Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lantilka

Dziwne reklamy - jak reagujecie?

Polecane posty

Gość lantilka

Poraz kolejny idąc ulicą natrknęłam się na billboard, na którym nie wiadomo o co chodzi. Pamiętacie takie akcje np domBanku? Dopiero po jakimś czasie podają wyjaśnienie, dla jakiego produktu to akcja. Na gg też wyskakują takie dziwne znaczki i przekierowują na niemamusu.pl Jak reagujecie na takie zabawy? :) Mnie to zawsze zabija ćwieka - o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiałem
a tak ...jest cos takiego.Przejazdzałem dzisiaj obok bilbordu i tak potem się zastanawiałem co to moze byc....moze jakis labiryt z klombami na działce,cos zwizanego z ogrodnictwem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń Boże tego nie oglądać! ani się nie zastanawiać. To są właśnie pomysły poronionych copywriterów, zeby tylko przyciagać uwagę osób które nie mają poważnych problemów i potem dzielą się spostrzeżeniami z innymi, a produkt sam się reklamuje w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem ciekaw za pierwszym razem.. nawet dziś nie pamiętam kto się reklamował. Mnie się bilbordy tak opatrzyły że nawet nie umiem powiedzieć jaką reklamę ostatnio widziałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie zastanawiałem
no tak,ale potem chodzi cos takiego człowiekowi po glowie caly dzien i wymysla i cuduje...a potem dziwne zaskoczenie bo nie tego sie spodziewalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldus
spoko, zalezy, czasami sie bawie, czssami ignoruje, za cholere nie kumam o co chodzi z tym NIEMAMUSU ;). probowalem sie bawic, ale ten roz zabolal mnie w oczy, dziwna kolorystyka, nie pasuje mi do zadnego znanego produktu, moze to nie reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
Wszystko co wisi na miescie okazuje sie reklama! ;) Zawzse mam intuicje. Ale tu nie mam pojęcia co to może być! "niemamusu"...moze cos do młodziezy skierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casaleee
widze - zastanawiam sie, co to byc moze, ide dalej jezeli jest cos do klikniecia - klikam, probuje przejsc nie spedza mi to snu z powiek, ale nie powiem, ze zapominam, bo zwykle koduje mi sie w pamieci i potem sprawdzam co to bylo a z tym niemamusu to akurat zapamietam na dlugo, bo moja corka siedziala przez pol godziny jak zahipnotyzowana i gapila sie w te zawijasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawijaskowaa
ja też próbowałam znaleźć o co chodzi z tymi zawijaskami różowymi - jak dla mnie to na coś wakacyjno luzackiego wygląda, ale pomysłu nie mam czyjego to może być autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xavier22
ja na ogół pozytywnie reaguję na takie cuś - a ta reklama niemamusu jakoś tak wakacyjnie też mi sie kojarzy, chociaż pojęcia nie mam o co w niej chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camara
Ja tez nie wiem, ale moze jakas nowa społecznościówka. lamiesz bariery or sth. Ciezko wyczuc. Albo cos do gier online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimouse
ogole sie nie zastanawiam nad takimi glupotami.Nie cierpie,gdy ktos mi cokolwiek probuje narzucac.Po prostu-totalna ignorancja.Przytlaczajaca wiekszosc reklam,to zwykle oszustwo-zwane dla niepoznaki biznesem.A tak a propos.Zwroccie uwage,jak niby te uczciwe,szacowne firmy wlepiaja pirackie reklamy w necie.Wszedzie ich pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy naprawdę nie macie innych spraw :D Już widzę, jak mój wykładowca, pani w sklepie, poważny biznesman myślą nad zawijaskami :D A to, że Twoja córka siedziała i się w to gapiła pół godziny znaczy tylko tyle, że jest DZIWNA (niedorozwinieta) ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamarish
Trochę luzu kochane :D To w sumie fajna zabawa, na pewno o neibo ciekawsza niż reklamy Acze... :P Jak widze w TV kolejną anty-feministkę płaczącą nad niepozmywanymi naczyniami albo plamami na koszuli męża, to szlag mnie trafia. A w takich akcjech zakłada sie inteligencję odbiorców, taką zabawę w dwie strony :) Jestem przy 6 zagadce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLady
ja pamiętam reklamy tzn bilbordy z napisem "Nigdy Cię nie kochałam" a potem sie okazało że to reklama odnośnie kremu na cellulitis nawet to mi sie podobało ale wkurzyła mnie reklama nagiej kobiety pod jej wizerunkiem piszę gładź, gładź , gładź a po tygodniu napis gładź wapniowa albo gipsowa nie pamiętam ale co do to ma wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to wszystko
Macie racje niektóre rekalmy na billboardach powalaja na kolana.Czlowiek sie niczego nie moze spodziewac,bo ciagle zaskakuja.tez jestem ciekaw o co chodzi z tymi zawijasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakkręc-ona
mi się takie zaskakujące reklamy podobają - czeka człowiek na rozwikłanie zagadki. też jestem ciekawa, o co z tymi różowymi labiryncikami chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurorasnow
olewam. ja po prostu w ogóle nie zauważam reklam, więc nawet nie wiem czy jest toto intrygujące czy wiadomo o co chodzi. gdyby mi się ktoś spytał po chwili jaką reklamę minęlam czy wyłączyłam na gadu/tlenie to nie umiałabym odpowiedzieć :P wszystko to dla mnie śmieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka33
tez ostanio szlam ulica w Lodzi i widzialem billbord z tym niemamusu.pl ciekawe o co w tym chodzi ?? jak myslicie byliscie na tej stronie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie byliśmy i twoja kampania reklamowa tak beznadziejnie prowadzona przez internet mnie tam nie zaprowadzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gierke z niemamusu.pl przesłał mi kolega na gg, trzeba przyznac,ze wciagająca;) Dzis widziałem kilka bilboardów z tym lznaczkiem, ale żadnego logo tam nie ma, ciekawe co reklamuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka232
ja reaguje pozytywnie na takie reklamy, ostatnio zastanawiam sie o co chodzi z tym niemamusu.pl , wie ktos mzoe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że to będzie coś z telefonią komórkową :) co więcej jestem niemal przekonana, że kampanię realizuje firma ffcreation, która zajmowała się kampanią nadchodzi4 i Play. ;) Okaże się za kilka dni pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewwcia
a jak dla mnie to jednak coś kosmetycznego - to niemamusu.pl - mi się to z kosmetykami w musi głównie kojarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music34
tez widzialem billboard na miescie, jadac autem, i tez o tym niemamusu.pl , o co z tym chodzi >>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wiadomo
Na telepolisie mozna juz przeczytac ze chodzi o nowego prepaida Plusa.Ale z reklama to pojechali, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghattie
lubię takie akcje, jak nie wiadomo o co kaman, a potem sie wyjaśnia wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×