Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IMPOTENT

Polecane posty

Gość gość
nie umiem sie odezwac do dziewczyny- a wu prymitywy p********e myslicie ze mi nie staje, kim kurwa trzeba byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻEBY TAK MYSLEĆ??? KIM KURWEY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZ STRACH SIE BAC CO NIEDŁUGO NA MNIE WYMYSLICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wie cie jak trudno zyc z chorobą umysłową, wiec sie odp********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kazdym razem kiedy ktos sie do mnie opdzywa czuje ogromny stres, a jak ja sie mam odezwac to jeszcze wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marihuana- tysiąc osób zapali nic im nie będzie ale 1001pierwsza zachoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byscie nie cisneli zemnie beki odkąd zaczalem chodzic na nogach, do n iedawna, to by mi kurwa nic nie było, dziekuje wszystkim ktorzy to robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po marihuanie wszystkie traumy zaczely mi wchodzic do swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:31 możesz rozwinąć? Jakieś konkretne przykłady co ci się działo po marihuanie? Ja zauważyłam ze chodzę przyczajony, izoluje sie od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam ochoty juz z nikim gadac ani pisac, przestan palic skoro ci sie tak dzieje, zacząłem sobie wkrencac ze jestem chory psychicznie, szukałem sobie chorób, myslenie o tym zawładnęło moim umyslem, tak sie zaczeło, a potem było coraz gozej gorzej i jeszcze raz gorzej, szukałem choroby poniewaz ludzie zawsze mnie zle traktowali i od zawsze myslalem ze cos jest ze mna nie tak. tak bylo na poczadku, a o reszcie nie chce pisac, bo musial bym ksiązke napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlituje sie w końcu jakaś dziewczyna??całymi dniami myśle tylko o jednym i to nie daje mi spokoju.ciągle chodze przydupczony i pospinany,po paru dobrych stosunkach przejdzie mi ciągła chęć,, i będe mógł ruszyć powolutku do przodu .dzifki mi nie pomogą bo nie mają uczuć i nawet mi dobrze stanąć nie chce jak jestem koło nich, a mam zdrowego c***a,ponieważ jak chce mi sie trzepać i jestem sam w domu to wystarczy jedna zberezna myśl i penis stoi na baczność(bez dotykania)i do tego jeszcze strasznie sie przestraszyłem jak mi nie stanął tak jak trzeba jak byłem z dzifką, więc poszłem wtedy na przeróżne badania i prześwietlenia za które zapłaciłem ponad 1000zł żeby sprawdzić czy faktycznie mi nic nie jest, badania wyszły tak jak przpuszczałem(jestem tam zdrów jak ryba) pisze to bo narosło wiele mitów wokół mojego przyrodzenia, jest sprawny w 100procętach pod warunkiem że nie odczuwam stresu. wracając do sedna , jeżeli żadna dziewczyna mi nie pomoże to zaczne GWAŁCIĆ , będzie cie patrzeć jak niszcze swoje i czyjeś życie, TAK NIE WIELE TRZEBA ŻEBY MI POMÓC, kilka dobrych razy i przestane o tym ciągle myśleć(będe mógł wreszcie zaczynać pomalutku normalne życie) jak mi przejdą ciagłe myśli o seksie. I jeszcze jedno wszystko co ktoś prywatnie do mnie powie albo zrobi albo co kolwiek trzymam zawsze w dyskrecji nawet jak juz zerwe kontakt z tą osobą. taki juz od daawna jestem bo ludzie to p********e chuje, jak ktoś nie wiezy to niech zapyta ludzi z którymi sie przyjazniłem było ich tylko dwóch ale nic nie poradze że ludzie mnie nie akceptowali NIGDYYY,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest juz ostatnia żecz jaką powiedziałem publicznie, moje życie i kilku innych dziewczyn zalezy od tego czy któraś sie nademną zlituje. bo niedługo będe gwałcił( za duzo juz nie brakuje) i być moze zabijał, nie wiadomo co mi odj***e, bo juz nie moge.... , jestem śmiertelnie poważny,nie żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a całe to tłumaczenie o moim przyrodzeniu jest dlatego że wszyscy myśleliście że jestem impotentem, jak widać myliliście sie w tej i w innych sprawach!!!! ODCZUWAM CIAGŁY STRES TO JEST MÓJ NAJPOWAŻNIEJSZY PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie cie patrzec jak niszcze siebie i innych . sstatnia wypowiedz publiczna amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze stoje w tłumie pogan, naprawde?? będzie cie patrzec jak człowiek który ma dobre intencje robi z siebie seryjnego morderce??? ooookk s*******e spotkamy sie w piekle , nikt nie pomoze????/ naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak sie poczuje cie jak będzie cie w telewizji o tym słuchać, POTRZEBUJE POMOCY A WSZYSCY W OKÓŁ M,AJA WYJ****E, DZIEKUJE KURWA WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pare kurwa razy, chce wyjść z umysłowej impotencji,jak nikt mi nie pomoże to nałykam sobie wiagry, będe gwałcił i podcinał gardła, wy będzie cie wiedzieli ze to ja, a za nim policja do tego dojdzie załatwie tak z 10 dziewczyn, macie mało czasu, to juz naprawde oststni wpis choc wądpie czy to cos zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie cie je miały na sumieniu -pogaaaanie!! wyj****e ważne żeby mi było dobrze???? tak właśnie wszyscy działacie s*******ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekajcie ,wszyscy wiecie ze pomocy potrzebuje, wszyscy wyj****e mają ,poczekajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce takich jak ty jest w WIĘZIENIU! Najgorszemu wrogowi nie życzyłabym związku i życia z psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor, zapisz się lepiej na wizytę do psychiatry. Piszę poważnie. Masz zaburzenia, które trzeba leczyć. To o czym piszesz nie jest normalne. Idź do psychiatry zanim zrobisz komuś coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiaciesie kiedy mi będzie odpierdalać, musze was zmartwić to juz mam za sobą, i wiem jak wyjść z reszty moich wszystkich zaburzeń, tylko do tego potrzebuje w miare uczciwego człowieka, ale nie znajde go sam bo do k***y nedzy jestem w stresie cały czas, nikt k********a nie pomoże, mam wiedze jak z tego wyjść , potrzebuje tylko drugiego człowieka do ktorego sie nie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie ,nie trafie do psychiatryka, jak nikt mi nie pomoze to zrobie to co powiedziałem, a na koncu sie zabije ,tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysmiewac sie potrzficie??? ze mi nie staje??? zwiekszyc kompleks do maksimum potraficie??? a teraz mi niue potraficie pomóc???? wyjsc z tego, gwarantuje ze po max 10 razach w pełnej swowodzie nabiore pewnosci siebie i juz będzie w pozo, potrafiliscie to zwiekszyc do tego stopnia ze mam coraz wieksza ochote sie zabawić w seryjnego (najlepszego) morderce??? to teroz mi pomuzcie wyjsc z tego bo to wszystko przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem paranoikiem, robiłem badania i rozmawiałem z wieloma lekazami na ten temat, jak czuje sie swowodnie to mi staje bez problemu( jak sie masturbuje w cichym miejscu) wiec teraz mi pomozecie zebym sie czuł swowodnie przy dziewczynach!!!! albo bede mordował i chwalil sie o tym na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byscie sie nie wysmiewali to bym czekał az sie ogarne i znajde sobie dziewczyne( wtedy bysmy to załatwili) miałem ochote sie ogarniac powoli, ale wy powiekszyliscie to na max i juz po was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co mnie najbardziej boli?? to ze wy myslicie ze całe zycie bede mial problem ze wzwodem, a to jest p********a błachostka ktora przejdzie wtedy kiedy będe sie czuł wyluzowany z dziewczyną czyli po kilku razach! nie wiezycie???? zapytaj cie urologów ,JEDNOKOMÓRKOWE ORGANIZMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas słysze co ma cie w głowach, powiem tylko jedno J E D N O K O M O R K O W C E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×