Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anjaa

czy wy tez macie dosyc codziennosci i macie dziwnych znajomych?

Polecane posty

Gość anjaa

mam 18 lat i przytlacza mnie codziennosc, monotonia. zyje w takim miescie ze nawet nie ma z kim na wakacje pojechac. albo ktos nie ma na to kasy albo nie chce mu sie z domu tylka ruszyc. jakkie to jest denerwujace, jak mozna coagle w miejscu siedziec? tez tak macie? mam wakacje a nie ma z kim wyjechac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też tak mam: nie chce mi się tyłka z domu ruszać na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
zgadza sie tylko ze ja zyje w duzym miescie i mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa
no ja juz usiedziec nie moge :/ pytalam juz chyba kazda wmiare sensowna osobe i nikt nigdzie nie jedzie:/ co sie do cholery z tymi ludzmi dzieje czy nikt nie czuje potrzeby odpoczynku, zmiany miejsca az mi sie wierzyc nie chce no zalamka:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chetnie gdzies pojechal
najlepiej nad morze ale nie mam z kim i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa
summer to jaka ta twoja monotonia skoro chcesz taka jak ja? czego dotyczy? moja nie jest fajna jak jestem udupiona w domu i co z tego ze mam czas i kase na wyjazd jak ludiz brak :/ czemu ja do cholery na takim zadupiu mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
taaa a ja cche sobie wyjsc chociaz gdzies na spacer ale oczywiscie mojej przyjaciolce sie nie cche bo ona to by tylko siedziala na dupsku caly dzien przed tv a jak juz gdzies wyjdziemy to nie cche sie jej wracac do domu na nogach tylko musi zaraz po kogos wydwaniac :Owrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa
dfghjkl z moimi znaomymi to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaa
wiesz co summer skoro masz prace to raczej ja tobie zazdroszcze! przynajmniej mozesz sie czyms zajac a ja musze siedziec tu od rana do wieczora nic nierobiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim miejscu zatesknilabys za takim nic nierobieniem. wakacje sie dopiero zaczynaja, zobaczysz ze jeszcze sie rozkreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×