Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dori30

DOPADA MNIEEE!!!

Polecane posty

Frustracja! Depresja! Stres! Zrezygnowanie!Smutek! Pustka! Mam ochote jutro po prostu nie wstawac do pracy i popierniczyc wszystko. Taki strajk zrobic. Nic nie robbic. Czeka mnie jutro rozmowa z szefem. Chce podwyzki. Wyciska mnie jak cytryne, wykorzystuje, wymaga coraz wiecej... A ja jak ta glupia zgadzam sie i naginam, ucze sie coraz wiecej, robie coraz wiecej... eeeeeeeeeeeeeee w dupie to wszystko mam !!! CO robic, co robic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sama tu zalozylam
temat pt. ze rezygnuje z pracy i nie mam nic na oku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie jak NIKT. Pracujesz, pracujesz , stres itd. i co z tego mam??? WIELKIE NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób tak jak ja. Moja szefowa wykorzystywala,naciskala i co tam jeszcze tylko się dało. Stres,nerwy i niechęć -z dnia na dzień coraz większa. Aż pewnego dnia wstałam! Wyciagnelam kartke napisałam wypowiedzenie Podeszlam do szefowej i zucilam jej w pysk:classic_cool: To że szefowa zglupiala to nic-ale nagle zaczela sie jąkać:D:D:D - -Cooo toooo? -Gowno,wypowiedzenie w trybie natychmiastowym! -Jaaaak tooo? -A srak dziesiątego po kasę będe!!!!!! 3 miesiące później z pomocą rodziny otworzyłam własną niewielką firme!!!!!!!!!! Wymagam,ale nie wykorzystuje!!!!!!!!!!!!!! Nie męcze,nie gnebie.U mnie fajnie sie pracuje i każdy chce pracowac bo wiedza ,że zadko sie zdaza w pracach taka atmosfera jak tutaj:-) Zlecenia wykonane w milym towarzystwie z usmiechem na pyskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, a mnie szkoda tej pracy, bo lubie ta prace i nie ciezko bylo by cos podobnego znalezc...ale sa okresy (tak jak teraz) ze motywacji brak. Szef naciska. A potem znowu sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sama tu zalozylam
ale tylko cisnie czy ma cechy psychopaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sama tu zalozylam
no wiesz: mowi, ze wszystko robisz zle, kaze po kilka razy przepisywac dokumenty, krytykuje publicznie za swoje i cudze bledy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sama tu zalozylam
pestydyc-przyjmij wyrazy zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z nim porozmawiaj, wytlumacz, ze im bardziej on naciska to jestes bardziej wyeksplatowana co wiaze sie z mniejsza efektywnoscia, wiec ze stratami dla firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... musze pogadac. Ale ja juz wiem jak to bedzie wygladac. Rozrycze sie pewnie tam z nerwow. Bo on niby taki "przyjaciel", ale jak temat pieniadze, to tak potrafi odwrocic kota ogonem, takie ma jakies argumenty , zacznie gadac jak kataryna... Bedzie ciezko, ale chyba jestem zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sama tu zalozylam
a co on tak jak lew walczy, zeby Cie wycisnac? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo sama tu zalozylam
przyjdz na rozmowe w mini i na obcasach a jak sie bedzie ciskal to powiedz powoli puszczajac oko "no szeeeefie...." ;), zaloz noge na noge powolnym ruchem powoli podciagajac spodnice, ze niby Ci przeszkadza i obciagnij bluzke z dekoltem tez powolnym ruchem (ze niby sie sciagla). A potem sie nadasaj i powiedz "no szeeefie.."😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge tak o , zrezygnowac, bo mam rodzine, dzici, wynajmuje mieszkanie... nie jest to takie proste. Choc czsem mam ochote trzasnac drzwiami... Musialanym znalezc najpierw cos innego, ale tu tez taka sprawa, ze mozna trafic z deszczu pod rynne. Ide wlasnie zrelaksowac sie do wanny. Jutro bede twarda:) Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×