Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myślicie, dlaczego kobiety są coraz mniej kobiece

Polecane posty

Gość gość

I nie chodzi mi o to że są samodzielne, zarabiają itp. Zastanawia mnie dlaczego zanikają u nich podstawowe zachowania świadczące o ich płci. Nie chcą rodzic, nie chcą się malować, nie chcą podkreślać swojej kobiecości ubiorem. Czy myślicie że to kwestia niezdrowej żywności i hormonów jakie w niej są? Czy może to celowe "programowanie" aby powstrzymać ziemię przed przeludnieniem? A może spisek wielkich korporacji które wolą popęd seksualny zamienić na pęd ku karierze niczym w sławnej Seksmisji? Dlaczego feministki nie protestuja przeciwko temu ze kobiety pozbawiane sa wlasnej kobiecosci a zajmują się bzdurami typu "zły kolor płynu w reklamie podpasek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic  No1
Odpowiedź brzmi - bo coraz większy odsetek rozumie, że to, co robi ze swoim ciałem, robi dla siebie i koniec. Nie mają obowiązku, im więcej to rozumie, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta to nie maszyna rozplodowa. Nie musimy się malować, żeby ładnie wyglądać. A najpiękniej wyglądamy jak nas Pan Bóg stworzył a nie w seksownych ciuszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chcesz powiedzieć że natura zrobiła kobietom "na złość "? Skoro do tej pory większość kobiet chciała być jak najładniejsza to znaczy że robiły coś wbrew sobie? Że w spisku przeciwko kobietom oprócz mężczyzn uczestniczyła także natura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda na fit dlatego kobiety są coraz mniej kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się, gdzie widzisz takie kobiety, bo ja na co dzień widzę wiele kobiet, które się malują i ogólnie dbają o siebie. Nie zauważyłam, żeby teraz było takich kobiet mniej niż kilka czy kilkanaście lat temu. Tych, co nie chcą rodzić też nie widzę - jestem przed trzydziestką, a już całkiem sporo moich znajomych ma dzieci, ja sama też planuję mieć dziecko. Co do podkreślania kobiecości ubiorem - jeśli masz na myśli chodzenie w sukienkach i szpilkach, to zwyczajnie jest to niewygodne, jest duży wybór ubrań i butów, więc wiele kobiet wybiera to, co wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety muszą być bardziej męskie bo faceci to cípy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że to o czym piszesz to realia telewizyjne kafeteryjne. W realnym życiu kobiety są normalne, rodzą, wychodzą za maz, kokietuja i nadal dom jest dla nich ważniejszy niż praca. To tylko w Internecie wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babochłopy takie sie urodziły;) kadłubek z przerostem gruczołów piersiowych, brak szyi , rozkraczony chód kawalerzysty;) plus męski charakter, brak empatii i macieżyńskiej miłości do dzieci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ćwiczą na siłowni spalają za dużo tkanki tłuszczowej dlatego są mniej kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są zmęczone presją otoczenia. Nie każda wbrew pozorom marzy o domku z ogródkiem, meczu i gromadzie dzieci. Mamy być jak z obrazka, zawsze chętne, zajmować się domem i jeszcze pracować. Do tego faceci są coraz bardziej rozwydrzeni i roszczeniowi. Takie czasy że trzeba mieć jaja i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecy wygląd i pewność siebie to ok, gorzej jak babochłop z wyglądu, wredna i placząca jaka to ona biedna i samotna, jak jej cięzko samej a w pracy czołg niszczący wszystkich podwładnych, jak sie kontroluje to obleśnie zakłamana jest i wlazi w tyłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak "masz jaja" to wiadomo że będziesz musiała pracować. Żaden facet który byłby gotowy utrzymywać żonę nie zainteresuje się taka kobietą z "jajami ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział że każda chce być utrzymywana przez męża? Mieć jaja nie znaczy wyglądać jak chłop. Bądźmy poważni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat rodzenie i wychowywanie dzieci to najciezsza robota swiata, kobiety nie chca sie tak meczyc, skori nie musza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mądrej kobiecie jakiś bilut;) mający kompleksy i brak pewno sci siebie? Żeby ciągle go chwalić i udawać głupszą od niego, bo sie zdenerwuje i perfum nie kupi? czy nowego auta?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To inaczej. " Majac jaja" nigdy nie będziesz traktowana jak kobieta. Myślę że już na start wielu mężczyzn odstraszysz, jeszcze inni będą mieli mylne wyobrażenie na temat takich kobiet itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie a zastanawialiście się kiedyś po co facetowi "inteligentna kobieta z jajami " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widze tak. Slaby facet ma potrzebe dominacji nad kobieta, wiec zeby to sobie ulatwic poszuka uleglej, niezbyt madrej partnerki. Silny facet woli raczej miec partnerke z prawdziwego zdarzenia, moze probowac dominacji, ale chce miec wyzwanie, bo co to za sukces zdominowac pustaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 już to wiesz, co nie? zero satysfakcji ze zdominowania babochlopa pingwinicy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety się nie malują? Albo źle się ubierają? Wręcz przeciwnie, aż za bardzo się malują, w dodatku nastała moda na operacje plastyczne i jak któraś ma więcej hajsu to zaraz do chirurga biegnie, chociaż młoda jest... Ja właśnie lubię naturalne kobiety, bez tony tapety, sztucznych brwi, rzęs itd, a coraz mniej takich widzę. Im młodsze, tym bardziej zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno. Odstrasze przynajmniej slabeuszy. Prawdziwy facet i z babochlopa wydobedzie kobiecość ale komu ja tłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonedigger
Może to naturalny instynkt, bo Ziemia robi się przeludniona i bardziej, niż kolejnych związków i dzieci potrzebujemy inteligentnych ludzi - mężczyzn i kobiet - którzy wymyślą jakiś sposób na naszą ekspansję w kosmos. U inteligentnych ludzi z tzw. pierwszego świata naturalny instynkt rozmnażania powoli zanika i ustępuje miejsca chęci nauki i samodoskonalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się jedynie z tym, że kobiety są mniej chętne do rodzenia. Ale to też jedynie te bardziej wykształcone, które wolą robić karierę. Niestety duży wpływ na takie decyzje ma rosnąca liczba rozwodów i rozpadów związków. Kobiety się boją rodzić, bo jak mąż zdradzi, rozpije się, odejdzie itp., zostaną same z dziećmi i na dużo gorszej pozycji w szukaniu kolejnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Baba z jajami " choćby była najpiękniejsza, najmądrzejsza, naj naj naj .....to to i tak nie jest to. No poprostu ja tam nie widzę kobiety. A co do tego dominowania na głupimi czy nad madrymi kobietami. Rzadko jest tak że ta która nazywa siebie inteligentna rzeczywiście nią jest. :) vide portale randkowe gdzie każda Karyna zaczyna swoj opis od "inteligentna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 czyli te wyksztalcone z dobra praca sie boja a te nie wyksztalcone z kiepska praca sie nie boja:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu pisze się oddzielnie, menszzczyzno z jajami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam się czuję kobieco. Jestem żoną i mama, pomaluj się delikatnie, latem ubiore sukienkę. Nie wiem w jakim zapisdowiu żyjesz że nie widzisz kobiecych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzno też się inaczej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×