Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajnie ze jeszcze nie ma mozliwosci czytania w myslach i mozna sobie myslec

Polecane posty

Gość gość

bezkarnie co sie chce :P Za x lat moze byc tak, ze mysli beda pod kontrola bo juz udowodniono, ze czytanie w myslach jest mozliwe. Czyli moge sobie kogos np. przeklinac w myslach, zyczyc mu zle, chciec go zabic, a i tak mi tego nikt nie udowodni ani nie bede miala zadnych konsekwecji z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na moment gdy wzrok będzie mogła zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że będzie można czytać w myślach, ale nie na tyle dosłownie. Może uda nam się odczuwać czyjeś negatywne/pozytywne impulsy, ale same myśli? Hmm. Kto wie? Polecam, Gagda Messler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już się udaje niektórym. Pozdrawiam Magdo. Za dużo kwasu ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Satanisci moga czytac w myslach innych ludzi.Mowie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie wyczuwam co mysla o mnie szczegolnie wredziochy i to na odlegoloscc:( taki jeden dziad co sie do mnie dowala i wredna kuzynke zazdrosna tez wyczuwam!! Ze mnie obrabia:(. Nie lubie tego uczucia i nie chcialabym tego czuc!! Wyczulam tez dzien porodu znajomej mimo ze mieszkamy bardzo daleko i nie mialysmy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśl tworzy małe pola energetyczne wokół naszej istoty, one się zbierają na naszą aurę. Ludzie ją wyczuwają, dlatego osoby z cięższą aurą spotykają na swojej drodze ludzi z taką samą aurą. Z lżejszą, czują się dobrze i przyciągają pozytywne sytuacje i ludzi na tzw luzie. Czasami ma się wrażenie, że ktoś czyta w naszych myślach, to dlatego, że nasze myśli nadają na podobnych energiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja 0101 madra osoba z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×