Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamusiaKubusia;)

iii przez to całe odchudzanie przytyłam 5 kg !!!

Polecane posty

Tragedia jakaś, przed ciążą ważyłam 53 kg, kiedy urodziłam synka waga pokazywała już 60 ! więc cały okres karmienia miałam zakodowane że gdy tylko odstawie synka od piersi będę się odchudzać. Próbowałam różnych diet ale przeważnie po tygodniu lub kilku dniach rzucałam się na słodycze, pizze i inne temu podobne i później znowu wyrzuty i zaczynałam dietę a po trzech dniach kończyłam i znowu słodycze... ostatnio stanęłam na wagę i szok !!! 65 kg ! jak się tego pozbyć może ktoś ma jakieś skuteczne mało drastyczne sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteria.pl tit tit tit
zdecyduj sie czy masz wage startowa 62 czy 65kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian z gór
Nie wiem, ale jeszcze 2 kg i dołączysz do grona samotnych matek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlh[kb
mamusiu zle się bierzesz za odchudzanie napisz co jesz jaką masz diete itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem że źle się do tego zabieram, u mnie zwykle jest tak że na początku jest wielki zapał przez pierwsze kilka dni a później kuszą czekoladki i inne pyszności... próbowałam dukana wytrzymałam 5 dni, próbowałam jeść mniej skończyło się na tym że jadłam tylko cukierki próbowałam zdrowego odżywiania nawet już sobie spisałam wszystko co mam jeść na poszczególne posiłki i i tak nic z tego nie wyszło nie wiem już kompletnie co robić jak się za siebie zabrać... Męczy mnie to bo wiem że jeśli nie zrzucę tych kilku kg to w tym roku nici z wakacji nie pokaże sie w stroju kąpielowym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×