Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stupidcrazyinlove

Jak zdobyc zonatego mezczyzne

Polecane posty

Gość Stupidcrazyinlove

Jeśli wdalas się w romans z żonatym mężczyzna nie marnuj czasu on żony nigdy nie zostawi a ty z własnego wyboru będziesz cierpieć. Będziesz tez czarna owca i wytykana palcami szmata a ludzie ci będą mówić widziały gały co brały to teraz masz. Oto moja historia mam nadzieje ze coś to kogoś nauczy. Miałam chłopaka w wieku 15 lat byliśmy ze saba bardzo długo po 5 latach związku było dziecko jak dziecko się pojawiło zaczęły się problemy kłótnie coś się już wypaliło następny rok mieszkaliśmy już osobno a ja po jakimś czasie z dzieckiem wróciłam do mamy tu poznałam mężczyznę mojego życia tak mi się w tedy wydawało było cudownie przez rok dopuki nie dowiedziałam się ze był ktoś jeszcze miał dziewczynę ja nie dałam mu szansy na wyjaśnienia zerwałam kontakt po przeplakanych nocach postanowiłam ze czas się ogarnąć ze każdy facet to świnia a z mojim byłym to dziecko bynajmniej miało ojca. Wróciłam do ojca dziecka wzięliśmy ślub i kolejne 8 lat mojego życia było okropne zgodziłam się na kolejne dziecko tak jak i każdy głupi co próbował nieudane związki naprawiać dziećmi nie przy ostatnich 2 latach małżeństwa spałam już w innym pokoju mąż mnie nie pociągał chciałam gdzieś uciec dusiłam się w tym związku ostatniego roku znalazł mnie ten cały książę z bajki który złamał mi serce w takiej samej sytuacji jak ja bo już dziewczyna stała się żona 2je dzieci i niby nieszczęśliwy postanowiliśmy się spotkać jego żona się dowiedziała wyprowadziła się on zapewniał ze zostanie sam i będzie o mnie walczyć ja wróciłam do domu wyprowadziłam się wystąpiłam o rozwód i tu przeżyłam szok tak oczywiste on wrócił do żony zapewniając mnie ze to nie tak jak wyglada ze nie może ich tak zostawić ze mam poczekać on odłoży i kupi im mieszkanie i wtedy odejdzie oczy zamydlone ja się na to zgodziłam spotykaliśmy się w hotelach i u mnie za każdym razem jak żona się dowiedziała to ja byłam odstawiana na polke aż ja udobr**** stałam się wrakiem chora psychicznie kobieta już nie tylko sprawdzałam go na fb ale także i ja patrzyłam gdzie byli co robili po to by zrobić mu awanturę nie wiem po co i tak wiedziałam ze kłamie nienawidziłam osoby która się stałam jego żona pare razy do mnie dzwoniła udawajac twarda babę śmiejąc się on mnie nigdy dla ciebie nie zostawi a on i tak namówił mnie na spotkanie i zaczynałam wszystko od nowa do momentu aż zapłakana przebudziłam się z tego amoku i postanowiłam ze trzeba się ogarnąć jestem teraz sama z dziećmi nie tracę nadzieji ze kiedyś spotkam kogoś odpowiedniego dziewczyny nie łódzcie się facet powie ci to co chcesz usłyszeć po czym wraca do domu i udaje kochającego męża nie marnuj życia i poświęcenia weź przykład ze mnie faceci chcą odskoczni żaden z nich nie ma jaj by zacząć życie od nowa bo tak naprawdę facet to przerośnięte dziecko które potrzebuje mamusi by mu ugotowała oparła go i się nim zajęła on już to ma z żona a ty jesteś fantazja która go pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, co za debilny bełkot. Słyszałaś kiedyś o znakach przestankowych, niedouku?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym nie była taka głupia, żeby z żoną tym się wiązać ble:/ to przecież jak odpad jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkamala
Smieszne ze wchodza tu osoby bo podchwytliwie napisane jak zdobyć żonatego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma na tyle jaj żeby cię olać i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×