Odpowiedz na ten temat

Dutki

• gość 2018.01.13 [00:37]
    0.15 musiałaś mieć fatalne życie, że zamieniłabyś je na dutkostory. Wspòłczuję smutas.gif I tak jak większość dorosłych myślacych ludzi uważam, że jeśli Eliza adresuje swoje filmy do dzieci to powinna wypowiadać się z większa rozwaga. Wykresiki, obrazeczki i ględzenie nic nie pomoga a info by poszukać pomocy gdzieś blisko u psychologa( nawet w szkole) , nauczycielki , cioci czy mamy przyjaciòłki może jakiemuś dziecku pomòc. Gadanie, że dzieci alkoholowe maja zaniżona ocenę nikogo nie uzdrowi. Dzieci z alkodomòw bez Elizy wiedza, że sa do niczego i taki wykład to kopanie leżacego. Eliza o tym nie wie, bo nie ma praktyki zawodowej, a studia o ile je ma nie uprawniaja do praktykowania zawodu. Gdyby udzielała takich rad na żywo i zarabiała na tym kasę groziłby jej prokurator.
  • Wrozbella 2018.01.13 [00:37]
    Jesteście żałośni hejterzy oczko.gif szczerze wole takich ludzi jak Dutki niż Was.. zazdrośni hejterzy, ale o co? Pewnie o wszystko, dlaczego, bo nie macie wlasnego życia.. tak mi Was żal usmiech.gif
  • gość 2018.01.13 [00:38]
    Kanał powstał tylko dlatego że Eliza to egocentryczka z parciem na szkło. Ma babka kompleksy i jest ekshibicjonistka. Chce być podziwiania i przydatna ale w realnym życiu tego brak, więc kompensuje sobie to wirtualnie. Mąż pod butem to jej ulega. Do czasu. Widać że syn ma dość vlogowania matki.
  • gość 2018.01.13 [00:48]
    Tak nie mamy .Nudzi nam się. Ogladam Dutki i inne polskie kanały rano gdy robię trening. Potem gdy jadę metrem do pracy czytam forum i czasem jak wracam. Sporadycznie piszę komentarz, bo jak się wdam w dyskusję to chcę skończyć i czasem zagadam się do wieczora ( już z domu) .Elizę uważam za leniwa megalomankę, Adrzeja za wejskiego cwaniaka styranego życiem. Oliwia jest zmarnowanym talentem, a za Krisa trzymam kciuki. Jeśli się wyrwie z tego bagienka ( dosłownie i w przenośni) to będzie z niego fajny facet.
  • Wrozbella 2018.01.13 [00:50]
    Pamiętaj, nie osądzaj bo i Ty będziesz osądzana.
  • gość 2018.01.13 [00:54]
    Elizka koniecznie chce być przydatna, potrzebna i pomocna. Szkoda że nie była potrzebna jak 2razy bankrutowali. Szkoda że nie była przydatna jak męża wysłał do roboty za granicę do Norwegii a sama do pracy nie chciała iść. Szkoda że nie jest pomocna na Florydzie gdzie nie chce jej się pracować tylko na kasie Andrzeja i Krystiana siedzi.
  • Wrozbella 2018.01.13 [00:55]
    A mnie się wydaje, z resztą teraz przeszla mi przez głowę mysl, że piszesz tak po prostu z nudów. Sama chciałabyś się oderwać od codzienności. Mimo, ze Eliza jest na takich samym poziomie materialnym co Tyz jednak ma lepiej. Dlaczego? Dlatego, że zdążyła już zobaczyc trochę świata. Jako tako podróżuje bądź podrozowala. U Ciebie jednak tego nie widzę. Jednak wiem, ze najbardziej czego teraz potrzebujesz, to odrobinę wytchnienia i relaksu. Ciężko pracujesz a jednak nie możesz sobie na to pozwolić. Trafiłam?
  • gość 2018.01.13 [01:03]
    Wrozbella nie wiadomo do kogo piszesz. Bo tu pisze wiele osób. Są ludzie z Polski, Niemiec, USA. Są osoby bogatsze i biedniejsze od nich. Dziś nawet największego biedaka stać na wakacje 2 razy w roku, Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, Włochy. Dziś to na wyciągnięcie ręki nawet dla biedaków.
  • Wrozbella 2018.01.13 [01:06]
    gość dziś [00:48] do tej Pani piszę
  • gość 2018.01.13 [02:08]
    Ja zwiedzilam Europe, Rosje, Usa i co z tego ta rodzinka to banda cwaniaków i kombinatorów ci co mieszkaja tutaj wiedza jakie sa realia i napewno nie takie jak oni wciskają dzieciakom.
  • gość 2018.01.13 [02:27]
    Nic o mnie nie wiesz. Podròżowałam tam gdzie chce i zwiedziłam co chciałam. Teraz jeżdzę głòwnie służbowo nie tylko metrem oczko.gif .
  • gość 2018.01.13 [02:47]
    Wrozbella nie rozśmieszaj mnie co ta Eliza zwiedziła poza Walmartem i krzakami na swojej wsi? Podròżami to może imponować Gonciarz lub Kaja z Globstory a nie Eliza z bagien. W Płocku byli i tylko centra handlowe zwiedzali chociaż to bardzo ładne miasto.
  • gość 2018.01.13 [03:12]
    Babcia mówiąc o domku w North Port mówi u ciebie a nie u nas, widać że nie czuję sie tam jak u siebie. Eliza zupełnie zdominowała matką, nie da jej dojść do słowa.
    Babcia coś jak z zadupia zachwyca się wszystkim jakby w życiu w sklepie meblowym nie była.
  • gość 2018.01.13 [04:14]
    Roomba to go jakość mebli jak Ikea tani shift, nie ma sie czym podniecać.
  • gość 2018.01.13 [04:19]
    Eliza pieprzy słuchać sie nie chce , Amerykanie nie maja tak mebli zawsze ustawionych w ilu ona domach byla? Pozatym ten sklep, ma jakość mebli na rok. Ja swoje meble kupowałam w Basset Furniture i Thomasville troszke trzeba zaplacic ( sypialnia nas wyszła okolo $8000), ale jakość mebli jest bardzo dobra i sa drewniane.
  • gość 2018.01.13 [04:25]
    Te łóżka tez nie sa typowe w amerykańskich domach u zadnego mojego znajomego nie widzialam takiego obrzydlistwa. I tak ludzie maja duze sypialnie, twoj dom jest poprostu dla pary na emeryturze albo jako dom na wakacje dobry.
  • gość 2018.01.13 [05:23]
    Eliza nie ma pojecia o dekorowaniu i stylach . O tym jak Amerykanie maja w domu moze wiedziec tylko z filmow. Wszystko dla niej nie jest drogie. A kiedy ostatnio zarobila 1500 dolarow , albo 1000. Andrzej oszczedza na jedzeniu , zeby ona mogla z mama jadac. Bardzo dziwna rodzina. Moj maz bardzo dobrze zarabia jako lekarz i 1500 to dla nas skoro , jak dla wiekszosci Amerykanow.
  • gość 2018.01.13 [05:41]
    Jejku, Eliza na ostatnich filmikach wyglada jakby przybylo jej co najmniej 20 lat. Cos jest chyba nie tak , niezaleznie od tego jak bardzo sie stara zeby wszystko wygladalo pieknie.
    Osoby naprawde spelnione nie potrzebuja reklamy , Eliza w swoim zyciowym zagubieniu podswiadomie wymaga akceptacji i potwierdzenia swoich wyborow na zasadzie "look at me" . Bardzo wczesne macierzynstwo , duzo starszy maz na pewno wplynelo na psychike . Mysle , ze ten drugi kanal jest przede wszystkim terapia dla niej samej .
  • gość 2018.01.13 [07:12]
    Wow...że wam (tobie) się tak chce wszystko analizować smiech.gif ciągle tylko o bagnie, egocentryzmie...nudzisz już usmiech.gif i nie próbuj wmawiać, że to nie ty. Psychofanka się znalazła haha
  • gość 2018.01.13 [09:44]
    Pieniądze od córki pożyczała! Nie złe jaja. Zamiast zakasać rękawy i się wziąć za robotę i nie czekać na zasiłek.
    I te kity, że zrezygnowała z pracy, wywalili ją i tyle. Ciekawe ile wytrzymają w tym zakłamaniu.
  • Wrozbella 2018.01.13 [09:53]
    Ale przynajmniej dobrze pisać potrafi oczko.gif niezle piszemy razem usmiech.gif kochana i Ty jeszcze nasz czelność kogoś hejtowac? Przez to pokazałas, że jednak czegoś Ci brakuje, może niezdana matura? oczko.gif
  • Wrozbella 2018.01.13 [09:57]
    No rozumiem Wy wszystkie wszędzie podróżowałyscie w sumie w internecie zawsze można naciągnąć że było się w "Afryce", czyli polskiej Wsi, albo nawet w Stanach również polskiej wsi. Zawsze jest jakiś odpowiednik. A, że Polska i wieś to co tam.
    Hehterka najwidoczniej musi mieć problem sama ze sobą i sobie z tym nie radzi, przez to hejtuje innych, zazwyczaj w lepszym położeniu niż ona sama oczko.gif
  • Wrozbella 2018.01.13 [10:00]
    Nienawiść wynika z wielu czynników, pobodek, ale cech*je ich jedno- zło. Nie ma dobrych pobodek żeby kogoś zhejtowac.
    Tak w ogóle to chce Was się pieprzyć na okrągło o nieznanych Wam osobach? No i co przez to osiągnięcie? Spokój ducha? Wątpię oczko.gif Sami się nakręcacie, a na końcu, jestem pewna, poniesiecie klęskę, przede wszystkim klęskę nad waszym stanem emocjonalnym.
  • Wrozbella 2018.01.13 [10:03]
    A i jeszcze jedno, dziwicie się dlaczego ona tak ponuro wygląda. Przez Was tępe idiotki, przez to, se wysyłacie jej tyle hejtu i jadu, ale do czasu. Energia zawsze zatacza koło jak bumerang. Bądźcie tego świadome.
    edytowano 2018.01.13 [10:03]
  • gość 2018.01.13 [10:38]
    wrozbella, brakuje ci klientow ze tracisz czas z nami glupimi, naiwnymi, zasdrosnymi hejterami, ze znizasz twoje wysokie loty do naszych przyziemnych.
  • gość 2018.01.13 [10:52]
    ...Hehterka najwidoczniej musi mieć problem sama ze sobą i sobie z tym nie radzi, przez to hejtuje innych, zazwyczaj w lepszym położeniu niż ona sama
    xxx
    Mnie uczysz zasad pisowni, a sama robisz błędy!!!
    Wytłumacz co to jest *hehterka*
    Tak wiem słownik itp itd
    Elizka do pracy!!!
  • Wrozbella 2018.01.13 [10:52]
    Słuchaj każdy kto nie hejtuje jest na wysokich lotach w porównaniu do Ciebie hehterka, idź schowaj się do czeluści i ziej ogniem z pyska, bo to Ci najlepiej wychodzi smiech.gif
  • Wrozbella 2018.01.13 [10:53]
    Akurat, dobrze wiesz, że pomylilam litere przez przypadek. Ale nie napisalam tego przez ch albo podobnie. No cóż, tonący brzytwy się chwyta. Pamiętaj, niezle, piszemy łącznie oczko.gif
  • gość 2018.01.13 [11:02]
    Nienawiść wynika z wielu czynników, pobodek, ale cech*je ich jedno- zło. Nie ma dobrych pobodek żeby kogoś zhejtowac.
    Xxx
    A słowo *pobodek* mamy się domyślać, co autor miał na myśli?!
    Przecież jest różnica w napisaniu, że zrobić komuś ŁASKĘ lub zrobić LASKĘ.
    Używaj Elizko polskich znaków smiech.gif
  • Wrozbella 2018.01.13 [11:08]
    Ale ja nie jestem żadną Eliska kochana oczko.gif
    Słuchaj nie odwracaj kota ogonem.
    https://m.youtube.com/watch?v=PpCMM0wbC34 coś dla takich jak Ty usmiech.gif
    edytowano 2018.01.13 [11:11]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...