Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MTKAWKA

Faceci to świnie!!!!!!

Polecane posty

Pokochałam i on mówił, że też. Znajomość trwała od pół roku. Pasowaliśmy do siebie pod każdym względem. Planował wspólną wigilię, świeta , sylwester... Ma cudownych rodziców. W tym czasie przez internet umawiał sie z innymi...sama podłożytłam sie trzy razy i umówił sie niby ze mną. Rozmowa.... jego prośby, obietnice itp.... ale robił dalej to samo!!! Od paru dni sie nieodzywam, on pisze po pare smsów dziennie. Jestem załamana!! A od dupek dalej sie bawi na necie... dodam ze jestesmy juz dojrzali. Jak mam sobie z tym poradzic.... ratunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuścić - lepiej pocierpieć trochę przy zapominaniu o nim niż przez całe życie męczyć się z jego kolejnymi wyskokami w bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jesteś Za odpowiedź dziekuje. Nie mogę jednak zrozumieć i pogodzić sie z faktem. Nie jestem gówniarą, a on tymbardziej i nic na nim nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faceci (na szczęście niektórzy) to gówniarze, często do końca życia nie dojrzewają do przyzwoitego poziomu. jeżeli złapany RAZ na gorącym uczynku i po obietnicach poprawy nie spełnił danego słowa nie licz na to że jego obietnice cokolwiek znaczą. jeżeli facet nie umie dotrzymać danego słowa (rozumiem jeszcze sytuację - wielka miłość do innej, ale i wtedy wierność tej innej, a nie flirt za flirtem) to znaczy ze nie ma honoru niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle trafilas, ale mysle, ze poradzisz sobie i wyjdziesz z zakochania w nieodpowiednim facecie. on sie nie zmieni nigdy, albo dopiero po takim czasie, ze zdarzylabys osiwiec. na pewno poznasz kogos lepszego, a ten dzieciak niech sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie, ze tu nie ma wiele do rozumienia... Ten facet to dupek, ktory zdradzal, zdradza i bedzie zdradzal - nadal jestes nim zainteresowana? Dziewczyno szkoda zycia dla takiego palanta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfde
zdradza bo nie obciagasz mu z polykiem .Dlatego idzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fecet xxl
chrum, chrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK kocham go bardzo i wiem ze to dupek.... łaśnie kolejny raz umówiłam sie z nim na spotkanie..... jako inna.... Boze dopomóż mi to zakończyć Chyba mi serce pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje trzeba uciekac.... tylko jak to wytłumaczyć sercu.... jak sie odkochac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfde
zacznij obciagac z polykiem i przestanie cie zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje trzeba uciekać... tylko jak wytłumaczyć to sercu... jak sie odkochać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfde
zacznij obciagac z polykiem jak wiekszsoc kobiet i przestanie cie zdradzac.OBciaganie z wypluciem musi sie skonczyc zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takiego ani połykanie ani nic innego nie pomaga... takiego to zabic... albo lepiej nie.. on ma cierpieć... za moje i nnych kobiet łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sd asd asd asd asad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typ mysliwego lubi polować na d**eczki, zapisz go do klubu wedkarskiego moze zacznie polować na duzæ rybe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×