Odpowiedz na ten temat

Dutki

• gość 2017.07.28 [12:19]
    Co sie stalo z poprzednim watkiem, Elize prawda zabolala?
  • gość 2017.07.28 [17:51]
    Pewnie Dutkom glupio, ze wszyscy teraz wiedza o dwukrotnym bankructwie w przeszlosci.
  • gość 2017.07.28 [17:59]
    Jak to sie stalo, ze podpisali bankructwo w USA w 2005 roku, i zaraz po tym wyjechali do Polski, wybudowali dom i go wyposazyli w amerykanskie meble i sprzety. Czyli nie byli bankrutami! Mieli kase, ale zamiast splacic naleznosci w Stanach, to przewiezli wszystko do Polski by tu szpanowac amerykanskim samochodem, meblami itp.
    Niezly przekret! Cos mi sie wydaje, ze prokurator sie tu klania!
  • gość 2017.07.28 [22:01]
    Ja tylko nie rozumiem po co oni klamia w tych filmikach, jaka to oni maja amerykanska sielanke, jakie to ona prace nie dostaje, ubezpieczenie zdrowotne od panstwo dla bidenych ooo jak dobrze maja. Szkoda ze nie powiedza prawdy jak to bylo i jest naprawde.
  • gość 2017.07.28 [22:59]
    W nowym filmiku opowiada jak osiagnac sukces dwa razy zbankrutowac i uciec przed odpowiedzialnoscia do Polski, wrocic****alic glupa, ze nic sie nie stalo i ona radzi jak osiagnac sukces ....
  • gość 2017.10.11 [16:05]
    Eliza i Andrzej teraz są na bagnach w North Port na Florydzie i tam Elizka będzie dalej udawać psychologa a naprawdę pracować fizycznie przy opiece nad niepełnosprawnymi dziećmi a Andrzej to nie wiem, z pracy pomocnika budowlańca zrezygnował więc nie wiem co mu zostaje z jego umiejętnościami.
  • gość 2017.10.11 [16:07]
    Dutki, Youtube, Dutki Youtube, Dutki Olivia, Kristian, Andrzej, Eliza
    https://www.youtube.com/channel/UC_273kfhMgDj ta25ihNAsFQ
  • gość 2017.10.11 [16:08]
    Dutki, Youtube, Dutki Youtube, Dutki Olivia, Kristian, Andrzej, Eliza
    https://www.youtube.com/channel/UC_273kfhMgDj ta25ihNAsFQ
  • gość 2017.10.11 [16:19]
    Jak to Andrzej to inżynier budownictwa tak jak Eliza psycholog (ironia)
  • gość 2017.10.11 [16:20]
    dalej temat czapki poruszają, co raz bardziej absurdalne zachowanie ...
  • gość 2017.10.11 [17:16]
    Krystian to kawał cwaniaka i chama, ma to po swoich rodzicach.
  • gość 2017.10.11 [18:19]
    Skad wiecie ze podpisali bankructwo?
  • gość 2017.10.11 [18:23]
    Te informacje sa dostępne w USA tak samo jak adresy oczko.gif poszukaj troszke w necie to sama znajdziesz.
  • gość 2017.10.11 [19:34]
    https://imgur.com/a/Y0t0D w linku sobie poczytaj o bankructwach
  • gość 2017.11.14 [16:03]
    Żałośni domowi detektywi, bankructwo to nie przestępstwo, a poza tym, nie wiadomo czy wasze życie jutro nie legnie w gruzach, więc zluzujcie majty.
  • gość 2017.12.03 [14:45]
    recenzje o dutkowych obyczyjach, psycho(logicznym) podejsciu
    do tematow dnia codziennego, chwaleniu sie znowu zniknely.
    Ktos napisal za duzo prawdy...
  • gość 2017.12.03 [22:57]
    ciekawe jak Oliwka poradzi sobie z brakami w nauce po takiej przerwie...
  • gość 2017.12.04 [07:42]
    Mama przekona Oliwkę , ze szkola nie jest taka ważna , trzeba iść do słońca. Jaka atrakcja jechać o tej porze roku do Płocka i tracić szkole? Rozumiem Karaiby na tydzień , ale Płock?
  • gość 2017.12.04 [14:03]
    Eliza wyjechał do Polski żeby odpocząć od męża, bo jest przyzwyczajona że go nie ma przy niej i dlatego że chce połechtać swoje ego spotkaniem z fanami.
  • gość 2017.12.04 [15:38]
    Na to wyglada , nawet długo wytrzymała. On jest bardzo uległy. Przy Q&A miał inne zdanie na temat Trumpa i zaraz zastrzegł , ze to nie ma znaczenia , ze oni maja różne opinie. Wyglądało do dziwnie , ze dorosły facet usprawiedliwia prawo do swojego zdania. My wiemy , ze z Eliza trzeba sie zgadzać.
  • gość 2017.12.04 [15:57]
    Eliza jest bardzo sztuczna i infantylna w kontaktach z koleżankami. Dziwi sie widząc starannie nakryty stół. Oliwka ciagle z guma , Paula żałosna , Kamil sympatyczny. Mama przy kuchni , zeby dogodzić Elizie , chyba tego zawsze nam brakuje.
  • gość 2017.12.04 [23:39]
    "W Polsce nie mozna byc soba" - jak ktos ma nature bycia prawdziwym i szczerym w kontaktach z ludzmi to bedzie niezaleznie od miejsca. Jak ktos jest sztuczny , falszywy , nastawiony tylko na efekt jaki wywola jego zachowanie , to takze bedzie takim wszedzie I innych bedzie tak odbierac.
    Dziwie , ze taka osoba , ktora nie ma nigdy nic dobrego do powiedzenia o Polsce w ogole tu przyjezdza .
  • gość 2017.12.05 [02:43]
    Bardzo długo mieszkam a Stanach , pamietam nasze ”wady narodowe” , ale zawsze mowie dobrze o Polsce. Eliza mądrzy sie przy pomocy koleżanki pielęgniarki. Kazdy wie o szkodliwym składzie wielu antyperspirantów i past do zębów. W życiu spotykamy sie ciagle ze szkodliwa chemia. Panika nie jest rozwiązaniem , raczej rozsądek. Znalazłam antyperspirant bez chemii , to samo z pasta. Eliza musiała zawile pochwalić sie akcja dla dziewczynki z domu dziecka. Mam nadzieje , ze nie ogląda Dutkow , byłoby jej naprawdę przykro. Ludzie dają wiecej i nie trąbią o tym , na tym polega pomoc.
  • gość 2017.12.05 [18:13]
    Dziś w domach dziecka nie ma biedy, materialnie tym dzieciom nic nie brakuje, zapewniam was.
  • gość 2017.12.05 [21:40]
    Ja gobsie dziwie, ze oni nie boja się, ze dostaną kiedyś w dziub od kogoś na ulicy za to w jaki sposób się wyrażają o Polsce i Polakach.
  • gość 2017.12.06 [02:25]
    Jako nastolatka w soboty z koleżanka brałyśmy do domu bliźniaki niemowlęta. Te dzieci byly tak spragnione miłości , ze trzymanie ich i przytulanie bylo dla nich jak tlen. Uśmiechały sie. Zostały szybko adoptowane co nas bardzo ucieszyło i równocześnie zmartwiło , bo bardzo sie przywiązalyśmy. Wiedziałyśmy , ze maja rodzine i to bylo najważniejsze. Te dzieci potrzebują serca i uwagi. Jak poszłam tam pierwszy raz zdziwiło mnie , ze na sali pełnej niemowląt była cisza, żadne nie płakało. One płaczą jak naprawdę musza coś ważnego zakomunikować , ale nie płaczą dla uwagi , bo wiedza , ze nikt nie przyjdzie. Nie znam domu dziecka gdzie na każde dziecko przypada jedna opiekunka. To byly bardzo wzruszające soboty.
  • Hugh T 2017.12.06 [10:23]
    Ludzie, ale WY jesteście P**********I. Nie macie o czym pisać? Zajmijscie się swoim życiem a nie p*********e głupoty na temat innych. To, że mieli problemy w 2005 roku i wrócili do Polski to ich sprawa. Każdy ma problemy i jakoś musi podjąć najbardziej odpowiednią decyzję. Jedna osoba coś znajdzie, druga cos doda i jest wielka sensacja. Nie wiem dlaczego Wy, ludzie, ich tak nie lubicie. Są normalną rodziną z kilkoma wzlotami i upadkami. W życiu nigdy nie jest łatwo. Trzeba jakoś sobie radzić. To jest ich życie i Wy nie powinniście się wp*****lać. Tak im zazdrościcie? Weźcie się do roboty to będzie was na wiekszosc rzeczy stac, tak jak ich. Polska patola na kafeteria...
  • gość 2017.12.06 [13:45]
    Najważniejsze , ze z taka kultura przedstawiłaś swoje argumenty. Po raz kolejny , nie mamy czego im zazdrościć .Wejscie tutaj zajmuje może 10 minut i zostaje nam dużo czasu na realizowanie naszych marzeń. Nie musimy uciekać sie do bankructw , zeby na nich zarobić. Jesli mamy kłopoty , rozwiązujemy je jak uczciwi ludzie. Skąd wiesz jak żyjemy. Wiesz wiecej o nas niż my o Elizie? Ciekawe. Dutki żyją na bardzo przeciętnym jak na Stany poziomie. Nie maja dobrej pracy , dzieci maloambitne , maz problem z alkoholem. No czego mamy zazdrościć ?
  • Hugh T 2017.12.06 [16:31]
    Zanim kogoś o coś oskarżysz, miej konkretne dowody. Tego to człowieku z rodziny nie wyniosłeś. Z resztą, powiedzieć Ci coś? Jeśli ja bym był na ich miejscu, zrobił bym dokładnie to samo. Wiesz dlaczego? Zrobił bym wszystko aby dwójka moich dzieci miało normalne życie, a nie życie na kreche. Ściska ból d**y bo nie dostajecie zielonych kart. I bardzo dobrze. Mniej takich k***w będzie tam wjeżdżać. Szanuj innych a będziesz szanowanym. Karma szybko wraca. Jak na razie to mnie tylko wyprowadzasz z równowagi i nawet nie wpiszesz swojego ,,pseudo'' bo już nie będziesz tak anonimowy. Powinni zrobić coś takiego, że takich ludzi jak Ty by udostępniali dane i by była akcja jak z Filipem Chajzerem. Nie pozdrawiam. Większego anonimowego idioty jeszcze nie spotkałem.
  • gość 2017.12.06 [19:07]
    Nikt nikogo nie oskarża a dowody na bankructwa sa jawne w USA tak jak i adresy. Radzę popracować nad kultura osobista albo nie otwierać buzi.
  • gość 2017.12.06 [19:10]
    Normalne zycie a nie na krechę hahaha przeciez oni zyja na kreche panstwa USA, normalni obywatele pracuja , placa za ubezpieczenie medyczne , odkładają na emeryture , i nie biora pomocy od panstwa tak jak oni. Oni zyja z 1/2 etatu z tego tutaj nikt sie nie utrzyma i opowiadają głupoty jaki maja american dream. Robia to specjalnie zeby nie placic za nic, bo po co byc uczciwym jak całe zycie sie nie bylo.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...