Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie w kielcach

Polecane posty

Gość gość

Czołem Kielce! Gdzie można dobrze zjeść w CK? Najbardziej to szukam jakiejś włoskiej knajpy z dobrą pizzą, czy makaronami. Ktoś, coś? Optymalnie by było jakby mieli opcję z dowozem i też żeby nie trzeba było długo na jedzenie czekać. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la cucina italiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IDZ DO KEBABOWNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilo Mąki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie mnie zaskoczyła pizzeria Maxipizza – www.maxipizza.pl/kielce ,produkty. Dostarczyli jedzenie tak szybko, że w sumie mnie w domu nie było, wyszedłem do sklepu, bo nie sądziłem, że można faktycznie pizzę o tej konkretnej porze dowieźć w mniej niż 30 minut. Im się jakimś cudem to udaje. Polecam jak ktoś chce szybko i smacznie zjeść. Pizza na grubym cieście jest optymalna moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dużo jest pizzerii w Kielcach, ale to akurat przypadłość każdego polskiego miasta. Mi smakuje pizza jaką pieką w Maxipizza. Dobra na miejscu i też smaczna w dowozie. Nie ma takiej opcji, żeby dojechała wyziębiona. Dbają o to, żeby dostarczyć jedzenie gorące i bez marnowania czasu. Zdarza się, że kurier dzwoni do mnie nawet po 20 kilku minutach od zamówienia telefonicznego albo przez stronę- www.maxipizza.pl/kielce,produkty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Dużo jest generalnie pizzerii w każdym większym mieście. W Kielcach zdarza mi się wpaść czasami do Maxipizza. Tutaj mi smakuje i ciasto i dodatki mają lepszej klasy a nie jakąś taniznę kupioną gdzieś po kosztach. Jak zamawiam pizzę z szynką to czuję szynkę a nie konserwę turystyczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 28.05.2019 o 11:32, Gość majka napisał:

Dużo jest generalnie pizzerii w każdym większym mieście. W Kielcach zdarza mi się wpaść czasami do Maxipizza. Tutaj mi smakuje i ciasto i dodatki mają lepszej klasy a nie jakąś taniznę kupioną gdzieś po kosztach. Jak zamawiam pizzę z szynką to czuję szynkę a nie konserwę turystyczną :P

Tez polecam świetna pizzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×