Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego brzydkie baby sa wredne dla tych ladnych jakby to byla ich wina...

Polecane posty

Gość gość

ze maja takie brzydkie ryje ? Hm ? Pytam sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty pitko jak jesteś pasztetem to od razu musisz się tym chwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,czasami wolalabym byc pasztetem,bo mnie te zagrania zazdrosnych bab juz zaczynaja nudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś masz jakiś powazny problem ze sobą. może psychiatra? uważasz się za piekną, jak kilka miliardów podobnych tobie idiotek? a skromność, wiesz co to to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa chapter II. Model psychiatryczny do nauki narcyzmu patologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma piernik do wiatraka ? Czyli jak kobieta jest skromna,to juz nie moze sie uwazac za atrakcyjna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś uważać może, każda uważa. wystarczy nie być kretynką i nie afiszować sie z tym przekonaniem, bo kazdy moze mieć inne. dla mnie jesteś pasztetem umysłowym, a to odbiera ci calkowicie atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, bez sensu twoja wypowiedź, ale ktoś kto kiblował 2x w liceum i nie skończył studiów a zarabia głównie na zabronionych przez prawo interesach zazwyczaj nie potrafi.poprawnie się wypowiedzieć. Powinno być - jakby to od nich zależało, że są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda na pewno nie jest ważna, tylko bardzo ważna . Nie oszukujmy się..,. Agata Buzek czy Barbara Palvin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś uważać może, każda uważa. wystarczy nie być kretynką i nie afiszować sie z tym przekonaniem, bo kazdy moze mieć inne. dla mnie jesteś pasztetem umysłowym, a to odbiera ci calkowicie atrakcyjność. x Ta pasztetem umyslowym,bo nie owijam w bawelne i pisze jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś uroda jest rzeczą wzgędną, jednemu się podobasz innemu nie. trzeba być idiotką żeby tego nie wiedzieć. temat chyba założyłą jakaś tępa gimbusiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ogólnie są zawitne. Gdyby były ładne, ale biedne pewnie nienawidziłyby bogatych. Są niestety ludzie zawistni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś piszesz jak jest ale piszesz głupoty. wrzuć fotke to usłyszysz prawdę o swoim wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim problemem jest fakt że wydaje ci się że jesteś jedyną atrakcyjną kobieta w Polsce. Drugi twój poważny problem to zrzucanie krytyki twojej osoby na zazdrość brzydkich kobiet o twoja niesamowita urodę. Tylko ty masz tego typu urojenia. Piękniejsze od ciebie kobiety nie mają takiej kosy z innymi kobietami więc nie kpij z ludzi. Cierpisz na przerost ego i narcyzm pomieszany z paranoja. Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, bez sensu twoja wypowiedź, ale ktoś kto kiblował 2x w liceum i nie skończył studiów a zarabia głównie na zabronionych przez prawo interesach zazwyczaj nie potrafi.poprawnie się wypowiedzieć. Powinno być - jakby to od nich zależało, że są ładne. x No tak,juz nie wiedzialas,do czego sie przyczepic :) Rozumiem.Prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty jesteś zawistna, w dodatku jak jakaś debilka wmawiasz sobie, ze ktoś ci zazdrości. masz to na piśmie, czy tylko ci się coś wydaje?? może jednak do psychologa sie wybierz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za najpiękniejsze uważają sie kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byłam biedna i wcele nie nienawidziłam osoby zamożne, ja natomiast mam uprzedzenie gdy ktoś zwrace się do drugiej osoby słowami "ze mają brzydkie ryje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje jeszcze opcja ze nie są to urojenia a efekt twojego paskudnego charakteru i poczucia wyższości nad innymi plus pogarda jaka od ciebie zionie. Widocznie kobiety to wyczuwaja i masz efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech fotkę da , to się okaże , czy to jakaś małolata, czy stary zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo juz sie zaczyna sypac lawina jadu :) Zlecialy sie pasztety.Wiem,ze jestem bardzo atrakcyjna,bo widze przeciez reakcje innych kobiet i nie-nie mam urojen.Ale nie liczylam na to,ze tutaj nie beda mi dowalac.Tak wiec,rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gdzie ta fota dziecko?? myśle, że jesteś pasztet. won brzydalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś ty jesteś zawistna, w dodatku jak jakaś debilka wmawiasz sobie, ze ktoś ci zazdrości. masz to na piśmie, czy tylko ci się coś wydaje?? może jednak do psychologa sie wybierz? x A ty na tyle glupia,ze mylisz moje wypowiedzi z wypowiedziami kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego jadu, jestem facetem i znałem kilka takich idiotek jak ty i zawsze się z nich nabijałem. współczuję, radzę popracować nad kompleksami. i wrzuć cholerną fotkę to powiem ci prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 19.09 były dwie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my ciebie nie widzieliśmy dlatego nie wierzymy na słowo, rownie dobrze możesz być szkaradna., a że inni ciebie nie lubią no jak zwracasz się do niech "brzydkie ryje" to ja się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazywasz każdego pasztetem a nawet na oczy nie widziałaś i ty chcesz żeby ktokolwiek miał do ciebie szacunek? Nie ośmieszaj się kobieto. Idź na fejsiku wrzucaj te swoje mądrości. Może jak ci znajomi zaczną pisać prawdę o tobie to coś trafi do twojej pustki pod czaszka. Kobieta lat 30 przeżywa jak mrówka okres problemy godne nastolatki. Żenada w chuj. Ja bym się wstydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale probuja sie brzydkie lafiryndy wybielic haha :D Bylo do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×