 10 lat, dwoje dzieci a on wciąż patrzy na nią jakby się dopiero zakochał. To widać, że ja kocha. Jak ja z moim gdzieś idę to wyglądamy jak kumple a nie małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego u większości facetów przemija ta czułość? :( Mimo że na początku było jej dużo? Czy jakiś pan SZCZERZE się wypowie? Jaka musi być kobieta, żebyście naprawdę ją kochali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo baby gderają i traktują facetów jak g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.23 Dokladnie. Z moim mężem było tak samo. I on był czuły i ja. Ja do teraz w sumie jestem ale jak mam podejść i znowu mi rzuci głupim tekstem to odechciewa mi się zebrać o czułość. Bo zebram. Już nawet z nim rozmawiałam, mówiłam co mnie boli i czego mi brakuje. Obiecał że to zmieni. I nic. Znowu poruszyła ten temat dwa dni temu, to powiedział że to, że mnie nie przytula itp to nie znaczy, że mnie nie kocha. Ze okazuje mi to w inny sposób. A ja do dzisiaj nie wiem jaki to sposób. Zostawienie mi brudnych gacie i skarpetek na podłodze, no nie umie do łazienki zanieść? To jest jego sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.27 Nie wszystkie, bo ja naprawdę kocham mojego męża. Nie ma ze mną źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo robicie się brzydkie idiotki :P to oczywiste że jak chce poderwać atrakcyjną ładną dziewczynę to będę słodził ile chce; a jak już będzie moja to mam ją w diupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie kobiety robią się brzydkie. To że ty tak postępuje to nie znaczy, że każdy jest takim kretynem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ile słow dostanie mężczyzna , wiadomo ,że kobiety mają jęzor . Jędza nie może oczekiwać przytulania , czułych słów bo się jej nie należą.Kobiety spokojne , madre one zbieraja cały miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksza parodia życia to chwila . kiedy kobieta kłóci sie i zaraz potem chce się przytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie nie jestem jakaś jedzą. Nie krzyczę, wolę wszystko obgadać na spokojnie. Mój mąż nie ma ze mną źle, nie chce się wywyzszac ale naprawdę jestem dla niego dobrą żoną. Nie jeden facet, nie może z kumplami do baru na piwo wyjść, a ja mu na to pozwolę. Każdy potrzebuje takiej odskoczni od życia. Pozwolę mu zapalić jointa, bo wiem, że to lubi. Nie codziennie oczywiście ale chociażby na weekend. I czasami zapalenie sobie z nim, wyluzujemy się. Ale co z tego, że ja jestem dla niego dobra, a on nie okazuje mi uczuć. Jedynie mnie przytuli do siebie jak kładziemy się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klapsa to dają zboczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum kobieto , że mezczyznę trzeba uczyć , mówić ,że tego ci brak. To nie to, ze on nie chce , on zrobi to tylko trzeba mówić , mówić , kapujesz ? To troche inny człowiek niż z kobieta, ale musi zrozumieć , że tak trzeba . A jak się już nauczy to będzie dumny z siebie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są czuli bo są z wami tylko dla seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kochać też uczymy się od WAS paniała ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.42 Rozmawialam z nim już. Przeczytaj mój komentarz z 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.37 - "pozwolę mężowi..." to już mi wystarcza ;) Wygląda na to, że mężowie stają się Waszą własnością... ps. Pisze to kobieta z 11 - letnim stażem małżeńskim - żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.37 ps. Zadbaj o siebie , zmiana fryzury , ubioru itd to wszystko działa na mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z nim zerwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.37 - "pozwolę mężowi..." to już mi wystarcza ;) Wygląda na to, że mężowie stają się Waszą własnością... ps. Pisze to kobieta z 11 - letnim stażem małżeńskim - żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.47. Oj tak mi się napisało. Nie uważam go za swoją własność. Po prostu są takie chwile, że on zapyta "czy może?" więc mu pozwalam. Gorzej by było jakbym się czepiał o byle g****o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że Togo nie robię? Nie jestem głupia wiem co działa na facetów. Dbam o linię, uprawiam sport żeby dobrze wyglądać, kupuje nowe ciuchy ale on ślepy jest..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.42 Ale trafiłaś na egzemplarz wspólczuje, to jakis wyjatkowy typ rzadko spotykany . Masz przerąbane to trzeba przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.52 Jaki znak zodiaku ma twoj maz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×