Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BolSmutek

Dziewczyna mnie kłamie

Polecane posty

Gość BolSmutek

Witam Mam problem jestem z Dziewczyną 3 lata i ciagle mnie oklamoje, zaczelo sie od tego jak po jakim czasie zwiazku pojechala na impreze. Nie bylo nic w tym dziwnego pojechala z kuzynka sie zabawic. Tydzien poznine powiedziala mi ze jedzie na dyskoteke pilnowac siostry, nie zaprosila mnie wiec uznalem ze nie pojade z nia. Jak sie okazalo po jakims czasie wcale nie pilnowala siostry tylko pojechala z ledwie poznanym "Kolega" na dyskoteke Świetnie Sie Bawić, pozniej okazalo sie ze calowala sie z tym Kolega a do dzis Bog Wie co jeszcze robila. Wybaczylem jej to ale potem zaczęliśmy sie kłócić o to ze mam kolezanki kumpli i wgl. Dla niej zerwalem kontakt z kolezankami i kumplami. Zawsze gsy ona gdzies wychodzila ja zostawalem w domu. Niedawno znow gdzies byla i znow kłamstwa zaczęły wychodzic po czasie. Zawsze gdy zaczynam ten temat ona krzyczy i placze ze znow sie chce kłócić I ze jak sie nie zmienie to mnie zostawi. Ona nie rozuni jak ja sie czuje zdradzany i oklamywany non stop. Kocham ja i mi na niej zależy ale juz nie wiem co mam robic. Prosze o Pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownik poprawnej polszczyzny również "ciebie kłamie" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij też wychodzić bez niej. Po prostu zachowuje się tak jak ona. Ciekawe czy zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BolSmutek
Jak zaczne wychodzic to ona dalej bedzie robić swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo.pojdziecie na kompromis albo nara. Jak dla mnie to ona Cię nie kocha. Woli się bawić i filtrować. Rozumiem można iść od czasu do czasu samemu gdzieś z koleżankami ,każdy potrzebuje odskoczni , ale żeby ciągle szlajac się po imprezach bez swojego faceta to świadczy o niej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BolSmutek
Ona nie ma koleżanek ona ma damych "Kolegów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć ją, nie daj się tak szmacić. Najwierniejsza baba to własna graba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw ją. Weź inicjatywę w swoje ręce. Niech ona Cię prosi. A jeśli tego nie zzrobi to znaczy że od dawna już jej nie masz więc strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówi sie mnie kłamie, tylko mnie okłamuje. Olej tę kłamczuchę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówi sie mnie kłamie, tylko mnie okłamuje. Olej tę kłamczuchę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×