Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zarobki na poziomie 4600 netto uważacie za dobre?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam zobowiązań, kredytów. Nie rozpuszczam pieniędzy, żyję raczej skromnie, jednak udaje mi się odłożyć średnio 4 tysiące miesięcznie - dorabiam po godzinach i właściwie z tego żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piertole jakby chociaż połowe z tego zarobił to bym był bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4600 zł netto ? co to za g'ówniana praca musi być ? sprzątaczka więcej zarobi na zleceniu w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo dobre, ale nie jakieś super. Wystarcza na wszystkie potrzeby i nie trzeba liczyć pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4600 netto dla mnie marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiać 4tys netto to moje marzenie, ale i z 2tys netto byłbym zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chcę tyle zarabiać za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 6400 netto z perspektywą dojścia do 20 000, ale sporo na to pracowałem, póki co jestem rezydentem. Zarabiam tyle z npl i poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
jeszcze dwa-trzy lata temu wiele zawodów technicznych było uważane, że to są zawody 'śmieciowe' bez przyszłości i jak pamiętamy, z polskich stoczni wyrzucano na bruk z dnia na dzień świetnych spawaczy z 'papierami' , którym proponowano aby się przekwalifikowali na 'fryzjera dla psów' - nawet były pieniądze Unijne i nagle się okazało, że na rynku Europejskim bardzo brakuje spawaczy z doświadczeniem zawodowym i praktyką w zawodzie, brakuje tokarzy, frezerów, nawet brakuje dekarzy i elektryków z uprawnieniami SEP , większość dobrych fachowców wyjechała na Zachód do pracy i spoko zarabiają 13 EURO netto za godzinę pracy , - nie każdy mógł wyjechać i w Polsce została grupa fachowców, pracują na stałych etatach , pracują w dyżurach za 4000-4500 PLN brutto miesięcznie, pracy w Polsce jest obecnie taki wybór, że pomiędzy dyżurami można 'dorobić' drugie tyle i dodatkową pracę znajdzie tokarz, frezer, dekarz, elektryk, hydraulik, spawacz itd. , zatem przestaje być opłacalny wyjazd na Zachód , a odnośnie sprzątaczek, faktycznie znam kilka Ukrainek, które sprzątają biura, mieszkania, 20 PLN netto za godzinę pracy dla Ukrainki to już jest NORMA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 1100 funtów w Lomdynie czyli prawie 5500 zł, ale w Londynie to biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×