Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blekitnooka

Ile razy zdawaliście egzamin na prawo jazdy i na czym oblewaliście?

Polecane posty

Testy za 3 :classic_cool: Pierwszy raz podszedłem na leszcza i zrobiłem 4 błędy (3 chyba były wtedy możliwe), więc doszedłem do wniosku, że następnym razem zdam na pewno :o, za drugim razem miałem powyżej 10 błędów (((:classic_cool:))), za trzecim już się wyumiałem :P i zdałem bezproblemowo ;) Jazdę za 1 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ja....
Dwukrotnie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhu ko ioioioi
Intel ty chyba jakiś upośledzony jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaa
od razu zdalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKAKLKALKA
ja zdałam za pierwszym razem :) jjjjjjjeeeeeeeeee jestem z tego dummna, niech moc bedzie z wami:) życze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
ja za 1 razem oblałam niesłusznie (tak mi powiedział 2 egzaminator :P ) nie wpuścilam na pasy kuśtykającego pana (nie wiedziałam że kuśtyka bo stał :D ) za 2 razem zdałam choć w moim mniemaniu gorzej jeździałam niż za 1 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedlugo zdaje po raz trzeci, ale mialam ostatnio na egzaminie dziewczyne, ktora zdawala po raz 10 i... oblala na luku :o trzymajcie za mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie wydaje mi się, żeby rozwiązłość seksualna miała coś wspólnego z kolorem oczu :o pochwal się lepiej za którym razem zdałeś egzamin, bo to o tym jest ten temat... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 jak się uczyłam jezdzic to instruktor na plac manewrowy mnie wziął aż 1 raz :P po 2 miał ten plac wybitnie niewymiarowy a uczył jeździć na pamięć- na słupki :P poza tym.. za pierwszym razem nerwy.. za drugim razem mnie uwalił :o:o bo pozwolił mi zrobić calusieńki łuk a kiedy już skończyłam i zatrzymałam auto powiedział że na linię wjechałam :o a jgo zasranym obowiązkiem było mnie w tym momencie zatrzymać i pokazać gdzie stoję a za trzecim razem grypa+nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi :o ja tez raz oblalam na placu, za drugim razem jezdzilam prawie godzine, wrociłam sama do osrodka a egzaminatorka, z ktora zdawalam oblala mnie za jakies pierdoły :o mam nadzieje, ze teraz juz zdam ;) czego i Tobie zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×