Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzese sie z nerwow

do 3 klasy LO ide do innej szkoly. boje sie, bo klasa jest juz zgrana

Polecane posty

Gość trzese sie z nerwow

okropnie sie boje :/ przez 2 lata klasa na pewno sie zgrala, a ja raczej jestem cicha i niesmiala osoba ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzese sie z nerwow
w dodatku jestem dosyc atrakcyjna i boje sie ze inne dziewczyny beda na mnie zlowrogo patrzec, a chlopacy rzucac jakies glupie komentarze :/ cholera chyba nigdy sie tak nie denerwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no z takim podejsciem
na pewno daleko nie zajedziesz..jesli myslisz ze twoja uroda ma wplyw na to czy inni cie lubia czy nie to sie mylisz,jestes oceniana tylko po swoich czynach,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no z takim podejsciem
i widac ze oceniasz ludzi z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzese sie z nerwow
mysle tak, poniewaz w poprzednej szkole byla podobna sytuacja ze doszla do nas po pierwszym semestrze ladna laska i pamietam jakie byly reakcje :/ dlatego sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adka76
Dobrze cie rozumiem.Tez teraz zmieniałam szkołe chociaz chodze do 5 klasy podstawowki.Ale wiem co czujesz .Ja sie bałam ze mnie nie zaakceptują.Ze bede la nich jakis dziwadłem , ze oni beda pozbierani w jakies grupki a ja bede sama.Więc rozumiem.Nie ma sie czego bać.Dziewczyny z jedenej grupy wzieły mnie do siebie i sa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** **
to klasa maturalna...lepiej jak postawisz na naukę i dobry kontakt z nauczycielami w nowej szkole...to że jesteś cicha i nieśmiała tylko Ci w tym pomoże...uśmiechaj sie do ludzi, zapamiętaj imiona i twarze kolegów żeby zawsze mówić im cześć i tyle...jak na siłę będziesz próbowała wkupić się w ich laskie to będzie kicha...w szkole jesteś góra 8 godzin i spędzisz z tymi ludźmi zaledwie rok, więc oni nie są ważni i za kilka lat nie będziesz ich w ogóle pamiętać..pielęgnuj poza szkolne przyjaźnie, a do klasy podejdź olewkowo trochę...jak będziesz na luzie to nikt się nie będzie śmiał bo nie będzie po co, a wcześniej czy później ktoś wyciągnie do ciebie rękę i zakumplujesz się z wartościową osobą zamiast wbijać na siłę w klasowych lanserów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×