Odpowiedz na ten temat

Dobra drukarnia

  • Robiii88 2017.10.13 [11:58]
    Witajcie! Zastanawiam się nad reklamą dla mojej firmy i nie bardzo wiem co wybrać, jaki rodzaj reklamy jest najbardziej skuteczny . Pomyślałam ze może fajnie by było zainwestować w jakieś gadżety reklamowe. Tylko nie wiem gdzie je zamówić najlepiej. Co mi radzicie? czytałam że bardzo fajnie takie rzeczy robi firma https://www.drukarnia247.pl Mam w planie zamówić długopisy, notesy i breloczki z logo firmy i będę dawała je do zakupów , jak uważacie dobry to pomysł?
  • NadiiiTT 2017.10.23 [21:26]
    Sposobów na reklamę jest mnóstwo. Wiadomo, że małe firmy nie stać na reklamę w telewizji czy większym radiu, ale można np. zamówić gadżety reklamowe i rozdawać je klientom. Gadżety zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, a nie kosztują bardzo dużo. Ja zamawiałam gadżety w drukarni - https://www.drukarnia247.plnie zapłaciłam dużo, a zyskałam świetną reklamę.
  • Eugeniuszluke 2018.02.15 [11:15]
    Ja dodatkowo polecam usługi drukarni http://www.viperprint.pl/ ViperPrint to tania drukarnia internetowa. Stale utrzymuje najniższe możliwe ceny przy najwyższym poziomie realizacji zleceń. Oferuje nie tylko druk offsetowy, lecz także cyfrowy - bardzo opłacalny, gdy potrzebujesz niskiego nakładu. Nie odczujesz straty pieniędzy, kiedy skorzystasz z ich oferty. Odczujesz stratę jakości, kiedy postanowisz wybrać drukarnię, która oszczędza na swoich klientach. Nie warto ryzykować wizerunku firmy, skoro można oprzeć działalność o solidnego i doświadczonego partnera.

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...