Odpowiedz na ten temat

Irena Leszczynska

• gość211 2018.04.17 [15:31]
    Kto korzystal z rytualow Ireny Leszczynskiej i z jakim efektem?
  • gość 2018.05.07 [08:34]
    Dużo osób, różne rytuały. Większość pozytywnie zakończona.
  • gość 2018.05.07 [09:27]
    jeste jeden efek zniewolenie demoniczne bo magia sprowadza kłopoty i dla tego jest zakazana juz w starozytnosc byla zakazana
  • gość 2018.05.07 [12:54]
    ja miałam u niej robione rytuały trzy miesiące temu. na chwilę obecną wrócił kontakt i rozmawiamy. wcześniej pół roku bez kontaktu. powoli do przodu, widać że się coś dzieje.
  • gość 2018.05.07 [13:43]
    ja jetem dwa miesiące po ale brak mi już sił wiem ze to Mało wiem ze proces u nietorych trwa naprawdę długo ale jakoś opadlam. Muszę się wzic w garść
  • gość 2018.05.07 [21:26]
    Ja myślę, że każdy wątek o pani leszczynskiej będzie usuwany dlatego, że jest najbardziej skuteczną osoba w Polsce. To już 6?
  • gość 2018.05.08 [18:12]
    Tak ta pani jest skuteczna .Dobra ,mądra i ciepła osoba.Dobrego rytualistę ciężko znaleźć ,to z cudem graniczy.
  • gość 2018.05.08 [18:43]
    Czy ktoś jest tutaj kto współpracuje z Panią Irenką i miał z nią ostatnio kontakt?
  • gość 2018.05.12 [18:39]
    Tak.I kontakt @ zawsze jest.Nieraz trzeba dłużej poczekać ale ta Pani zawsze odpisuje.
  • gość 2018.05.15 [10:48]
    Witam. Mam pytanie...co się dzieje w przypadku...gdy ja rezygnuje z dalszej walki o miłość...nie mam sił...czy należy jakoś zerwać więzi między nami??? Jestem po paru ryt!!!
  • gość 2018.05.15 [11:28]
    Ciężkie pytanie... Ale może napisz i zapytaj pani Irenki. Ona zdejmie link pomiędzy wami? Lub spojrzy w karty, a tam miła niespodzianka dla Ciebie...
    Ja też czasem nie mam sił dalej walczyć, ale tak bardzo go kocham i pragnę być z Nim, że przezwyciężam gorsze dni, zbieram siły i walczę dalej. Też jestem po kilku rytuałach....
    Nie rezygnuj... pomyśl jak pięknie będzie, gdy będziecie już razem...
  • gość 2018.05.15 [12:31]
    DZięki za słowa otuchy usmiech.gif Pozdrawiam wszystkich cierpliwie czekających...i życzę powodzeniausmiech.gif
  • gość 2018.05.15 [13:11]
    12:31 a czemu chcesz ściągnąć link ?
  • gość 2018.05.15 [13:36]
    13,11 Nie mam już siły na dalszą walkę....w dużym skrócie...odpuszczam i puszczam GO wolno usmiech.gif pozdr
  • gość 2018.05.15 [13:40]
    i wtedy mogą wydarzyć się cuda....
    pozdrawiam
  • bazienka 2018.05.15 [13:44]
    ja mialam finansowy
    ktos zglosil moj poprzedni komentarz
    bazia, kotka (łac. amentum, ang. catkin) – odmiana kłosa lub grona, typ kwiatostanu, w którym pojedyncze kwiaty osadzone są na osi pędu bez szypułek lub z krótkimi szypułkami. Kotki mają przeważnie wiotką, zwieszająca się oś główną.
  • gość 2018.05.15 [14:14]
    13,40 Oby usmiech.gif
  • gość 2018.05.15 [18:54]
    14:14 tym oby pokazalas ze masz jeszcze nadzieję. Nie puszczają go tak naprawdę wolno . Podświadomości nie oszukasz oczko.gif
  • gość 2018.05.15 [19:12]
    Nie rezygnuj moja droga, daj sobie trochę czasu.
    Zapytaj swojej podświadomości przed zaśnięciem, aby dała ci jaki znak, czy powinnaś walczyć, a zobaczysz, że odpowiedź przyjdzie niebawem. Może niejednoznaczna, ale przyjdzie...
    Ja tak zrobiłam.... dlatego walczę nadal... choć czasem bywa ciężko.
  • gość 2018.05.15 [22:26]
    Tym oby....pokazalam ze jestem gotowa na cuda...z Nim...albo bez Niego....odpuszczam...czas by zajac sie soba...jestem na tym etapie...ze pokochalam siebie I bardzo mi z tym dobrze usmiech.gif A co przyniesie zycie....czas pokaze...pozd usmiech.gif
  • gość 2018.05.15 [22:44]
    no to dobre podejście chociaż wcześniej chciałaś ściągnąć link oczko.gif tak to wygląda że się poddałas a jednak jeszcze chcesz zawalczyć... dobrze ze jest Ci lepiej z samą sobą ale tak jak pisałam podświadomości nie oszukasz
  • gość 2018.05.15 [22:52]
    mi też jest lepiej niż było i może nam momenty ze puszczam go wolno i myślę niech się dzieje co chce ale potem zdaje sobie sprawę z tego ze gdyby tak na prawde było to nie szukalabym tematów o Pani Irenie nie pisalabym tego posta, przestałabym żyć tym po prostu a tak nie jest . Skoro jesteś tu nadal i pytasz o sciagniecie linku to chcąc nie chcąc prawdziwe odpuszczenie to nie jest tak jak i moje. Przyjdzie jeszcze czas i na takie. Prawda jest taka ze też umiem żyć już bez niego nie cieprie nie rozmyślań jak kiedyś oczko.gif
  • gość 2018.05.16 [02:51]
    Ja jestem po rytach u pani Ireny. Zawsze odpowiada. Po ostatnim sesksualnych jakoś dwa tyg temu wielka zmiana. Nawet był sex ale teraz znowu pisze ze nie chce związku. Ze tak lepiej. A za chwile ze fajnie wyglądam. Czy mam kogoś juz itp. Nie ogarniam tego. To jest bardzo intensywne. Te zmiany nastrojów. Po chwili jakieś wielkie prentensje o moja niby olewatorska postawę i tak sie zakończyło na dzień dzisiejszy. Nie mam pojecia co bedzie dalej. Walczę od pół roku. Ze wzlotami i upadkami. Czasami euforia. Czasami najczarniejszy dół.
  • gość 2018.05.16 [08:00]
    22,52 ....umiem żyć bez Niego...nie cierpię...nie rozmyślam jak kiedyś....Moja droga...ja mam tak samo...napisałaś w sam punkt usmiech.gif Co do forum...to już kwestia raczej ciekawości...niż mojej walkiusmiech.gif Pozostałym życzę wytrwałości w dążeniu do celu usmiech.gif pozdrawiam
  • gość 2018.05.16 [10:01]
    8:00 ja jeszcze Tobie powiem ze często jest tak właśnie ze jak szczerze coś puszczamy przyzwalamy to te wszystkie nasze afirmacje wizualizacje często zaczynają działać jeżeli jest nam to dane. To tyczy się wszystkiego celów które pragniemy osób ktorw chcemy przyciagnac. Nie zmarnuj nauki od Pani Irenki jego jak napisałas puszczasz ale wzmacniaj siebie ta sama droga. Stan się silną,kochaj Życie, czerp z niego wszystko co dobre. Bądź wdzięczna za każdą p*****le, za każdą. Odsuwaj myśli zle na rzecz tych najlepszych które sa najbliżej. Taka postawa otworzysz wszystko czego pragniesz. Może być tak ze on wróci albo stanie ktoś kto jest dla Ciebie jeszcze lepszy. Nasze marzenia pragnienia nigdy nie ida w proznie gdy mamy w sobie wiarę siłę wdzięczność radość. Powodzenia Tobie życzę i wszystkiego co najlepsze.
  • gość 2018.05.16 [10:19]
    10,01 Dziękuję Ci bardzo....nie zamierzam zmarnować tego, czego nauczyłam się od Pani Ireny...zamierzam zrobić dokładnie to...o czym piszesz...wierzę że będzie coraz lepiejusmiech.gif Pracować nad sobą musimy każdego dnia...trzeba kochać życie i siebie przede wszystkimusmiech.gif Miłego dniausmiech.gif
  • gość 2018.05.17 [09:46]
    Dziewczyny chciałbym się dowiedzieć jak potoczy się znajomość faceta na którym mi zależy z jego obecna laska ,nie chce rzucać uroku ani nic tylko po prostu się dowiedZieć co i jak polecacie jakąś na prawdę dobra wrozke ?
  • gość 2018.05.18 [13:36]
    Spróbuj do niej mcgirlandia@tlen.pl ona bierze 20 zl za wrizbe za jedno pytanie. Nie pisze jednak to co chciałoby się usłyszeć ale to co zobaczy wiec źle rzeczy też. więc walczącym radzę się wstrzymać żeby nie obizyc wibracji wrazie czego
  • gość 2018.05.19 [13:32]
    13 :36 korzystalas z jej usług czy słyszałaś od kogoś ze jest dobra?
  • gość 2018.05.19 [15:20]
    Witam czy ktoś moglby mi podac namiar meilowy lub inny do P.Leszczynskiej
    kokardka1982@wp.pl
  • gość 2018.05.19 [18:48]
    q13:32 korzystałam z usług . Jest dobra jak na mój gust bo pisze co on na w sercu co w glowie co myśli. Pisze też Co Ty czujesz co myślisz i to mnie utwierdza w przekonaniu że jest dobra bo mnie dobrze interpretuje więc pewnie uczucia jego też. Sprawdzalnosc przyszłości tak 85 procent tej dalszej. Wydaje mi się ze dlatego iż to my kreujemy wszystko a karty widza tylko możliwości. Jednak stan uczuć moim zdaniem to co jest teraz sprawdzalnosc duza. Musisz samą zobaczyć może Tobie nie podpasuje i będziesz szukać dalej dla mnie jest dobra.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...