Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Ja yebie... u was też jest tak gorąco?

Polecane posty

Gość fdsfsrdsr
może schowaj się do pralki tam chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z kim konspirujesz
na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka z kim konspirujesz
akurat :classic_cool: to kto to był? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam chłodny prysznic i też mi już w sam raz... akurat na miasto można wyjść bo słonce już się chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK 🖐️ Nic na to nie wskazuje, aczkolwiek pogody nie oglądam to nie wiem. Z jakiej to okazji wpadasz? Potrzebujesz kogoś kto Cię oprowadzi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
u mnie zimno, siedzę na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jade na Festiwal piwa bo w tamtym roku mi sie podobalo:) Pogoda wskazuje na beznadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CK Qrwa szkoda, że tak późno dzisiaj wróciłam bo bym się z Tobą umówiła :) A tak nie wiem czy tu jeszcze zajrzysz... jakby co to ja też tam będę to jak da rade to się spotkamy... ale ja nie pamiętam jak Ty wyglądasz to może Ty mnie rozpoznasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanko mam
to ty na tym zdjęciu? z tą wypiętą pupulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja niesmialy
na pewno ona, pierze sobie nieczyste mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty ja mam franie nie automat 🖐️ A swoją drogą nawiązując do tematu to już nie jest gorąco... właśnie weszłam do domu i muszę przyznać, że na mieście jest bosko ❤️ Spać mi się tylko kurewsko chce, a farba mi z nosa leci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było gorąco,
było w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erqweqwreq
Wczoraj było, dziś jest ok... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie szlajałam, tylko kulturalnie spędzałam Juwenalia, a później polewałam z mistrzów parkietu w jakimś pubie/dyskotece 🖐️ Qrwa CK szkoda, że już tu chyba nie zajrzałaś, byśmy się umówiły 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja dopiero dzis wróciłam do domu. Myslalam,ze cos sie jeszcze odezwiesz ale sie nie doczekalam. Jechalam z Krakowa juz po 6 rano wiec tu nie zagladalam. ogolnie weekend super choc zimno. Ps. widze,ze doszlo wam wiele nowych krasnali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo kurde widzisz tylko na zakupy wyskoczyłam, a wróciłam jednak nad ranem :P Ciekawe czy się gdzieś tam szturchnęłyśmy w tłumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci,że sie tam za Twoją facjatą rozglądałam:) Wiesz,ja do Leśnicy to dotarłam koło 15 bo sobie ucielam drzemkę po podróży. Zabawilismy tez nie długo bo chyba tylko do 20,a pote pic pod nasyp:P No ale jeszcze wpadne do Wrocka na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tam byłam jakoś od 18 i zawinęłam się przed 21... a kompletnie nie pamiętałam jak wyglądasz tylko jak dobrze kojarzę, że masz długie włosy :P A też się patrzyłam i patrzyłam czy ktoś się na mnie nie patrzy :D Generalnie pierw postałam pod górką na lewo od bramy, później połaziłam w koło i zakończyłam na placu zabaw ;) Wracając popatrzyłam jak grają jeszcze, poszłam coś kupić jeść to facet mi opowiadał, że ktoś się ze sceny zyebał czy coś takiego - nie słuchałam co opowiada bo jadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ja to biwakowalam pod namiotem Ciechana:P a to chyba niedaleko placu zabaw było:P Gdyby nie to zimno to pewnie bysmy posiedzieli dłużej,a tak to kicha. Ps. no mam włosy do pasa, powinnaś zauwazyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to za takimi patrzyłam, ale w sumie na żadnej oka nie zawiesiłam ;) A Tobie jakaś blondzia nie wydała się znajoma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci,ze zataczała się taka jedna, nawet pyskiem na glebe poleciała:) tak krzyknęłam niesmiało "Mała"? No ale ona tylko pusciła pawia i poczłapała dalej :classic_cool:. To Ty byłaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahahahahahaha :D Dzień wcześniej Juwenalia i klub to całe towarzystwo cały dzień powtarzało "już nigdy więcej nie pije" ;) Nawet nie wiem po co tam pojechaliśmy bo nikt nawet piwa nie skosztował... no w sumie to ja to się chyba najeść pojechałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×