Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym dla was jest kobiecość? Bycie kobietą.

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad tym, bo jak taki jeden facet któremu się podobałam (z wzajemnością) powiedział, ze nie zachowuję się jak kobieta. Wiem co miał na myśli, zachowywałam sie jak dziewczynka, byłam zauroczona, sypałam głupimi żartami, byłam podekscytowana, dużo mówiłam nieistotnych głupotek i byłam nieśmiała, wstydziłam się całowac itp. Nie jestem nastolatką jestem już dorosła i to mocno:D Czy na tą moją dziewczynkowatość ma wpływ dziewictwo? Jakoś nie mam w sobie uwodzicielki. A z chłopakami którzy mnie podrywaja rozmawiam wesoło, sympatycznie, ale jak z braćmi. A inne kobiety już od wczesnego wieku lubią szpilki, lubia flirtować. A ja taka drewniana dziewczynka. Dużą rolę pełni tu strach, Może sie boję, że jak bede bardziej uwodzicielska to wyjdzie to śmieszne ? :D Kobiety, macie mężów, chłopaków, jak to u Was jest? Co to jest kobiecość i jak się wyraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kobietosc to sypianie z kim mam ochote i nie czekanie na ta niepotrzebna milosc. Tylko katolicy wierza w milosc. Walka o legalna aborcje w kazdym momencie. To barbarzynstwo niepozwalac kobiecie decydowac kiedy zostanie matka. Aborcja to taki sam zabieg jak leczenie kanalowe usuwa sie zbedna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
a jak teraz siebie nazwiesz, 'podlotek' czy kobietka ? jeżeli wskoczysz w sukienkę , w obcasy i matowe rajstopy cieliste - zgodnie z obowiązującą modą to oczywiście będziesz wyglądać po kobiecemu i tak 3maj ale kobiecy ubiór wcale nie jest równoważny z kobiecością, czyli konkretnie, dorosła i dojrzała emocjonalnie kobieta wie czego chce a Ty 'podlotku' dopiero zaczynasz się uczyć, jak być kobietą i na tym polega różnica, Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to jest dojrzała emocjonalnie kobieta? Myślałam, ze wszystkie mamy w genach zmienność. Nie widuję jakos specjalnie stabilnych emocjonalnie kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam.... ale meskosci cos nie widac, wacek jakis mikry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale daje tyle mleka , że nie nadaży z połykaniem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecosc wymiera zastepowana meskoscia u kobiet a meskosc sie wycofuje do nie ogarnia w tym dzisiejszym feministycznym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowa wiecej daje i sie nie chwali. Wacek nie jest od dawania mleka, jest niesmaczne. Jest od porzadnego rzniecia. A nie takie mikrusy.... Fuuu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Dyzio
no dobrze ale na chwilę proponuję 'ominąć' i 'pominąć' te wszelkie lodziki i lizania oraz inne anale, jak wiadomo tak zwana 'miłość po francusku' zawsze istniała ale to był temat tabu , o tym się nie rozmawiało publicznie , zwyczajnie to robili nasi pradziadowie i prababcie i teraz wróćmy na chwilę do teraźniejszości , wiemy jak jest w realu, po całym tygodniu pracy razem robimy wspólną kolację, coś fantastycznego i spontanicznego aby nam Obojgu smakowało, to może być przy piątku ryba z warzywami w parowarze albo warzywa w parowarze albo nawet ser szwajcarski na gorąco przygotowany z bułką, zanurzaną w gorącym serze , jest późny obiad albo wczesna kolacja, jest wino czerwone lub białe do ryby, jest wspólne przytulanie i czułe pocałunki , gdy nagle kobieta 'ostro' daje znak facetowi, że STOP , że koniec zabawy i zasłania się nagłym bólem głowy ! - emocje opadły, kindybał opadł i w tym momencie, gdy pojawiły się emocje to kobieta popełniła największy błąd i odtrąciła faceta a powinna o tym wiedzieć doskonale , jako dorosła i dojrzała emocjonalnie , że nawet, jeżeli faktycznie zabolała głowa to z emocji aby rozładować emocje najlepszy jest seks, czyli ostre bzykanie a po bzykaniu odejdą wszystkie bóle, mądry lekarz na wypisanej recepcie podaje: - dla dobrego zdrowia psychicznego zalecam bzykanie kilka razy na dobę a wszelkie bóle i nerwobóle odejdą natychmiast i o tym powinna zawsze pamiętać dojrzała psychicznie kobieta , Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej, ze teraz faceci sa niedojrzali :o i ich boli glowa. Wola sobie np. na kompie pograc albo zapalic joint i isc spac. I pisze tu o panach po 30-tce a nie nastolatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skromna dziewczyna nie chwali się tym, że połyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze... z mojego doswiadczenia wynika, ze im mniejszy wacek, tym chętniej go pchacie do buzi. I w tylek. A naprawde duzych po prostu sie nie da, nawet do normalnego seksu trzeba sie niezle przygotowac i odpada spontan. Im wiecej ktos sie podnieca lodami, tym mniej mam ochote zblizac sie do jego gaci. U mnie sprawdza sie 100/100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks dopochwowy jest nabardziej modny u uchodzców z CZarnego lądu i w plemeniu Tutsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki oralowi Europa nie jest Afryką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orala nie lubią , ale do Europy uciekają , trzeba ich wyławiać z wody .,., Małpy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oral nie chroni przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładowanie do paszczu lewacka moda , która przyszła z Izraela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś na temat? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie. Mamy tu pacjenta z malym wackiem :D Trzepie od rana, juz po 12, mama zaraz na rosolek zawola a on nic... Ciezkie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecość to łagodność,mądrość.To uprzejmość ,umiejętność gotowania.Radzenia sobie z życiem,z dziećmi z mężem. To przede wszystkim odpowiedzialność za przyszłe pokolenia.To dobry wybór mężczyzny dla siebie i ojca dla przyszłych dzieci. Kobiecość to NIE chodzenie do łóżka na pierwszej czy dziesiątej randce.Kobietę daje się zdobywać.Dzień po dniu! Takiej kobiety szukają faceci.Z taką pragnęliby założyć rodzinę.Nie dziwcie się zatem,że jest mnóstwo facetów po 30 którym nic nie brakuje ,oprocz żony. ONI WCIĄŻ SZUKAJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmią dzieci ciasteczkami z błota,.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie kobiecość to nie tylko ubiór że ladne ubrania obcasy itd ale styl bycia takie wewnetrzne cieplo i chec dbania o kogos czulosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładujecie się facetom do łóżka a potem narzekacie że was nie szanują.A jak mają to robić skoro zachowujecie sie jak...nie kazda sobie dopowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×