Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ergofobia, czyli lęk przed pracą, ma ktoś?

Polecane posty

Gość gość

Skończyłem w tym miesiącu pracę i od poniedziałku zaczynam nową, mam lęki, że sobie nie poradzę, że zacznę wszystko robić źle, skrytykują i mnie zwolnią z naganą, nie chcę tam iść. Wiem, że za rok roku będę pracował w wymarzonej pracy, a ta jest tymczasowa, ale jest to praca, której bardzo się boję i to będzie piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bejsbol cię wyleczy! Szybko bym was wyleczyla, co druga niemota życiowa ma dzisiaj fobie, depresje i inne złudzenia! Dwa razy na tydzień wpiertol szybko postawiłby was do pionu i realnego życia! Co to k***a ma być!?, podlapali mode na depresję bo tak najwygodniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bejsbol cię wyleczy! x Widac ze stara lała cie kablem od prodiża i z innymi robiłabys chętnie tak samo. Autorze, w ogóle nie bierz pod uwage wpisów takich PSYCHOPATÓW co chcą leczyć kogos "bejsbolem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam faceta, który był właśnie tak wychowywany, stresowo, konserwatywnie, przy użyciu paska, nieźle prany przez ojca i też zawsze było to gadanie o nierobach, nieudacznikach itd. Teraz ma 49 lat i przepracował w życiu może łącznie pół roku i boi się do jakiejkolwiek roboty. Więc średniowieczne gadanie konserwatywnych przygłupów o tradycyjnym wychowaniu itd. to mrzonki i zacofanie jak i oni są zacofani. Na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to cholerstwo. Z natury jestem cholerykiem, łatwo wpadam w złosć, lubie rządzić. Nie wyobrażam sobie innej pracy niz samozatrudnienie gdzie nie muszę sie przed nikim wykazywać. Sam soobie sterem zeglażem i okrętem. Jednak moje pomysły nie spaliły na panewce. DNawet do prostej pracy sie nanie nadaję. Ciągle czegos zapominam, polecenia do mnie nie docierają, co gorsza nie mam żadnego konkretnego wykształcenia ani znajomości jezyka obcego. Maskara. Do tego cholernie nie nawidzę gdy ktos mi wypomina choćby najmniejszy błąd bo to przeciez ja jestem ten najmądrzejszy ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×