Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

msalice17

Jak zablokować wyskakujące karty w firefoxie?

Polecane posty

Gość Dominik N
Zainstaluj dodatek AdBlock Plus. Większość reklam, niechcianych okien nie pozwala wczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik N
Jak masz router to możesz zablokować adresy tych stron, tylko nie wiem czy to pomoże przy automatycznym wyskakiwaniu. Wiem, mnie też wkurzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doinstalowałam te dodatki i zobaczę. Teraz akurat nie wyskakują bo musiałam jeszcze raz uruchomić przeglądarkę i zazwyczaj dzieje się to po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik N
Domyślna konfiguracja Firefoksa skutecznie blokuje wyskakujące okienka. Inne okienka nie są oknami typu pup-up, tylko uruchamianymi na żądanie użytkownika lub za pomocą dodatków jakie samodzielnie zaaplikował. Nie chcesz okienek - to ich nie uruchamiaj, jeśli okienka wyskakują bez podejmowania akcji ze strony użytkownika przeprowadź Standardową diagnostykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź w dodatkach ff czy ci się jakieś badziewie nie dodało typu asktoolbar i jak pisali inni adblock+noscript + dodatki do adblocka i polska subskrypcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączyc opcje - wyłącznie wyskakujących okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, mam adblocka mam adblock plus pop-up addon zainstalowany a mimo to wyskakuja mi strony z reklamami moze ktos pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągnij bezpłatny AdwCleaner-v3.20 w wersji polskiej- http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html zainstaluj otwórz i w oknie -szukaj. przed chwilą wyczyścił mi kompa i mam bez gołych ... czyste okna ! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pewien problem. Po powrocie z pracy zauważyłem, że wyskakują mi okna. Proszę o szybką pomoc. Wszystkie mi wyskoczyły, dwa udało mi się złapać na lasso, reszta uciekła. Proszę o szybką odpowiedź, bo na dworze zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×