Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość25M

Ile kosztuje prywatnie rehabilitacja po zlamaniu?

Polecane posty

Gość Gość25M

Jestem po złamaniu podudzia i lekarz mi powiedział że mogę rozpocząć rehabilitacje oczywiście wolę prywatnie bo z NFZ się nie doczekam i pytanie ile taka rehabilitacja kosztuje i czy rehabilitant może czasami do domu przyjść bo codziennie jeździć nie dam rady narazie jest zalerzna tylko od rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od miasta, jeden rehabilitant weźmie 100 zł za wizytę, inny 150, inny 80 itd. Podzwoń, popytaj, ile wizyt trzeba , ile razy w tyg. x ile m-cy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wykupić pakiet w luxmedzie czy tym podobny. Równolegle pływanie bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczna jest Terapia Manualna Indywidualna tylko ti drogi intetes za 10 po 30 min 450zl nie mówiąc o ćwiczeniach i pradoterapi/fizykoterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to w pakiecie bo sama opłacam taki w lux medzie, jak ktoś potrzebuje częstych wizyt u specjalistów to jest dobra sprawa, taka rehabilitacja jest w pakiecie i nie trzeba czekać na nią miesiącami. Maja też portal pacjenta, tam on line można min. umówić wizytę, odebrać wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało kto w luxmedzie ma rehabilitacje w pakiecie, zazwyczaj tylko niewielką zniżkę (i krótsza jest terapia niż w prywatnym gabinecie). Najlepiej umówić się z rehabilitantem prywatnie, a cena nie zależy tyle od miasta (chociaż pewnie też poniekąd) co od umiejętności, stażu, kursów i szkoleń. Czasami lepiej jest wydać 30 zł więcej na spotkanie bo jest szansa, że szybciej staniesz na nogi. Przedział waha się mniej więcej od 50 zł (u takich co dopiero skończyli studia) do 150 zł (u takich co mają mnóstwo kursów). Jak wykupisz pakiet kilku spotkań to możliwe, że też dostaniesz jakaś zniżkę. Co do wizyt domowych to zależy od tego jak się dogadacie, ale zazwyczaj takie są liczone drożej ze względu na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Też mam rehabilitacje zawartą w pakiecie medycznym Lux Medu. Chodzę kiedy potrzeba, a umawiam się online poprzez Portal Pacjenta. Bardzo fajna sprawa, bo nie trzeba czekać w kolejkach, a wizyty są praktycznie z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki portal pacjenta to fajna rzecz, ja tam sama często zaglądam bo wizyty umawiam ale też sprawdzam jaki specjalista jest dostępny, wyniki mogę tam też zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po raz pierwszy sama umówiłam tam wizytę :) Szybko i prosto. Taki portal jest na prawdę bardzo przydatny. Warto z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie kilka wizyt wcześniej umawiałam przez ten portal i na prawdę szybko mi poszło :) Sprawdziłam przy okazji wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×