Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się ZAKOCHAĆ :(

Polecane posty

Gość gość

hej otóż byłam z obłędnie przystojnym, bogatym, kulturalnym i inteligentnym facetem, który twierdził, że mnie kocha, a kopnął mnie w doopę z dnia na dzień kochałam go obecnie mam faceta, któremu, delikatnie mówiąc, daleko do ideału..... i mimo to, że robi dla mnie wszystko, to nie potrafię go pokochać :( czuję się wstrętnie on się stara, kupuje dla nas mieszkanie...boję się co to dalej będzie miał ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy twierdzą, że lepiej mieć pipowatego brzydala , z którym będzie nam dobrze, który będzie swoją kobietę na rękach nosił i po stopach całował, niż takiego `pana idealnego`, którego kochamy na zabój, a który ma nas za gófno i cierpimy potem całe życie (poniżanie, zdrady itd itp) Dlaczego kobiety kochają chamów, a dobrych facetów mają za nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj, patrz zawsze na siebie, w życiu nie ma skrupułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszy sort to jakis dziamdziak, mameja i ciepła klucha , pantofel. Polka ma to w naturze że musi czasem być ustawiona do pionu, ponizona a nawet opluta, żeby chodziła jak zegarek, inaczej będzie miała głupie myśli w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
ten który kopnął cie w d**e może stwierdził ze jesteś brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pewnie stwierdził, że jestem brzydka i na pewno więcej, np powiedział mi, że za mało zarabiam a on ma duże potrzeby.... `fajnie`, nie? przyjemniaczek... A ten jest dla mnie taki dobry... a jednak coś mnie od niego odpycha :( chciałabym dac mu wszystko, po prostu go szczerze pokochać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam zrobić? znam go krótko to dopiero początki... czekac jeszcze czy uczucie sie we mnie obudzi, czy dać mu spokój teraz? nie chcę go zranić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...nikt nie miał podobnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka abc

tu autorka

jestem z nim juz prawie 4 mce

i nadal nie kocham :(

mieszkamy razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×