Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dron na święta

Polecane posty

Gość gość

siemka, wiem ze swieta dopiero za miesiac ale juz teraz mysle o prezentach... szukam czegos fajnego dla 14 latka (mój chrześniak). lubi gry komputerowe, sklejanie modeli samolotów i anime. zastanawialam sie nad dronem bo kilku kolegów z jego szkoly takie ma wiec on nie moze byc gorszy, nie chce jednak kupowac czegos mega profesjonalnego bo dzieci miewaja słomiany zapał, ja wydam fortune a on sie pobawi 5 minut. widzialam z jaka zazdroscia patrzy na drony kolegów i wiem ze prezent mu sie spodoba. na allegro prym wiodą drony firmy xblitz i chyba takiego kupie bo to niecale 250 zl a dron wyglada bardzo fajnie. pytanie do Was czy ktos kupil juz nastolatkowi drona w prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja kupuje dron mojemu synowi a on ma 10 lat :) droga sprawa ten co my kupujemy jest za blisko 600 zl (tzn 95 funtow, kupowany w Anglii przez moja siostre ale ona dobrodusznie dla jedynego siostrzenca doklada sie prawie polowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZhey
dzieci mają różne pomysły , więc namawiam , jak najdalej od lotniska i samolotów , gdy dzieciak narozrabia to odpowiadać będą dorośli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej to strasznie drogo jak dla 10 latka?! nie boisz się, że mały popsuje szybko takie drogie cacko? ten dron raider ktorego chce kupic kosztuje w sumie grosze w porownaniu do tej sumy o ktorej wspominasz, chce kupic na tej stronie http://kgktrade.pl/ widzialam tego drona na zywo u kolegow mojego chrześniaka i wytrzymuje wszelkie wstrząsy i wyrywanie sobie joistika z rąk :) kupuje cos sprawdzonego ale to raczej fajna zabaweczka niz profesjonalny sprzęt ale dla dziecka jak znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dlaczego??? popularny towar i dzieciaki chcą go miec skoro każdy ma. ja uważam ze to lepsze niz siedzenie przed komputerem kilka godzin dziennie a tak dziecko (pod nadzorem rodzica) moze sie ruszyc z krzesla i trochę pobawić i polatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małego drona zabawke dla dzieciaka możesz kupić już za 125 zł ( np. Syma X12 Nano). To jest typowy dron dla początkujących, a i fortuny nie wydasz- jeśli się okaże że zapał był jednak słomiany:) Oczywiście jeśli dronowanie się dziecku spodoba można pomyśleć o czymś z nieco wyższej półki np. wyższe modele Syma X11, S5SC, lub tez X-Drone albo Cheersone'a. Zerknij np. tu dronysklep.eu zdaje się że tez pakuja na prezent jakby co pozdrawiam i życzę żeby prezent sie spodobał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tollo
Wspomniany przez Ciebie xblitz to dobra inwestycja, brat kupował na prezent dzieciakowi, trochę polataliśmy ostatnio. Stabilny, łatwa obsługa i dzieciak ma masę radości. Nazwa to chyba Black, sprawdź sobie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz też się bawię dronem, którego kupiłem młodszemu bratu w prezencie. Radzę nie latać takim sprzętem po domu bo potrafi narządzić szkód. Tego kupiłem na wyprzedaży w https://neorobot.pl a widzę po cenach, że warto szukać czegoś takiego w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyHill
My sobie kupiliśmy drona, ale z tych tańszych. Nazywa się Quadrocopter GW007 i przypomina statek ze Star Treka. Oboje z mężem lubimy ten serial. Kosztował nas dwieście pięćdziesiąt złotych i uważam, że był to całkiem dobry wydatek. Filmy wideo są dobrej jakości, zdjęcia także, o ile nie ustawi się go za wysoko. Już planujemy, że wiosną będziemy nagrywać tak przyjęcia w ogrodzie. Jak chcesz sobie poczytać na jego temat i na temat innych dronów, to sprawdź tę stronę: http://www.valhalla.pl/najlepszy-dron-do-zabawy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałabała88
Zanim kupisz dziecku drona warto może poczytać trochę na ten temat. Masz bazę wiedzy o dronach, pilotażu itd na przykład na https://aeromind.pl/ Pamiętaj, że taki większy dron to już nie zabawka i dziecko bez nadzoru może nim narobić szkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadejmona
trochę podbiję wątek - dostałam na urodziny drona. W zasadzie to maleńskiego dronika, ale ma kamerkę, światełka i w ogóle jest sodki :) ma na imię Dejmon i wygląda tak: https://www.elektrostator.pl/duzy-dron-platowiec-ufo-2-4-ghz-z-diodami-led-z158.html Czy któraś z was albo waszych chłopów ma takiego drona i może mi powiedzieć, czy jest jakakolwiek szansa na wydłużenie czasu lotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzcssd
Ja już od kilku miesięcy miałem w planach kupić drona z jakiejś wyższej półki i dopiero niedawno się już zdecydowałem ostatecznie. Wybrałem model AEE Toruk AP11 z trójosiowym stabilizatorem. Jest dobrze, choć początkowo się trochę bałem jak sobie poradzę z całym sterowaniem, ale szybko ogarnąłem. Pilot sterowania aż do 700 m i też druga rzecz co mi się podoba – dron dobrze sobie radzi nawet jak czasami dmuchnie wiatrem. Jakby ktoś był zainteresowany to na aee-magicam.pl jest dużo przydanych info o tym modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka9
Bardzo fajne drony można znaleźć na stronie abc-rc.pl, gotowe lub do samodzielnego złożenia (to bardziej dla majsterkowiczów), z kamerkami do robienia zdjęć i filmów z lotu ptaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caleczka
Ja jak kupowałam na Teletorium to nie zapłaciłam jakoś dużo, a mój syn jest zadowolony, bo dron jest w kształcie helikoptera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio się zdecydowałem kupić dla swojej firmy profesjonalnego drona i wybrałem model Toruk AP10 od AEE. Kamera full hd i rzeczywiście jakość obrazu jest rewelacyjna. Już kilka nagrań wykonałem, głównie z imprez prywatnych – wesela itp. i muszę przyznać, że naprawdę – igiełka. Funkcje urządzenia są ze szczegółami omówione na aee-magicam.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra Bob Budowniczy polega na zbieraniu żetonów i wykonywaniu określonych czynności. Gra, która rozwija logiczne myślenie i myślenie przyczynowo – skutkowe. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa1983
No ja właśnie też planuję chyba kupić drona w Teletorium, bo mają punkt u mnie w mieście i mogę go "na żywo" zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racio
No my kupiliśmy już drona rok temu i jesteśmy zadowoleni. Początkowo jak kupowaliśmy to w sumie się tego nie docenia. Ale później jak się już ma i wykorzystuje to się rzeczywiście przydaje. A kupiliśmy tu: https://www.modelmotor.pl/dron-blade-180-qx-hd-bnf.html w sepcjalistycznym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara5
Ja na tegoroczne swieta kupuje synowi drona z goclever. Maja wiele modeli i rozne, korzystne ceny. Kolezanka kupila chrzesniakowi drona na urodziny z tej firmy i maly byl zachwycony. Mam nadzieje, ze podobna reakcje zobacze u mojego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni324
Moim zdaniem jak najbardziej warto kupić tego typu prezent na święta - sprawi on dziecku wiele radości :) Polecam brać urządzenia z minimum średniej półki cenowej - te tanie nadają się często tylko do wyrzucenia... Poczytaj sobie: http://datacentermanager.pl/dron-na-prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory wybór dronów mają na www.zizako.pl Sam u nich kupowałem jednego. Mają też sporo akcesoriów do dronów, więc każdy znajdzie sprzęt odpowiedni dla siebie i dobre dodatki do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×