Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Drzwi wejściowe

Polecane posty

Gość gość

Witam, miałam włamanie do mieszkania, co najgorsze WYNAJĘTEGO. Drzwi są rozwalone i nadaja sie tylko do wymiany... kompletnie nie stać mnie na nowe a musze jak najszybciej je załatwić- jakby to właściciel zobaczyl to wylecialabym na bruk mimo ze to nie moja wina.. wiadomo, ze nie muszą byc drzwi takie same, ale nawet te glupie drzwi za 300zl to dla mnie obciążenie na tyle ze nie bede miec co do gara wlozyc.. stąd moje pytanie czy da sie zrobic tak zeby kupic zwykle drzwi wewnętrzne i zamontowac je jako zewnętrzne? (Wiadomo są tańsze i w moim mieście jest pełno takich używanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja bym się jednak bała, ale myślę że w sieci spróbuj na szybko zamówić, tutaj chociażby http://www.solidnedrzwi.pl/ takie najtańsze wewnętrzne, które sprawdzą się w bloku są po 399 zł więc można to jakoś ogarnąć, a to że się włamali, nie Twoja wina i właściciel nie ma prawa mieć do Ciebie pretensji, jak dla mnie to on powinien ten koszt pokryć, bo widocznie drzwi nie były odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę by montowanie drzwi wewnętrznych jako zewnętrznych było rozsądnym pomysłem, do takich jeszcze łatwiej się włamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby ktoś mial znowu sie włamać niż żebym wyleciała z dziećmi na ulicę :) a na 399- dla niektorych da sie ogarnąć ale ja przez bylego męża zyje od 1 do 1 i ledwo mi starcza wiec albo drzwi za 4 stówy albo jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby ktoś mial znowu sie włamać niż żebym wyleciała z dziećmi na ulicę :) a na 399- dla niektorych da sie ogarnąć ale ja przez bylego męża zyje od 1 do 1 i ledwo mi starcza wiec albo drzwi za 4 stówy albo jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już jakoś rozwiązałaś ten problem. Jeśli nie, to niestety nie kupisz drzwi za 300 zł. Montaż będzie tyle kosztował. Możesz spróbować dobrać same skrzydło i wstawić je w istniejącą ościeżnicę, jeśli ta nie uległa uszkodzeniom. Tylko musisz podać wysokości zawiasów, jak są bolców antywyważeniowych i otworów w ościeżnicy na zamki. Może znasz firmę bieżących drzwi, będzie łatwiej. Na Twoim miejscu od razu zgłosił bym się do właściciela. Nie jest to Twoja wina. Włamania się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina00z
Na studiach parę lat temu miałam sytuację z włamaniem do wynajmowanego mieszkania i nikt nie robił z tego tytułu problemów. Właściciel nawet przepraszał i zrekompensował część skradzionych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pewnie sprawa załatwiona - ale powinnaś zgłosić do właściciela i on to powinien robić. Może nawet ma ubezpieczenie które pokryje koszty i jeśli coś zginęło - koszty kradzieży. Chyba, że była impreza i ktoś za bardzo zaszalał - takie przypadki też widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiena
Problem już pewnie rozwiązany, ale tak w temacie - też miałam problem z drzwiami w wynajmowanym. Sama drzwi bym nie kupowała, bo to nie moje mieszkanie. Po prostu odezwałam się do nich http://slusarz-warszawa24h.pl/ i szybko naprawili. Pewnie nie w każdym przypadku da się coś zrobić, ale mi bardzo pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaula111
Spory wybór drzwi mają na pewno tutaj http://eurocolor.com.pl/stare_babice . Nie wiem czy akurat znajdziesz to , co Cię interesuje ale warto sobie przejrzeć ich ofertę. Z tego co wiem, w sieci cieszą się dobrymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć.Ceny jak na moje oko też oferują rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam projekt ciepłych drzwi drewnianych do domu, które idealnie pasują do całego domu. Firma www.oknoprim.com.pl bardzo pomogła w całej realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja drzwi wejściowe oraz drzwi wewnętrzne do swojego domu zakupiłam od firmy www.uni-plast.eu Oferują solidne i eleganckie drzwi w dobrych cenach. Warto przyjrzeć się produktom przez nich sprzedawanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pisze, że kupił gdzieś jakieś drzwi - ale jakie drzwi?? Można kupić kiepskie drzwi i też być przez pewien czas zadowolonym z obsługi - sztuką jest wybrać odpowiednie dla danych warunków.. Sprzedawca za "chińszczyznę" da dobrą cenę i każdy zadowolony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkon
Jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne do domu to moim zdaniem warto zwrócić uwagę na modele stalowe jak np. Thermo65 od Hormann. Wyróżniają się fajnym designem, do tego można w ich przypadku również liczyć na dobre warunki izolacyjne i odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem (zastosowano w nich zamek z ryglowaniem w 5 punktach). Do tego wysoka jakość wykończenia i rzeczywiście piękny design. Z resztą możesz je dokładnie obejrzeć tutaj http://www.promocja.hormann.wroc.pl/thermo65 i jeszcze skorzystać z trwającej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka8871
A tutaj https://www.kapica.pl już zaglądaliście? Myślę, że warto. Są tam ciekawe rozwiązania, jeśli chodzi o drzwi wejściowe. Jestem zdania, że w tym konkretnym przypadku warto postawić na jakość. Drzwi wejściowe z Opola, to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marminka
Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to mój mąż do naszego nowego domu wybrał model Thermo65 od firmy Hormann. Powiem wam, że drzwi na prawdę wyglądają na solidne. Z tego co mówił mój mąż mają na prawdę bezpieczny zamek z ryglowaniem w 5 punktach, a to chyba dosyć bezpieczne rozwiązanie. Dodatkowo skorzystaliśmy z możliwości wyboru jednego z wielu kolorów, oraz dodaliśmy do nich boczne doświetlenie. Wyglądają super, a do tego są bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie ma większego sensu. Drzwi wewnętrzne są cienkie, nie mają żadnych zabezpieczeń, ani zamków. Wejdź na www.oknawroclaw.biz znajdziesz tam dobrej jakości drzwi wejściowe. Na pewno znajdziesz coś w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej okolicy ostatnio doszło do kilku włamań. Byłam naprawdę wystraszona, ponieważ czułam, że przez nasze stare drzwi wejściowe staniemy się kolejną ofiarą włamywacza! Przeglądałam wiele artykułów, ale dopiero ten http://www.dekorja.pl/jakie-drzwi-wybrac-do-domu/ pozwolił mi zadecydować jakie nowe drzwi wybrać do naszego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://agdomsystem.pl/ maja zarówno drzwi jak i okna, bramy i wiele innych, istotnych elementów dla domu. Warto zajrzeć na stronę, tam szczegóły. Robiliśmy zakupy jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson452
W takim razie myślę, że możesz również zajrzeć do oferty salonu Domega z Poznania, który moim zdaniem jest zdecydowanie jednym z lepszych wyborów jeżeli rzeczywiście zależy Ci na wysokiej jakości wykonania, dobrych parametrach i do tego konkurencyjnej cenie. Ja zdecydowałem się u nich na zakup drzwi dębowych Parmax które idealnie trafiły w nasz gust i po montażu którym również się zajęli wszystko jest na przysłowiowe "tip/top" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić te swoje drzwi wejściowe najlepiej albo przez internet albo w Leroy Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnm

Będę polecał salon sprzedaży Safedoor na os Centrum w Krakowie. Duży wybór, różne warianty cenowe drzwi, można sobie kupić tutaj naprawdę zaawansowane i drogie systemy, ale mają też sporo drzwi w normalnych cenach, do tysiąca złotych ale jednocześnie w porządnym nowoczesnym standardzie. Sam kupowałem Solidio z montażem i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Bydgoszczy to polecam wam wybrać się do firmy www.hoton.pl W ich ofercie znajdziecie świetne drzwi, które będą prezentować się bardzo dobrze w waszych domach. Firma ta ma też inne elementy wykończeniowe do domów, którymi warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Mogę potwierdzić, u mnie z Gerdy zakładali drzwi 3 tygodnie temu, jestem bardzo zadowolony z uslug, drzwi są solidne bardzo ładną klamką jakiej nikt nie ma 😄 fajny projekt, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modne, bezpieczne i solidne drzwi wejściowe znajdziesz w ofercie firmy www.plafon.com.pl. Zamówiłam tam drzwi ponad rok temu i jak dotąd jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzy

Bardzo fajne, solidne drzwi wejściowe kupicie w Kawce w okolicach Gniezna www.kawka.pl/ Mają dobre parametry termoizolacyjne i akustyczne, są solidnie wykonane, estetyczne, dobrze nam służą. Cena tez byla ważnym czynnikiem a w Kawce z cenami na szczęście nie przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danio

Tylko nie kupuj żadnego taniego badziewia. Jak drzwi wejściowe to już lepiej inwestować w cos solidnego, mocnego, co wytrzyma kilka lat jak np Gerda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Postawiłem na stolarkę od OknoPlusa. Salon związany z tym producentem masz w Poznaniu przy Malwowej 17. Rozmawiaj z panem Remigiuszem, bo dobrze doradza. PCV praktycznie nie wymagają konserwacji. Profile bardzo sztywne, więc z większymi przeszkleniami raczej bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baron

Gerda jest spoko 😛 Też na nich postawiliśmy i powiem szczerze, zadowolony jestem. Dobra jakosc, spoko cena. Dla mnie miodzio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×