Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KILIMODFKFRRLRLR

DO KOBIET POWYŻEJ 22 LAT MAJACYCH WZROST OD 168-175 !!

Polecane posty

Gość KILIMODFKFRRLRLR

ILE WAŻYCIE I JAKIE MACIE WYMIARKI ? przypomne ze wymiary bioder mierzy sie na srodku pupy a nie na kosciach bioder jak niektóre myslą :) ciekawa jestem jakie macie wymiarki i wage i czy czujecie sie z tym dobrze? ja zaczne : wiek 27 lat biust :95 talia :74 biodra:94 waga :53 kilo MARZE BY WAZYĆ 62 KILO ale mi nie wychodzi tycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem też chuda
20 lat 92-70-93 waga 52 kilo wzrost 171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
przy 62 kg byla bys za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILIMODFKFRRLRLR
zapomnialam napisac wzrost mierze 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILIMODFKFRRLRLR
to ile powinnam ważyc wg ciebie przy takim wzroscie i wieku 27 lat . lekarz kazał mi utyć bo twierdzi ze jestem za chuda mówil ze 62 kilo to ideał dla mnie wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
ja tez mam 170 i waze 57kg wydaje m sie ze 55 to ideal dla tego wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
wazylam tyle latem teraz przez to ze przytylam zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesłuchaj anorektyczek
AUTORKO TY MASZ 27 LAT WIEC NIE 20 ALBO 22 I TWA WAGA NA TAKI WIEK JEST NIEDOWAGĄ TE CO PISZĄ ZE WAŻĄ NA 170 CM 53 KILO TO NASTOLATKI DOJRZEWAJĄCE JESZCZE A TY JUŻ KOBIETA JESTEŚ I POWINNAS WAZYC WIECEJ BO POTEM NIE ZAJDZIESZ W CIĄŻE!!!!!NIE SŁUCHAJ KRETYNEK!MASZ NIEDOWAGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka z berlina
Autorko, coś chyba stulasz Ja mam 175 cm wzrostu, wymiary prawie takie jak twoje, a ważę 70 kilo no i takie wymiary raczej nie wskazują na zbyutnią chudosć przy takim wzroscie jak twój (mój zresztą też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILIMODFKFRRLRLR
Przysięgam ,że nie kłamie. mierzyłam sie dokladnie nawet przed chwilą i mam takie wymiary jak podałam a wage mam w domy zwykła a nie elektroniczną i waze na niej 53 kilo a przeciez taka zwykla waga jest dokladniejsza chyba niz elektryczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
autorko ja mam 25 i jestem juz po porodzie dziecka waze 57 kg i moim zdaniem to za duzo 55 to ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka z berlina
dlaczego zwykła waga miałaby byc dokładniejsza niz elektroniczna ? No ale niewazne, widac mamy inną strukture ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILIMODFKFRRLRLR
tymeu a ile masz wzrostu dokladnie i lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILIMODFKFRRLRLR
aha doczytalam ze wzrostu 170 cm ale lat nie wiem ile masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
25 lat 169 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, ja nie jestem dojrzewajaca nastolatka a waze 53 przy 170 wzrostu - mam niedowage od 2 lat, jak tylko przytyje, od razu znowu spadam do tej samej wagi:o to po urodzeniu dziecka:o 55 to ideal, ja mam strasznie chude rece (za to wieksze biodra:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdfdf
Pezy wzroście 170 cm idealna waga wg wszelkich wskaźników to 61,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaha
172 cm 61kg biust 98 talia 75 biodra 100 wiek 23 lata i z 5 kg przydałoby się zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILIMODFKFRRLRLR
dokladnie to samo mi lekarz mowil ze idealna waga to od 60 -62 dla 170 cm !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
ja czuje sie teraz bardzo zle i nie mowie ze jestem gruba ale 57kg to raczej za duzo jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpa lummpa
Ja mam lekką nadwagę niestety. 170 cm, 75 kg biust - 98 cm talia - 80 cm biodra - 101 cm Noszę rozmiar 40 - 42 Najbardziej idealnie czułam się, gdy ważyłam 61-62 kg - uwazalam że jestem idealna, uwielbiam nosić mini sukieneczki i obcisłe ciuchy Gdy mialam 54-55 kg - byłam chuda i wszyscy mi to mówili. Mialam kompleksy z tego powodu, nosilam ciuchy w poziome pasy żeby się pogrubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE POPROSTU
O MATKO CO WY TU PISZECIE..JA PIERDZIELE KAŻDY WAM POWIE MĄDRY DIETETYK I LEKARZ ,ŻE 60 KILO TO IDEALNA WAGA NA WASZ WZROST !!!! ZAWSZE OD WZROSTU ODEJMUJEMY 10 I TO POWINA BYC WAGA IDEALNA!CZEMU TU SAME ANOREKTYCZKI SIEDZĄ ?CHOLERA.. CHYBA NIE WYOBRAŻAM SOBIE BY KOBIETA DAJMY 30 LAT WAŻYLA 55 KILO BO BY WYGLĄDAŁA NA ZASUSZONĄ JAK PIEŃKOWSKA JOLA..FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeee tam
32 lata 110kg 130 biodra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZE POPROSTU
PUMPA LUMPAA NARESZCIE MĄDRZE KTOŚ PISZE. BRAWO !!55 KILO DO 170 CM TO MASAKRA. MAM KOLEŻANKA KTÓRA TYLE WAŻY NA 169 CM I WYGLĄDA JAK CHORA NA BIALACZKE ..JEST TAKA CHUDA STRASZNIE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdfdf
Panuje teraz moda na chudość, więc to naturalne że Ci dziewczyny powiedzą że przy 170 cm powinnaś ważyć 50-55 kg. Kiedyś jeden facet powiedział "taka Kate Moss jest ideałem, faktycznie. Ale wyłącznie dla kobiet." Prawda jest taka że faceci nie lubią wychudzonych (bo 50 kg przy 170 cm to jest już ewidentna niedowaga). Wszystkie wskaźniki wagowe mówią że waga idealna przy 170 cm to ok. 61-62 kg. Większość dziewczyn uważa BŁEDNIE że to waga stanowczo za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie popadajcie w jakas paranoje i nie wyzywajcie ludzi od anorektykow:o waze ile waze i jakos nie czuje sie wychudzona, inni tez jakos mi nie zwracaja na to uwagi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeu
w wakacje wazylam 53 i wygladalam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×