Odpowiedz na ten temat

Fobie

• Monika330 2016.05.01 [20:16]
    Ja mam fobię społeczną, nie mam pracy, chłopaka, znajomych. Całe dnie spędzam przed komputerem, przed telewizorem, czytam książki. This is my life, no life.
  • gość 2016.05.01 [20:19]
    ja też Monika nie jesteś sama..o ile to jakieś pocieszenie jezyk.gif
    ale miałam prace i jak już zdążyłąm sie w niej oswoić, polubiłam ludzi i nawet o dziwo oni też mnie polubili to skończyła mi się umowa i już mnie nie chcieli dalej smutas.gifsmutas.gif szkoda
    teraz znowu szukanie pracy,stres związany z tym...
  • gość 2017.02.19 [04:35]
  • ObuwieInstel 2018.05.31 [16:03]
    Jeśli interesuje Cię obuwie to w naszej ofercie znajziesz wiele ciekawych ofert, a w związku z 10-leciem firmy polecamy również wziąć udział w konkursie, do wygrania obuwie dla każdego usmiech.gif Adidasy, sandały i wiele więcej http://xurl.pl/wygraj_buty
    Pozdrawiamy
    ObuwieInstel
  • niezlaagentka 2018.08.22 [14:15]
    Myślę, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.
    Umieram i nie chcę, aby mi przeszkadzano.
  • kondzio93 2018.08.24 [13:25]
    Według mnie warto w tej kwestii poszperać w Internecie. Bez wątpienia powinno się coś interesującego znaleźć usmiech.gif
    Wybrać powątpiewanie jako filozofię życia to jak wybrać bezruch jako środek transportu.
  • aquarius66 2018.08.28 [16:48]
    Według mnie jest to raczej kwestia dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności.
    Wszystko w świecie jest ostatecznie marnością, a za głupca uważam człowieka, ubiegającego się o majątek czy zaszczyty tylko ze względu na innych, jeśli nie jest to jego własną potrzebą ni namiętnością.
  • miu1mijk 2018.09.11 [14:58]
    Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
    Sztuka życia – to cieszyć się małym szczęściem – Phil Bosmans
  • jazzygraceoc 2018.09.14 [14:06]
    Należy w tym temacie troszkę poszperać w Internecie.
    Pogodna wesołość jest nagrodą uczciwego życia.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...