Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliiiii

depresja kogos z rodziny ..

Polecane posty

czy sa tu osoby w podobnej sytuacji do mojej .. moja mama od wielu lat cierpi na depresje .. jest to depresja zaawansowana nieleczona , romawia sama ze sobą nie dba o siebie .. śpi całymi dniami , chodzi w piżamie , wspomina jakies wydarzenia sprzed 20 lat , kiedy mowie jej o leczeniu krzyczy ze ona jest zmeczona tylko , nie chce do niej dotrzec ze jest chora. Nie wiem co ja mam zrobic jak jej pomoc , ona nigdzie nie wychodzi , nie moge jej na siłe zaciagnac do psychologa bo jak ? kiedys zadzowniłam na pogotowie to ja zabrali na oddział zamknięty i zapieli w pasy . Ta sytuacja mnie przerasta jak sobie z tym poradzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj TU co robić :(
I to na Ogólnym :o Poszukaj w necie - jest bardzo dużo instytucji, forów, które mogą Ci pomóc. Sama nie dasz rady :( Popatrz też na forum zdrowie i uroda...............tam też 'walczą" z depresją......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki.. czytalam i szukałam ale wolałabym skontaktowac sie z kims kto ma podoba sytuacje w rodzinie .. bo jak czytam na tym forum to tam pisza osoby chore czyli swiadome swojej choroby a moja mama juz niczego swiadoma nie jest poddala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratuj mamę bo cięzka depresja może przerodzić sie w schizofrenie , tak jak to sie stało u mojej sasiadk Moge Ci polecic sok Noni mi pomogl na nerwice depresyjną , jest drogi ale bardzo skuteczny wielu osobom pomogl w wielu chorobach , ja wypiłam 2 butelki i zobaczylam efekty. http://www.hawaiianstyles.pl/jan-wrobel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo twoja mama ma głębokie stadium choroby, idź do lekarza rodzinnego przedstaw sytuację, on powinien zaradzić, a jak nie to zadzwoń znowu na to pogotowie to się mamą zajmą w szpitalu. Leczenie farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×