Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiak4234

Gra Pokemon Go

Polecane posty

Gość gość
Niekoniecznie dzieci, tym bardziej że korzystanie z Pokemon Go dla młodszych może wiązać się z ryzykiem wypadku komunikacyjnego. Sama mocno się pilnuję, żeby nie wpaść na przechodniów czy pod samochód, kiedy chodze po mieście jak zombie wpatrując sie w telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do czego to ma sluzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra nie dla dzieci bez nadzoru dorosłych, Pokemony pojawiają się w niebezpiecznych dzielnicach, na środku jezior i tak dalej. Fajna, ale trzeba jednak dzieciaka pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:03 Łapiesz w tej grze Pokemony, które pojawiają się w prawdziwych lokalizacjach na całym świecie, włączasz aparat w danej lokalizacji i pojawia się trójwymiarowy Pokemon. Ludzie jeżdżą po całym świecie, żeby stwory łapać. :) Gra promuje też aktywność - twój Pokemon ewoluuje kiedy przejdziesz 2 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób, które nie wychowały się na Pokemonach to nie ma sensu, ale dla dzieciaków z lat 90 to gratka. Sama oglądałam serial, grałam w gry z serii i miałam figurki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 Twój nick podsumowuje twój komentarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam fazę na Pokemony i miło tę fazę wspominam. Moja definicja brzmi jak definicja każdej gry, za którą się płaci albo w której są mikropłatności. Są robione, by na nich zarabiać. Ameryki nie odkryłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tą wypowiedzią potwierdziłeś prawdziwość swojego nicka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokemony sa dla idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i bym polatał, jakbym był z te 10 lat młodszy i jeszcze do szkoły chodził. Ogladało się to na polsacie, i o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, nawyzywałeś się. :) Lepiej ci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalam tej gdy w sklepie play, ale tam sa tylko przewodniki i instrukcje. Skad mozna sciagnac ta gre? Nakierujcie mnie bo ja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, trzymajcie Generator darmowych PokeCoins: www.Pokemonia.eu Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussiat
PokemonGO >pakiet trenera Podejmujesz wyzwanie? 200 Poke Balls, 25 Incense, 25 Lucky Eggs, 8 Lure Modules, Egg Incubator i 2 500 Poke Coins. >>http://d5h.pl/r/zSmpokemongo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
graj w Pokemon GO na PC świetny hack można łapać na calym świecie z dowolnej lokalizacji, wystarczy pobrać programik i odpalić ;) http://utn.pl/pokego_hack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

×