Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wy też to widzicie że jest coraz mniej blondynów i blondynek?

Polecane posty

Gość gość

coraz mniej aryjczyków w polsce za to coraz więcej takich śniadych. no właśnie od kiedy to polacy są tacy śniadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpuszczajcie imigrantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj,jest dużo,przynajmniej w moim otoczeniu,a faktem jest że niebieskokie blondynki/blondyni to zaledwie 15% populacji na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 15 tylko 1 procent tylko ze polki mają manie ciemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja ostanio byłam w podstawówce pracować powiedzmy, to tam bywały grupy gdzie dzieci blond to było tylko 1-2 na całą liczną zgraję. I oczywiście mówię tu o tym słowiańskim blondzie. Za to dużo śniadych dzieci mimowolnie zastanawiałam się czy to aby polacy. Teraz byłam w galerii. Wszyscy jacyś tacy ciemni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwi Słowianie to szatyni i ciemni blondyni a aryjczykow masz np w Danii ignorantko. Blondyni mają geny słabsze od brunetow. Zresztą masz dziwne spostrzeżenie bo w moim otoczeniu są same jasnowlose albo słowianki farbniete na sztuczna czern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyni mają geny słabsze od brunetow. xxx Że co ? Hahaha :D Uśmiałem się. Jest właśnie na odwrót. To aryjczycy tworzyli ponoć kulturę i cywilizację. Blondyni mają lepszy talent strategiczny, analityczny, umysł bardziej badawczy co zostało już zresztą potwierdzone przez naukę. To dlatego też Naziści głosilu kult siły Aryjczyków, bo wiedzieli, że są wyjątkami i są silniejsi. Chociaż ciemniejsi sprawdzają się lepiej na polu bitwy, za to aryjczycy są od myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 kłamiesz bo większość dzieci to blond Słowianie w mojej przedszkolnej grupie jest tylko jeden szatyn. Z reszta brunetki są piękniejsze : gęste loki, mięsiste usta, złota lub porcelanowa skóra, duże migdałowe oczy. Taka urodę mają np Cyganki. Kto jest ładniejszy salma hayek czy Magda molek? Penelope Cruz czy kozuchowska? Aishwarya rai czy brodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 ale nieuk. Jasne włosy to gen recysywny. Czarne oczy włosy to gen dominujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciemna blondynką i mialam kiedys niebieskie, a teraz szare oczy, czy zaliczam sie do aryjczykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ty idioto, że jasne włosy, to gen recysywny, ale co z tego ? Pod względem analitycznego umysłu, badawczego, to blondyni wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 22:17 co za kiep społeczny bihahahaha chyba żes opuścił tematy o genetyce. Chyba żeś się zatrzymal w 45 roku hitlerowcu. Kolor wlosow to tylko powloka. Gościowi wyżej chodzilo o geny decydujące o wygladzie no ale nie. bylo sie na genetyce i na czytaniu ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyzywaj mnie od ignorantek. Polacy starają się być za wszelką cenę inni dlatego zmyślili sobie ten kult słowian. Już samo słowo wywodzi się od sklave czyli niewolnik. Z czego ma być tzw Słowianin niby dumny? Czy Słowianie mają jakieś osiągnięcia naukowe? HAHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 a możesz pokazać mi jakieś argumenty na potwierdzenie swojej tezy? Póki co umiesz tylko bezpodstawnie podważać co stanowi kolejny powód do przypiecia ci latki : nieuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 m. Sklodowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile znowu o kolorze włosów aaaaa ratunku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:27 no mi też SKłodowska przyszła do głowy ale TYLKO ona. zresztą ona i tak nie jest aż tak popularna w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 ahahahahahahaha poczytaj sobie o związku aryjczykow z Iranem i Indiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ...typwy słowianin zachodni grupa lechicka czyli Polak . Jasna karnacja, średni-wysoki wzrost . Nos uszy średnie .Włosy -mysi blond tzw."polski", różne odmiany szatynów .Oczy okrągłe bez fałdy mongoloidalnej -od niebieskich poprzez zielone do szarych . Kości polickzowe mogą być lekko wystające.To tak mniej wiecej ten fenotyp ma wyglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiem Widmo, ze to ty . Czuć cię z daleka. Czytałem to gdzieś niedawno, tylko nie wiem gdzie. Po prostu o co chodziło ?Badania wykazały, że blondyni, mieli wolniejszy, ale bardziej badawczy, analityczny strategiczny umysł. Reszta sprawdzała się lepiej pod względem szybszego działania, ale znowu gorzej się sprawdzali w bardziej wymagających umysłowych analitycznych działaniach. To były badania. Ja tego chłopie nie wymyśliłem. A możesz sobie pieprzyć co tam chcesz. Zresztą z tobą to szkoda dyskusje prowadzić, bo i tak wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 wreszcie jakiś gość umiejacy odróżniać słowian od aryjczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 aryjczyki to nazwa ludzi w indiach którzy mają np. jasne oczy w odróżnieniu do reszty ale to tylko słowo mające 2 zastosowania. wiadomo że niemiec nie będzie wyglądał tak jak azjata bo ma inną twarz i kolor ocuz jest mało ważny zatkało kakało? to tylko słowo które niemcy przekształcili na swój własny użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33 ok ale podaj mi źródło chętnie się doucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.30 Tzw. Ariowie -nie Aryjczycy z bajek III Rzeszy byli założycielami wielkich cywilizacji Indii oraz Iranu . Do dzis wysokie warstwy w Indiach wywodzą sie od Ariów -parzą sie tylko między sobą . Byli to krewni Słowian-Indoeuropejczycy . Oznacza to że Hindus z kast wyższych czy Irańczyk (wielu ma jasną cerę ) jest spokrewniony z przeciętnym Polakiem a już taki Arab -nie .Tzn też jako człowiek jest ale w bardzo dalekim stopniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WY KURWY. Wspaniały przywódca Adolf Hitler, "wielki aryjczyk" był brunetem. Wasz argument jest inwalidą. Dziękuję, a teraz wypierdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 chwala ci Gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród nazistow było pełno żydów. Obejrzyjcie film Europa Europa który jest na faktach. Sam jestem zydem ale po ojcu i oboje mamy blond włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33 ok ale podaj mi źródło chętnie się doucze xxx No niestety nie pamiętam. Może poszukam. Zresztą od czego masz internet. Może sam znajdziesz. Tam chodziło chyba bardziej też o kolor oczu, i chyba włosy. Niebieskoocy lepiej sprawdzali się w zadaniach dłuższego analitycznego zadania, planowania niż reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.40 nie mów hop... Azjaci z dalekiego wschodu też mają wysokie IQ -nawet wyższe od białych "aryjczyków" :D Szczególnie gustują w matematyce i temu podobnych .Ale to tyczy tylko -Japończyków Chińczyków Koreańczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny blond do tego mysiego, ale cieplejszy, końcówki jakby miodowe, a górę właśnie zimno beżową. Cos jak ombre, pol na pol Oczy ciemno szare, jestem blada jak sciana, opalam sie na ładny brązowy kolor, twarz mam praktycznie białą. Jakim typem w końcu jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×