Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziś przychodzi pleban przygotowania i wielki stres

Polecane posty

Gość gość

Urlop od poniedziałku dom sprzątam , podwórko również wysprzątane , auto umyte dziś mąż i córka zostali w domu aby się dobrze przygotować. Ubrania na tą okazje odebrane z pralni, poczęstunek zupa krem plus dwa Dania plus 5 rodzajów ciast, dla ministrantów 2 kilo cukierków i 5 czipsów , córka ćwiczy piosenki i wierszyki , koperta 400 pleban 100 do puszki dla ministrantów co jeszcze mam zrobić aby ta wyniosła chwila wyszła dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykły człowiek u nas i sąsiadów był kilka minut wziął kasę 20 zł i koniec. Wiec nie można szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas to wielka chwila pracujemy wszyscy jak mrówki aby dopiąć na ostatni guzik mam wielki stres co mam jeszcze zrobić czy o czymś nie zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha provo miesiaca. przechuy z ciebie :D setnie sie ubawilam :D x ja zawsze w********lam z domu na te okolicznosc. zostaje matka babka i kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 zł dla plebana ja bym się wstydziła tyle na tace dać to nie prowo a wyniosła chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat ze uciekasz przed wielebnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradźcie co jeszcze mam zrobić przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko u nas księża dostają łazika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i szwendałka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jeszcze rozbierz się do naga jeśli jesteś młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jeszcze zrobić hmm... A tak zapomniała bym. Napisać na drzwiach WOŚP 2017... A nie czekaj K+M+B 2017. Jasny gwint ale by była gafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posyp podworko bo slizgo. Wywali sie i jeszcze sutanne prac bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malowanie swieze scian w chacie zrobilas? My tak robimy przed wizyta duszpasterska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ateistka jedyna w domu to po co mam siedziec z ksiedzem i wysluchiwac czego nie chodze do kosciola i co to mi sie porobilo bo do bierzmowania jeszcze chodzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahahahaha strzyga doj******* odstraszanie plebanow poziom master :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do/je/ba/la mialo byc. je/ba/na cenzura na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był ksiądz tydzień temu i siedziałem w swoim pokoju, i tylko rodzice byli w pokoju z księdzem. Ja nie chodzę do kościoła, i mam inne poglądy co do istnienia Boga i życia po śmierci. Dlatego mnie przeważnie nie ma na kolędzie. W dodatku to był ksiądz egzorcysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanieńka nie zapomnnij gromnice odpalić, ja w tym roku już po Kolendzie jestem, było wspaniale. Upiekłam serniczek w kształcie dzieciątka Jezus i Józefa z chleba upiekłam i baranka bożego tez miałam bo mi z wielkanocy został trochę zesechł ale odgrzałam go w mikrofali. Do koperty 500+ całe wsadziłam a ministrantom dałam też za wysługę bożą bo to dzieci biedne muszą się napukać do bezbożników teraz w tych czasach przeganiają kolendników a nasz pleban Wojcieszek to taki sympatyczny, że aż miło pogawędzić i zawsze w kościółku w pierwszej ławce siedze żeby widział ze na msze uczęszczam do domu bozego co niedziela. Z panem bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P o ******* n e towarzystwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialas dodac ze ten twoj wojcieszek to taki mily i sympatyczny glownie dla dzieci a w szczegolnosci chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×