Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polki na erasmusie się tak okrutnie puszczają?

Polecane posty

Gość gość

No elo. Wyjaśnijcie mi proszę o co tu chodzi, bo moje zdolności pojmowania tutaj wysiadają. Dlaczego Polki na erasmusie muszą się tak okrutnie puszczać? Słyszałem wcześniej opinie, że erasmus w sumie tylko i wyłącznie do tego służy, ale dopiero kiedy poleciałem odwiedzić znajomego w pewnym bardzo ciepłym europejskim kraju, gdzie popularne imię to Juan, zobaczyłem to na własne oczy. Kurwa mać, żenadłem tak srogo, że rzal i bul. Byliśmy na jakiejś imprezie u przypadkowego Diego i dziewczyny z Polski, i tylko z Polski, dostawały p*****lca jak tylko zjawiał się kolejny Santiago. Tarły kolanami, słały słodkie minki, a od natłoku nagle wypsikanych perfum chciało się rzygać. Żadne inne dziewczyny tak nie robiły, a było ich sporo, Czeszki, Ukrainki, Niemki, Francuzki nkc. Tylko Polki bzika dostawały, zachowując się jakby miały ruję. Najśmieszniejsze, że robią to głównie laski, za które ich chłopaki w Polsce daliby sobie rękę uciąć. Znam takiego jednego do dziś i za każdym razem jak słyszę od tego "ptysia", że „Ona taka nie jest” to śmieję się pod nosem i trochę mi go żal. Rozmawiałem kiedyś z moim znajomym Włochem, który jest chodzącą definicją przegrywa, nie umie poderwać żadnej Włoszki, rodaczki go wyśmiewają, o tej kwestii i stwierdził, zawsze czeka na przyjazd erasmusek z Polski, bo wie, że wtedy p****** bez granic i sam nie wie czemu tak jest, ale nie narzeka. Polskie laski same ciężko pracują na miano łatwych dup do ******** gdziekolwiek zagranicą się nie znajdą. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego polki się szmacą? Odpowiedź jest bardzo prosta: bo to są kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubią seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tak bardzo nie lubią sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to polki! W Polsce to honor maja tylko mezczyzni. Zreszta w calej europie kobiety sie szmaca nawet muzulmanie to zauwazyli tak samo zauwazyli to europejczycy. Dlatego mniej npm slubow bo to wstyd miec szmate za zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nikt jeszcze nie napisał takiego samego wątku o polakach na erasmusie że się "puszczają/szmacą"? Aaa bo jak polak się ***** to jest spoko playboy samiec alfa, ale jak polka to juz szmata i k*****.i jeszcze ten wątek facet zalozyl, molge zgadnąć że jest nim jakis zalosny przegryw i koniobijca. Buuu tez jestem facetem, ale nie wyzywam ludzi od takich, tylko dlatego ze lubią seks, nawet bez zobowiazan z wieloma partnerami/rkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie hipokryzja i nie tylko w polsce. Tak jest wszędzie. Facet chędoży wszystko co się rusza - "wzór męskości, macho, samiec alfa"; kobieta miala wielu partnerów - "szmata, tania dźwika, ludzkie gunwo";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jest spuścizna patriarchatu - mężczyzna stoi "wyżej" w hierarchi spolecznej jak kobieta, jest tym "lepszym", wiec jemu wszystko wolno i uwaza sie to za "coś", ale jak kobieta chce robić dokladnie to samo jest ponizana i wysmiewana... bo co, bo nie mam siusiaka? ja jestem w tym aspekcie feministem i sie za kobietami wstawię przeciw tym hipokrytom meskim ktorzy chyba z braku chetnych dziur piszą takie glupoty jak autor tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srogie piguły bierzecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy jest klucz, który otwiera wiele kłódek niż kłódka do której pasuje wiele kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.15 Temperowka, która naostrzyla wiele ołówkow, to dobra Temperowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym złego? Facet może a kobieta już nie? Nie bądźcie hipokrytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy Polacy chcieliby żeby my kobiety były dziewicami aż do ślubu z nimi ale oni powinni *przemielić* pół świata. No cóż... Chcieć sobie to mogą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×