Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onajaonaja

Guz w piersi...

Polecane posty

Gość onajaonaja

nie wiem od kiedy rósł, i co to jest, ale odkryłaczoraj wieczorem, prawa piers, bardzo nisko, tak,że guz dotyka stanika (drutu), nie wiem co to moze byc... A do lekarza dotrę we wrześniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może być to od stanika tzn. od firzbin . Ale radzę ci się udać na USG piersi albo ma Mamografie zrobić jak najszybciej i nie zwlekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Te badania sa i tak platne to nie ma różnicy czy zrobisz ze skierowaniem od lekarza czy nie. W jakim mieście mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
hm, ale mnie nie ma w PL, a tutaj ma ubezpieczenie jedynie na podstawowe zabiegti ratujace zycie... Mamografia,mam 26 lat...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fiszbin mialo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak , w takim wieku się również robi . Ja jestem po trzech operacjach na piersi i pierwszą mialam w wieku 22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To zrob USG piersi , jest bardziej dokladne niz Mamografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci z kafeterii
Przygotuj się na amputacje piersi, łaczymy się z tobą w bóblu i nadziei, że to jednak nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To poźniej zależy co wyjdzie na tym , w polsce mialabyś od razu pobrany wycinek na Histopatologię co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
ok, kolezanka ma mi dac namiary na jakiegos ginka tutaj... i zadzwonie zapytam sie co i jak, moze mi za to zaplaca z ubezpieczenia? zaraz sie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika.mmmm
Prawdopodobnie jest to torbiel. Czy guzek ten jest ruchomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
dziekuje za odpowiedzi,wiem,ze najpierw za usg musze zaplacic sama, i potem od polskiego nfz bede sie ubiegac o zwrot kosztow badania. czekam na wiadomosc zwrotna od kolezanki, ona tu mieszka 8 lat, wiec chyba ma kogos,do kogo chodzi,a ona jeszcze ma dziecko,tutaj je urodzina,wiec na bank ma kogos. Guzek nie jest ruchomy, jest twardy i jak go dotykam lekko boli. Kurde,wszystkie staniki mam z drutem na dole ;/ a bez nie moge chodzic,bo mam duzy biust, aha od 3lat biore tabletki antykonc. Novynette, robilam jedna przerwę ok. 1,5roku temu, przerwa trwala 3mce. Nie bylam,nie jestem w ciazy, nie rodzilam, poza bolesnymi miesiaczkami nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiweoiwret
juz po usg bedzie mniej więcej wiadomo co to jest.na wszelki wypadek robia biopsję aby dokładnie potwierdzic diagnoze.U mnie to była torbil laktacyjna a także bardzo sie zamartwiałam.Tylko,ze usg załatwiłam tego samego dnia co wizyta lekarska (mieszkam w pl) bo na fundusz miałam umówiona za miesiąc;( Na wyniki biopsju czekałam 1-2 tydz.,ale juz byłam spokojna po tym, co powiedział mi lekarz na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfhgj
moze to wezel chlonny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiweoiwret
I MA RACJĘ KTOS WYŻEJ, ZE TO MOŻE BYC OD FISZBIN.PIERWSZE CO MI LEKARZ POWIEDZIAŁ, ZE to mógł spowdowac ucisk drutu, tym bardziej ze cały czas nosisz takie staniki dziewczyny!!!!!!!!!! BADAJCIE SIĘ REGULARNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
na tej wsi wszyscy ginekolodzy sa na urlopach, ale jeszcze czakam na smsa od kolezanki, to moze ja sobie wyjme z jednego stanika drut? No i bede w nim chodzic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zwlaszcza węzly chlonne bada się w piersiach również czy nie są powiększone DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale dla świętego spokoju zrob sobie przynajmniej badanie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
ciekawe ile tu kosztuje usg piersi? Co z tymi drutami?Mam sobie jeden stanik rozpruc i wyjac drut?chociaz z tej prawej miseczki? A jeszcze jedno jakos 5,07,2012 robilam sobie jeszcze w PL morfologie,i wyszla ksiazkowa,wrecz idealna. Nie zawsze rak oznacza dobra morfo, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam gruczolakowlokniaki przez rok, na poczatku nie rosly bylo ok, ale przez 3 miesiace tak urosly, ze moja lekarka doradzila mi usunac, zeby nie bylo widac potem roznicy. Powiedziala, ze stres tez na to wplywa, a ja mialam go duzo. Biopsje mialam w Polsce a operacje juz w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
co za badziew:( Dziekuje za odpowiedzi dziewczyny, watek wrzucam do ulubionych i bede tutaj pisac, bo jestem w Niemczech, zupełnie sama i nie mam z kim rozmawiać nawet:( Chodziłabym bez stanika,ale mam duży biust,jest ciepło więc to niemozliwe obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaona
Na wsi m ginekologow, dwoch ma urlop, a jeden dal mi termin na...24,08... dzwonilam do szpitala,i mowie co sie dzieje, ale Pani mi nie mogla pomoc, sprobuje pojsc za chwile do lekarza internisty, ktory jak sie dowiedzialam ma usg w gabinecie,i Go uprosić żeby mi zrobić chociaz usg... Zeświruje tu do wrzesnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
podejdę do tej lekarki, która dala mi termin na 24 sierpien, i porozmawiam z nia, juz wiem,ze jak mnie nie przyjmie,mam zarzadac zaswiadczenia,ze mi nie udzielono pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
Podrażnienie skory od stanika:) Dostałam maść i mam chodzic jak najwiecej bez stanika i bedzie git:))) Dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooowalijka
Cześć OnaJaOnaJa, tu Julita. Wiem, że nie jest łatwo być młodą osobą z takim brzemieniem jak guz w piersi - to straszne. Szczególnie, kiedy jesteś dla kogoś oparciem, jesteś potrzebna rodzinie, bliskim, przyjaciołom. A kiedy myślisz o nim i o tym, że teraz będziesz musiała uważać na to co jesz robisz i jak robisz, może się to wydawać przytłaczające. Chciałabym zatem powiedzieć Ci, że wszystko będzie dobrze. Jak mogę tak sądzić? Bo wiem, jak się czujesz. Osiągnięcie spokoju, powrót do normalności rutyny i zażywanie witamin z wielu specyfików nie było łatwe również dla mnie i miałam przy tym wiele wyzwań tak jak Ty teraz. Pamiętam jak ciężko było łykać gorzką porażkę chodź wiedziałam, że nie do końca miałam na to wpływ Miałam wiele szczęścia odkrywając tę jedną rzecz, która sprawiła, że wróciłam do normalności, jestem zdrowsza, a leczenie przebiega tak jak trzeba, wystarczy że zrobię jedną rzecz przy śniadaniu i jestem bezpieczniejsza nazywa się ona Kyani Sunrise (http://smarturl.it/sunrise) jest połączeniem wielu owoców m.in. Jagody Alaskańskiej ma przepyszny smak - http://smarturl.it/sunrise - Żegnajcie choroby, Witaj Długie życie bez guza - Przecież muszę żyć dla siebie i bliskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do facetów z kafeterii
nie ma się z czego śmiać jestem po amputacji piersi i zapewniam, że jest to przykre delikatnie mówiąc a dosadnie-trauma jak jasna cholera także proszę o o odrobinę empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×