Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet postąpił wbrew mnie

Polecane posty

Gość gość

Mam jutro jechać na pewną konferencję do innego miasta. Miałam jechać sama, ale mam tam rodzinę, umówiłam się już tam w wolnym czasie na obiad z kuzynem i spotkanie z ciocią. A nagle mój facet mi oznajmił, że on kupił bilet na pociąg spontanicznie i jedzie ze mną. Jestem w szoku. On bardzo jest za mną, ale nie spodziewałam się, że zrobi coś takiego. Wiedział, że nie będę mieć czasu, jestem umówiona z rodziną etc. Dla mnie to jest trochę nienormalne. Nie wiem, co mam teraz zrobić, iść na spotkania razem z nim (jestem z nim pół roku i ledwo moi rodzice go znają, nie mam potrzeby zapoznawać go z dalszą jeszcze) czy co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjaśnij mu to, co napisałaś tutaj bez emocji. jeśli nie zrozumie i będzie wpiertalał Ci się nadal w paradę bo tak to pół roku jest wystarczająco krótko, żeby położyć na nim fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu, ze oc***ał i ze jedziesz sama. Jak nie konsultuje z Toba takich rzeczy, wiedzac, ze jedziesz sluzbowo itp. to słabo. No chyba, że to jakiś psychol, ktory koniecznie musi poznać po paru miesiacach "zwiazku" całą Twoja rodzinę do 4 pokolenia wstecz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby analogiczną historyjkę przedstawił facet to napisałybyście, że jest chamem, burakiem i na pewno ma kochanke dlatego chce jechać sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jadę służbowo, tylko "hobbystycznie" jemu nie chodzi o poznanie mojej rodziny tylko o to, że się o mnie martwi, bo potem będę wracala z powrotem w nocy ale ludzie, ja mam 25 lat, a nie 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy tak bardzo chce z tobą być (trąca desperacją) czy ci nie ufa i myśli, że na obczyźnie wyprawiasz nie wiadomo co. Tak czy siak, głupio postąpił, ja bym z nim nie jechała, bilet jeszcze można zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie zna i wie, że ja też chcę mieć swoje życie. Nie byłabym w stanie się do nikogo przyssać tak jak niektórzy, to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, nie pierwszy i nie ostatni raz kobieta sama wraca do domu, niezły sobie znalazł argumencik :D To on nie wie, że drugiej stronie trzeba dać czas na oddech? Zawsze jesteście razem czy to tylko ten jeden raz tak wyskoczył? Ale może też się martwi, że jedziesz na jakąś schadzkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, zawsze mi się wydawało, że mi ufa. Ja nie jestem bardzo otwartą i towarzyską osobą, na pewno nie jestem też typem kokietki, nie zwracam uwagi na innych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie że jadę na coś, co mnie interesuje, wie co to jest. Wiesz co, troszkę miał skłonności, ale go lekko przyhamowałam. On by się spotykał najchętniej codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, troszkę miał skłonności, ale go lekko przyhamowałam. On by się spotykał najchętniej codziennie jezyk.gif x Czyli zabujany przysysacz :) mam nadzieję, że on też ma sprawy, które go interesują (poza tobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech wyjdzie po Ciebie na peron w nocy skoro tak sie martwi. Nie musi Ci towarzyszyć w całej podróży przeciez... ;/ Jak ja jadę (a czesto jezdze w podróże służbowe na trasie 3miasto-wawa) i mam coś zaplanowane- spotkanie z przyjaciółkami, babskie zakupy w butikach, to sory, ale nie będę taszczyć ze sobą faceta, mimo ze wiele razy mi gadał, że On pojedzie ze mną i sobie "pochodzi" po miescie. Z tym, że ja jade autem, więc po prostu jasno komunikuje- jadę sama, mam dzien zaplanowany co do godziny, więc bez sensu jest takie towarzyszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel niech tam wynajmie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka. Ja bym chciała mieć takiego faceta, który spontanicznie rzuca wszystko by pobyć ze mną, potowarzyszyc mi. Co ta twoja rodzina to jakaś szlachta ma się rozumieć byle kogo nie przedstawiasz hrabiostwu. Daj mi numer do niego. A sama jedz w grom szlachcianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te wypowiedzi ; nie ufa Ci, desperat komedia!! A może jak normalny facet chce jechać ze swoją dziewczyną? Kretynko daj mi nr do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka. Ja bym chciała mieć takiego faceta, który spontanicznie rzuca wszystko by pobyć ze mną, potowarzyszyc mi. x Tej babki nie słuchaj. Zdrowa relacja z pewnością uwzględnia spędzanie czasu bez siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby miał cie w d***e to byś tu płakała że cię olewa. Ale skoro czas chce z Toba spędzać to już zły. Boże jak mi żal tych facetów! Czemu ja trafiam na samych dupkow. A takie kretynki na porządnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządny facet bez własnego życia? Załóż konto na jakiś portalu randkowym, łatwo takiego desperata złapać. Pierwszy raz od kilku lat pogada z dziewczyną i już zabujany, już by twej rączki nie puszczał aż do śmierci :D A, zresztą, po co ja gadam z jakimś prowokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, po ślubie z mezem też wydaniasz go na zewnątrz i karze sz siedzieć w piwnicy. Wam się dogodzić nie da! Facet chlebem, wychodzi z kolegami, lata po nocy, przyjezdza na seks raz na 2 tyg, nie interesuje się to źle! interesuje się, zachowuje się jak dojrzały facet, chce lepiej poznać, interesuje się to już desperat. Wciąż poproszę o numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle myślenie w czerni i bieli. Albo wiecznie sklejeni albo kontakt raz na 2 tygodnie, nie ma nic po środku, niiiii ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chlebem hehe. Powszednim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on życia poza mną to faktycznie zbytnio nie ma. Głównie praca. W domu się nudzi, chyba że coś porobią w nim bo mieszka na wsi. Ale żeby aż taki był tobym się nie spodziewała Do autorki posta wyżej, uwierz mi, szybko byś się dusiła w relacji gdzie spędzasz z kimś czas czasem po kilkanaście godz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spontaniczny wypad toby był, gdybym mu coś narzekała, że nie będę miała tam co robić etc. A nie że ja mu mówię, że się poumawiałam z ludźmi, a on nagle wyskakuje z czymś takim niezręczna sytuacja po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jest zazdrosny na 100%. wyrzuć mu ten bilet albo skrzętnie go zabierz :D ewentualnie możesz pokusic sie o awanturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet-masakra. zazdrosny jak nic. bedziesz miala z nim ciezko za pare lat. wspolczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie wydaje żeby to była jakaś zazdrość. No nie dawał mi nigdy powodów żebym go podejrzewała o chorobliwą zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie martwi bo to konferencja na temat seksualnosci Polakow polaczona z krótką orgia zaraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tłumacz go. usprawiedliwiaj go sama przed sobą, masakra. teraz wychodzi Ziółko z niego. akurat hobbystycznie by jechał z Tobą do rodziny hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×