Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skaplikowane

Intymnie

Polecane posty

Gość skaplikowane

Powiedzcie mi co mogę użyć w sytuacji infekcji intymnej bez recepty najlepiej... Byłam u lekarza miesiąc temu i dostałam globulki na "grzybka" ☺ ale one chyba nie pomogły mój śluz ma zółtawy kolor czasem i nie zbyt fajnie pachnie pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie fajnie pachnie to idz ponownie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clotrimazol krem około 5 zł. Iladian dopochwowy i np weź sobie lacibios Femina probiotyk ginekologiczny doustny. Trochę na to wydasz ale przynajmniej nie będzie swędzieć. Tak czy siak zapisz się do ginekologa i moim zdaniem pimafucin najlepszy. Poza tym używaj szarego mydła na ten czas żadnych zapachowych żeli. Ogranicz współżycie bo się nie wyleczysz. Weź też u ginekologa pimafucin krem dla partnera też może mieć infekcje a nawet o tym nie wie bo ma bezobjawowa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skomplikowane
Ale wizyte mam dopiero na stycznia... Kurde ale nie swedzi mnie tylko czasme mam ten śluz żółty ale to widać tylko na wkładce a normalnie on jest biały albo bezbarwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na styczeń??? Zapisz się prywatnie. A co jakby cię swedzialo to do stycznia można się zadrapać. Po za tym taka infekcja nie jest dobra dla zdrowia. Mówię ci kup sobie lacibios Femina i iladian dopochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaplikowane
Wogole to ta lekarka powiedziała że te glubulki powinny pomóc od razu i pytała czy swedzi i wogole czy coś sie dzieję powiedzialam że nie swedzi ani nie pieczę ani nic tylko dzisiaj jakoś miałam ten śluz żółty a tak to normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaplikowane
Wiesz co np słyszałam że od zbyt częstego noszenia wkładek, nie dbania o higienę osobistą, zła bielizna, nie pamietam co tam jeszcze było ale sporo nawet sie nie spodziewalam że takie coś sie bierze z takich rzeczy nie pasujących moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie lecieć w takiej sytuacji po probiotyk ginekologiczny. Teraz bez problemu można taki dostać, ja osobiście jak stosuje to Lactovaginal - kapsułka jest mała, łatwo się aplikuje. Ma sporą ilość oznaczonych bakterii, które produkują kwas mlekowy, który utrzymuje odpowiednie pH pochwy :) a to świadczy że są przebadane i pewnie skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×