Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minakszi

Czy wzięlibyście udział w konkursie piękności damskiej/męskiej?

Polecane posty

Ja uważam, że to poniżające. Umówmy się - nie mam warunków, głównie jeżeli chodzi o wzrost, ale nie piszę tego z zazdrości. Po prostu zawsze gdy widzę relację z wyborów zadaję sobie pytanie nad sensem tej szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatno też sie zastanawiałam nad sensem tych konkursów. a dlaczego uważasz ze to ponizające,przecież gdyby tak byo nikt by sie nie zgłosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzięłabym udziału w takim konkursie. Nie czuję potrzeby dowartościowywania się w ten sposób...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie wziela, bo piekno to rzecz wzgledna oraz rzecz gustu i juz w zalozeniu ten konkurs jest glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że to poniżające bo konkursy piękności sprowadzają całą wartość człowieka do wyglądu. Dziewczyny przechadzają się przed publicznością prezentując im swoje wdzięki np. w strojach kąpielowych, one nie prezentują ubrań jak modelki lecz próbują sprzedać siebie i swój wizerunek. A jury skłądające się z podtatusiałych sponsorów ślini się na ten widok. Jak bardzo trzeba być w siebie zapatrzonym, aby coś takiego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam udział w takim czymś.Powiem wam jedno ...wszystko jest ukartowane z góry.Na moim konkursie wygrała znajoma reżysera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×