Odpowiedz na ten temat

Czym dla was jest kobiecość? Bycie kobietą.

• gość 2018.01.14 [10:49]
    Zastanawiam się nad tym, bo jak taki jeden facet któremu się podobałam (z wzajemnością) powiedział, ze nie zachowuję się jak kobieta. Wiem co miał na myśli, zachowywałam sie jak dziewczynka, byłam zauroczona, sypałam głupimi żartami, byłam podekscytowana, dużo mówiłam nieistotnych głupotek i byłam nieśmiała, wstydziłam się całowac itp. Nie jestem nastolatką jestem już dorosła i to mocnosmiech.gif Czy na tą moją dziewczynkowatość ma wpływ dziewictwo? Jakoś nie mam w sobie uwodzicielki. A z chłopakami którzy mnie podrywaja rozmawiam wesoło, sympatycznie, ale jak z braćmi.
    A inne kobiety już od wczesnego wieku lubią szpilki, lubia flirtować.
    A ja taka drewniana dziewczynka. Dużą rolę pełni tu strach, Może sie boję, że jak bede bardziej uwodzicielska to wyjdzie to śmieszne ? smiech.gif
    Kobiety, macie mężów, chłopaków, jak to u Was jest? Co to jest kobiecość i jak się wyraża?
  • gość 2018.01.14 [11:02]
    Dla mnie kobietosc to sypianie z kim mam ochote i nie czekanie na ta niepotrzebna milosc. Tylko katolicy wierza w milosc. Walka o legalna aborcje w kazdym momencie. To barbarzynstwo niepozwalac kobiecie decydowac kiedy zostanie matka. Aborcja to taki sam zabieg jak leczenie kanalowe usuwa sie zbedna rzecz.
  • ja_Dyzio 2018.01.14 [11:04]
    a jak teraz siebie nazwiesz,
    'podlotek' czy kobietka ?
    jeżeli wskoczysz w sukienkę , w obcasy i matowe rajstopy cieliste - zgodnie z obowiązującą modą
    to oczywiście będziesz wyglądać po kobiecemu i tak 3maj
    ale kobiecy ubiór
    wcale nie jest równoważny z kobiecością,
    czyli konkretnie,
    dorosła i dojrzała emocjonalnie kobieta wie czego chce
    a Ty 'podlotku' dopiero zaczynasz się uczyć, jak być kobietą
    i na tym polega różnica,
    Pozdro.
  • gość 2018.01.14 [11:11]
    A jaka to jest dojrzała emocjonalnie kobieta? Myślałam, ze wszystkie mamy w genach zmienność. Nie widuję jakos specjalnie stabilnych emocjonalnie kobiet smiech.gif
  • gość 2018.01.14 [11:15]
  • gość 2018.01.14 [11:19]
    E tam.... ale meskosci cos nie widac, wacek jakis mikry :/
  • gość 2018.01.14 [11:22]
    ale daje tyle mleka , że nie nadaży z połykaniem !!
  • gość 2018.01.14 [11:23]
    Kobiecosc wymiera zastepowana meskoscia u kobiet a meskosc sie wycofuje do nie ogarnia w tym dzisiejszym feministycznym swiecie.
  • gość 2018.01.14 [11:31]
    Krowa wiecej daje i sie nie chwali. Wacek nie jest od dawania mleka, jest niesmaczne. Jest od porzadnego rzniecia. A nie takie mikrusy.... Fuuu pechowiec.gif
  • gość 2018.01.14 [11:42]
    no prosze cie ? Tyle mleka to jest na jeden raz
    http://i.imgur.com/4jTTXjQ.jpg
  • gość 2018.01.14 [11:44]
    to jest dawka dla dzidziusia
    http://i.imgur.com/jm6Z1Oz.jpg
  • ja_Dyzio 2018.01.14 [11:44]
    no dobrze
    ale na chwilę proponuję 'ominąć' i 'pominąć' te wszelkie lodziki i lizania oraz inne anale,
    jak wiadomo tak zwana 'miłość po francusku' zawsze istniała ale to był temat tabu , o tym się nie rozmawiało publicznie , zwyczajnie to robili nasi pradziadowie i prababcie
    i teraz
    wróćmy na chwilę do teraźniejszości ,
    wiemy jak jest w realu,
    po całym tygodniu pracy razem robimy wspólną kolację, coś fantastycznego i spontanicznego aby nam Obojgu smakowało,
    to może być przy piątku ryba z warzywami w parowarze albo warzywa w parowarze albo nawet ser szwajcarski na gorąco przygotowany z bułką,
    zanurzaną w gorącym serze ,
    jest późny obiad albo wczesna kolacja, jest wino czerwone lub białe do ryby, jest wspólne przytulanie i czułe pocałunki ,
    gdy nagle kobieta 'ostro' daje znak facetowi, że STOP , że koniec zabawy i zasłania się nagłym bólem głowy !
    - emocje opadły, kindybał opadł
    i w tym momencie, gdy pojawiły się emocje to kobieta popełniła
    największy błąd i odtrąciła faceta
    a powinna o tym wiedzieć doskonale , jako dorosła i dojrzała emocjonalnie , że nawet,
    jeżeli faktycznie zabolała głowa to z emocji
    aby rozładować emocje najlepszy jest seks, czyli ostre bzykanie
    a po bzykaniu odejdą wszystkie bóle,
    mądry lekarz na wypisanej recepcie podaje:
    - dla dobrego zdrowia psychicznego zalecam bzykanie kilka razy na dobę a wszelkie bóle i nerwobóle odejdą natychmiast
    i o tym powinna zawsze pamiętać dojrzała psychicznie kobieta ,
    Pozdro.
  • gość 2018.01.14 [11:49]
    Gorzej, ze teraz faceci sa niedojrzali pechowiec.gif i ich boli glowa. Wola sobie np. na kompie pograc albo zapalic joint i isc spac. I pisze tu o panach po 30-tce a nie nastolatkach...
  • gość 2018.01.14 [11:56]
    skromna dziewczyna nie chwali się tym, że połyka
  • gość 2018.01.14 [12:01]
    Tak szczerze... z mojego doswiadczenia wynika, ze im mniejszy wacek, tym chętniej go pchacie do buzi. I w tylek. A naprawde duzych po prostu sie nie da, nawet do normalnego seksu trzeba sie niezle przygotowac i odpada spontan. Im wiecej ktos sie podnieca lodami, tym mniej mam ochote zblizac sie do jego gaci. U mnie sprawdza sie 100/100 smiech.gif
  • gość 2018.01.14 [12:04]
    seks dopochwowy jest nabardziej modny u uchodzców z CZarnego lądu i w plemeniu Tutsi
  • gość 2018.01.14 [12:06]
  • gość 2018.01.14 [12:08]
    tak wyglądają postępowi ludzie którzy nie uprawiają orala
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/common s/a/ae/Ninos-africanos-g1.jpg
  • gość 2018.01.14 [12:10]
    dzięki oralowi Europa nie jest Afryką
  • gość 2018.01.14 [12:15]
    orala nie lubią , ale do Europy uciekają , trzeba ich wyławiać z wody .,., Małpy jedne
  • gość 2018.01.14 [12:16]
    oral nie chroni przed ciążą
  • gość 2018.01.14 [12:18]
    Ładowanie do paszczu lewacka moda , która przyszła z Izraela
  • gość 2018.01.14 [12:18]
    A może ktoś na temat? smutas.gifsmutas.gif
  • gość 2018.01.14 [12:24]
    Chyba nie. Mamy tu pacjenta z malym wackiem smiech.gif Trzepie od rana, juz po 12, mama zaraz na rosolek zawola a on nic... Ciezkie zycie usmiech.gif
  • gość 2018.01.14 [12:25]
    Kobiecość to łagodność,mądrość.To uprzejmość ,umiejętność gotowania.Radzenia sobie z życiem,z dziećmi z mężem.
    To przede wszystkim odpowiedzialność za przyszłe pokolenia.To dobry wybór mężczyzny dla siebie i ojca dla przyszłych dzieci.
    Kobiecość to NIE chodzenie do łóżka na pierwszej czy dziesiątej randce.Kobietę daje się zdobywać.Dzień po dniu!
    Takiej kobiety szukają faceci.Z taką pragnęliby założyć rodzinę.Nie dziwcie się zatem,że jest mnóstwo facetów po 30 którym nic nie brakuje ,oprocz żony.
    ONI WCIĄŻ SZUKAJĄ!
  • gość 2018.01.14 [12:25]
  • gość 2018.01.14 [12:28]
    Karmią dzieci ciasteczkami z błota,.,.
  • gość 2018.01.14 [12:29]
    Dla mnie kobiecość to nie tylko ubiór że ladne ubrania obcasy itd ale styl bycia takie wewnetrzne cieplo i chec dbania o kogos czulosc.
  • gość 2018.01.14 [12:29]
    Ładujecie się facetom do łóżka a potem narzekacie że was nie szanują.A jak mają to robić skoro zachowujecie sie jak...nie kazda sobie dopowie.
  • gość 2018.01.14 [12:31]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...