Odpowiedz na ten temat

Irena Leszczyńska wróżka, opinie

 • gość 2017.03.08 [16:52]
  Witam. Poszukuje pilnie wiadomości na temat wróżki Ireny Leszczyńskiej. Wiem, że jest wspominana na innym forum, ale niestety tam nowe posty są niewyświetlane. Rozmawiałam z kilkoma osobami i im również się nie wyświetlają.
  Czy ktoś był na wróżbach u pani Ireny? Czy ktoś miał wykonywany u niej rytuał na powrót ukochanego? Czy jest jakąś osoba, która by podzieliła się swoimi postrzeżeniami?
  z góry dziękuje usmiech.gif
 • gość 2017.03.08 [16:56]
  również jestem ciekawa. interesują mnie glownie efekty po rytuale usmiech.gif
 • gość 2017.03.10 [10:42]
  Dlaczego jednym wychodza u Ireny a jedbym nie?
 • gość 2017.03.13 [18:41]
  ja miałam u niej rytuał i mam efekt. czekałam długo, bo ponad dwa miesiące na efekt. po rytuale miałam pogorszenie, facet mnie zablokował na facebooku, załamałam się i chciałam się poddać. pisałam do tej pani i odpisała mi, że to naturalny proces obronny i on walczy sam ze sobą i z tymi myślami jakie pojawiają się w jego głowie. i tak było, po około miesiącu od zablokowania odblokował mnie i napisał. działa u niej.
 • gość 2017.03.13 [18:50]
  Fajnie że założyłaś nowy temat, ,,wróżka online'' od dawna się zacina, nie dodają się/nie wyświetlają nowe posty.
  Ja nie korzystałam z usług tej pani ale chciałabym wiedzieć jak oceniacie ją w kwestii tarota i czy robi też jakieś działania na zdrowie?
 • gość 2017.03.13 [21:49]
  Tez slyszalam wiele dobrych opini o Irenie. Ale rowniez i negatywne. Rowniez prosilabym aby opisywaly tu swoje historie osoby u ktorych eyszlo a u ktorych nie
 • gość 2017.03.14 [01:08]
  Ona nie wróży z tarota tylko z kart klasycznych. Ja do niej pisałam w sprawie rytuału i na podstawie zdjęć, dat urodzenia i imion bardzo trafnie oceniła moją sytuację (nie tylko związek ale i inne rzeczy jak praca, zdrowie), podała bardzo dużo szczegółów (np. umierający dziadek). Wydaje mi się, że jak przez internet tak dobrze jej idzie to na żywo jest jeszcze lepsza. Miła kobieta, nie jest nastawiona na pieniądze ale na pomoc. Słyszałam o osobach, którym pomaga za darmo (jak zgłaszają się do niej osoby z problemami finansowymi, zdrowotnymi). Dziewczyna, z która piszę jakiś tydzień temu dostała rytuał za darmo, miała zapłacić tylko 5 zł na jakąś fundację pomagającą zwierzętom. Mi się wydaje, że ta babka jest w porządku chociaż dopiero zaczełam u niej robić to wydaje się miła i konkretna. Wiedzę ma dużą, tłumaczy wszystko dokładnie, np. dlaczego po rozpoczęciu pracy z nią może się pogorszyć kontakt. Mi podała przykład ze słodyczami, że jeśli jesteś na diecie i się odchudzasz, a wszędzie pojawia ci się ulubione ciastko, w reklamach w tv, w reklamach w internecie, w gazecie, w telefonie, itp. to próbujesz od tego uciec i zamykasz te strony, zmieniasz kanał, itp. I podobnie jest z facetami, że jak zaczynają o nas w kółko myśleć, śnić, tęsknić to mogą np. zablokować albo nie odpisywać, przechodzić na drugą stronę ulicy, itp., bo się bronią przed tym ale w końcu ulegną i "zjedzą ciastko" usmiech.gif Taka życiowa ta kobietka, ma poczucie humoru i to co ludzie piszą, że nie odpisuje po wpłacie to ściema. Gadam z kilkoma osobami, które u niej robią i nikt na kontakt nie narzeka.
 • gość 2017.03.14 [08:04]
  Podasz do siebie emeil? Bysmy porozmawialy na priw. Bo tez robie u niej.
 • gość 2017.03.14 [08:25]
  Brzmi bardzo dobrze, dzięki za szczegółową odpowiedź i trzymam za was kciuki!
 • gość 2017.03.14 [10:47]
  Chciałabym tez z kims pogadac prywatnie. bo mam wiele pytan co do cwiczen, co do relacji. a nie chce zasypywac pytan pani Irenie. moze ktos jest chetny i poda emeil zeby porozmawiac ?
 • gość 2017.03.14 [21:00]
  witam. czy Pani Irena robi też klątwy?
 • gość 2017.03.15 [02:04]
  odzyskałam kontakt z chłopakiem po uroku u leszczyńskiej. czekam dalej.
 • gość 2017.03.15 [08:01]
  Czy poda któraś z dziewczyn do siebie emeil? Bysmy sie.spieraly wzajemnie. Mam wiele pytan.
 • gość 2017.03.15 [08:05]
  A sprawdziły was sie jej wróżby z kart klasycznych?
 • gość 2017.03.15 [16:46]
  ancia2@onet.pl niech któraś z dziewczyn sie do mnie odezwie usmiech.gif porozmawiamy prywatnie o rytuale. mialam u Ireny
 • gość 2017.03.15 [17:09]
  Czy moze ktoś podać maila do Pani Leszczyńskiej ? Bardzo mi zależy a nie potrafię znaleźć.
 • gość 2017.03.15 [19:48]
  ja miałam wróżbę u niej pół roku temu, z 10 rzeczy o których mówiła 7 się już spełniło. mam nadzieję, że ta najważniejsza dla mnie też się spełni.
  maila ma les.ire@wp.pl
 • gość 2017.03.16 [10:59]
  Jezeli jest tyle pozytywnych opini to dlaczego.zadna klientka nie chce porozmawiac prywatnie na temat Pani Ireny?
 • gość 2017.03.16 [15:29]
  Ja mogę popisać i wymienić się doświadczeniami, mam pierwsze oznaki efektu aniaframuga@wp.pl
  Na początku było ciężko, bo nie umiałam tych ćwiczeń robić i mi nie wychodziły ale teraz już mam wprawę.
  Widzę zmiany u faceta, najpierw było pogorszenie, zerwał kontakt i nawrzucał mi, że nie chce mnie znać i mam nie łazić pod jego domem. Po dwóch tygodniach chciał pogadać i się spotkać. Teraz jest na dobrej drodze.
 • gość 2017.03.16 [15:33]
  mozecie cos wiecej napisac o tych cwiczeniach?
 • gość 2017.03.16 [16:44]
  Te ćwiczenia pomagają nakierować energię na tą drugą osobę i budują w nas pewne schematy i programy a inne usuwają (na zasadzie, że jak robisz rytuał miłosny, a w gruncie rzeczy boisz się, że nie zadziała, myślisz o tym, że on jest z inną, że cię nienawidzi, że nie chce cię znać, itp. to spowalniasz jego działanie - rytuał zadziała ale nie tak jak powinien w dwa miesiące tylko na przykład po sześciu). Te ćwiczenia są bardzo ważne i niewielu rytualistów o nich mówi. Ja u wielu osób robiłem ale tylko ta kobieta podeszła do rytuału na dwóch płaszczyznach: ona wykonuje rytuał, a ja ćwiczenia żeby go nie blokować. Niestety nasze przekonania i myśli mogą zniweczyć każdą pracę, w sensie spowolnienia efektu.
 • gość 2017.03.16 [16:47]
  Dzięki za odpowiedź usmiech.gif
 • gość 2017.03.16 [18:13]
  a ja mam takie pytanie czy jak odpuszczę trochę te ćwiczenia przez kilka dni, bo wyjeżdżam i będę dużo imprezować ze znajomymi to co się stanie? nie chcę jej tego pisać jezyk.gif
 • gość 2017.03.16 [19:07]
  Do aniframuga. Pogorszenie relacji nastapilo po rytuale ktory wykonala Pani Irena czy juz wtedy jak zaczęłaś robic cwiczenia? Gdzies czytalam ze mialas robiony rytual na poczatumku miesiaca. Wiec po 2 tyg jest lepiej?
 • gość 2017.03.17 [14:03]
  Pogarszało się jak robiłam ćwiczenia już, po rytuale było apogeum beznadziei. Gadałam z kilkoma osobami i część miała polepszenie jeszcze przed rytuałem po samych ćwiczeniach, a część właśnie pogorszenie i to mocne. Ania
 • gość 2017.03.17 [18:45]
  czy wy też tak mieliście, że facet po uroku zachowuje się jakby miał chorobę dwubiegunową? raz chce być przy mnie i się spotykać, a za chwilę nie chce mnie i mówi, że ze sobą nie będziemy nigdy. wcześniej nie mieliśmy kontaktu a teraz codziennie dzwoni albo pisze ale jest rozchwiany i raz mnie chce, a raz nie. co robić? to się unormuje?
 • gość 2017.03.17 [19:28]
  Witam. Czy Pani Leszczyńska pomaga też odnaleźć osoby zaginione?
 • gość 2017.03.17 [21:58]
  Do gosc z 18:45. Napisz do mnie. Mamy podobne sytuacjee. Porozmawiajamy Hyde z ancia2@onet.pl
 • gość 2017.03.18 [13:13]
  Też tak mam jak Wy dziewczyny, że chłopak zwariował. Wczoraj był u mnie na noc, kochaliśmy się, tulił mnie, głaskał, mówił, że tęsknił. Rano pojechał do domu i dostałam smsa, że to było nasze ostatnie spotkanie i on jednak nie chce powrotu i tak będzie lepiej. Przed chwilą dzwonił i przepraszał za to, co napisał i mówił, że dziś też przyjedzie. Nie wiem jak z nim rozmawiać, co robić kiedy mnie odpycha od siebie? Mam mu to wszystko wybaczać i czekać kiedy jednak się zdecyduje, że chce ze mną być? Wcześniej nie mieliśmy ponad pół roku kontaktu, mam wrażenie, że go w ogóle nie znam, bo zachowuje się iracjonalnie...
 • gość 2017.03.18 [13:15]
  Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie lapka.gif nie.
 • gość 2017.03.18 [13:16]
  Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie lapka.gif nie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...