Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guginotta

Dlaczego ludzie wycofuja swoje profile z NASZEJ KLASY ? ? ?

Polecane posty

Gość guginotta

mam taka znajoma, lansiare, ponad 400 znajomych, 50 zdjec w galerii, ostatnie z najnowsza miloscia i nagle usunela swoj profil. dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś w końcu
powiedział prawdę i skrytykował któreś ze zdjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha IV uliczna
zastanów sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokodyl Dundee
bo chcą skoczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z kapusty
mądrzeją?.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynooooooooooo
bo nasza klasa to syf. To jak kolekcja pokemonów. masz 500 znajoych a tak naprawde masz moze kilku . reszta to lans i szpan, kto ma wiecej, kto ma lepsze. porazka. nasza klasa to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
moja kolezanka usunela swoje konto, bo nadziala sie na jakiegos palanta poznala goscia, zaczeli sie kumplowac, spotykac, pozniej przyjaznic, potem okazalo sie, ze facet ja przesladuje, wie o niej WSZYSTKO, nie dawal jej spokoju! po prostu psychopata :-O ona chciala od niego zwyczajnie uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka119
wkurwia mnie ta nasza-klasa.tez usunelam profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam z tym problem
z roznych powodów ludzie usuwaja konta niby ludzie chca sie spotykac ale i tak predzej czy poznej odchodza takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja chyba usunę mam "tylko" 40 znajomych i to od dawna po prostu nie dodaje osób które znam z widzenia zdjęcie mam jedno ale i tak zaczynam sie utwierdzac w tym że to portal który zatracił pierwotne cele -odszukiwanie znajomych ze szkolnej ławki teraz to taki żenujący się zrobił że nawet są fankluby znanych osób, ludzie... zakładają różne klany i niedługo potral zamieni się w fotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mózg się obudził
przykład z psychopatą jest rewelacyjny nasza klasa to kopalnia wiedzy dla potencjalnych pracodawców, złodziei, wszelkiej maści psychopatów i oszustów matrymonialnych. O wrogach pospolitych już chyba nie ma sensu wspominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guginotta
Macie rację. Też usunę konto i założe nowe. Np. Jako "kaśka_19"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to juz nie ma sensu
zadnego chyba ze wiesz ze utrzymujesz kontakty z ta osoba bo jak nie nagle ci sie przypomniało ze był jakis zdzicho z 4 b to jest bez sens ja nie mam o czym gadać z ludzmi z podsta czy liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guginotta
ja mam tam swoje konto i usuwac nie bede ale dziwi mnie to czemu ta kolezanka usunela profil. szczycila sie iloscia znajomych, zdjec miala tyle, laska taka, ze hoho i nagle usunela konto. dziwne to dla mnie i szukam pomyslow dlaczego to zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guginotta
no wlasnie, kiedys spotkalam kolege z podstawowki, i nawet nie powiedzial mi czesc, choc na pewno mnie poznal. sama mu wyslalam zaproszenie jak dolaczylam do klasy to wszystkim wyslalam, ale teraz mysle, ze powinnam go usunac skoro on udaje, ze mnie nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kuleczka
Może sie znudziła. To jest fajne na poczatku, jak w szybkim tempie naziązuje sie kontakty, czesto takie, których by sie sobie życzyło, ale jakoś sie rozluxniło i straciło sie kontakt, troche sie powspomina ze swoją klasą i tyle. W mojej klasie było takich pare dni, gdzie wszyscy dostali obiegowego maila, bo jedna osoba jakoś zorganizowała większosć adresów - zeby sie zapisac, bo chodiło o spotkanie klasowe. Zapisalismy sie, popisalismy wspomnienia, było tego jakies 5 dni bardzo intensywnie, a potem coraz wolniej, piano piano i teraz nie dzieje sie nic. I trudno sie dziwic - spotkanie sie odbyło, tam juz wypompowano temat do reszty i nic wiecej nas nie łączy - niż te troche wspomnień. I ni ma tam co robic po prostu, na tej naszej klasie. Mnie jakis starszy facet zaczął namolnie prosic o kontakt, bo chodzilismy do tej samej szkoły, a teraz mieszkamy obydwoje w tym samym miescie za granicą. Dlatego wykasowałam miasto, wykasowałam gg, skajpa, nawet dla znajomych. I w ogóle za bardzo sie tam nie afiszuje z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża ilość znajomych na naszej klasie może świadczyć nie tylko o tym, że chcesz sie wywyższyć, pochwalić, że masz więcej, ale również o tym, że po prostu masz tylu znajomych, zapraszaja cię bo cię lubią , bo cię znają, itp. Wśród znajomych znajdują sie np. twój znak zodiaku(baran), znaczek gg, jakiś kwiatek(tulipan), nazwa firmy(PKO BP), z która ma się coś wspólnego. Popatrzcie, jeśli ktoś wśród znajomych ma te wszystkie profile, to można takiego człowieka na ich podstawie troszkę scharakteryzować. Ktoś jest baranem, posiada gg, czy lubi z niego korzystać, zapewne lubi tulipany, pracuje lub pracował w banku, a może stara się tam o pracę. Co w tym złego, mi sie to podoba, tak kolorowo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka_do_gry22
ja tez swoj profil usunelam ..... a zrobilam to po tym jak zobaczylam 1500 profili osób ŚP. ;/ nasza klasa zrobila sie syfem i nei mam ochoty tam funkcjonowac .. poza tym doszlam do wniosku .. ze nie chce, zeby kazdy kto ma ochote mogl sobie wpisac moje nazwisko i podziwiac mnie na zdjeciach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×