Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa96

Czy właściciel może wypowiedzieć umowę?

Polecane posty

Gość Ewa96

Witam, od ponad roku wynajmuję pokój w dwupokojowym mieszkaniu. Na umowie najmu mam stary adres zameldowania. Obecnie nie mam meldunku nigdzie. Mam w umowie zaznaczone, że jeśli właściciel wypowie mi umowę to mam się pod ten stary adres wynieść. Czy jest możliwość, żeby właściciel z dnia na dzień mnie wyrzucił w takiej sytuacji? Nie jest tak, że nie moze dac mi 3 miesiące na szukanie lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie ma w umowie punktu o 3 miesięcznym wypowiedzeniu to może. Dlatego tak ważne jest czytanie umowy przed podpisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyslnie nigdy nie przysluguja 3 mce na szukanie lokalu, zawsze jest to miesiac, chyba, ze w umowie jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam jeszcze. Czy w umowie jest zapis że właściciel może wypowiedzieć umowę w każdym momencie bez podania przyczyny? Czy w umowie jest podany czas na jaki został pokój wynajęty? Do kiedy obowiązuje umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa96
W umowie zawarty jest punkt, że wynajmujący zastrzega sobie prawo do natychmiastowego rozwiazania umowy w przypadku sprawiania uciążliwości dla sąsiadów, oraz że czas wypowiedzenia wynosi miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz miesiac jak pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa96
to dziekuje. zapytałam o to bo kiedyś uslyszalam ze jesli nigdzie nie jestem zameldowana to moge miec 3 miesiace na to zeby mnie nie wyrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×