Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zmieniał się wasz styl przez lata?

Polecane posty

Gość gość

Jaki macie styl teraz i jak zmieniał się przez lata? Piszcie. Tylko grzecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam metalowa. Nie jakies skrajne makjaze I specyficzne bardzo ciuchy, ale jednak mony makijaz imprezowy, tak to czesto czarne pazkoncie, no I glany oczywiscie, czesto spodniczki, a na imprezy czasem dlugie czarne sukienki. wlosy farbowalam na mahon. to pod koniec lyceum I cale studia. obecnie mam 38 lat. nadla slucham metalu, glownei tego z lat studenckich, sentyment, ale nowosci niektore tez. lubie tez jazz, lub nieco muzyki elektonicznej takiej w stylu Depeche Mode. nawet niektore piosenki pop lubie. Ubieram sie nadal czesto na ciemno, lubie bardzo brazowy. glanow nie nosze od dawna. do pracy buty na obcasie ale nie jakies zabojcze szpilki. paznokcie rzakd maluje, jak juz to bezbarwnym lub czasem czerwone. makijaz zawsze ale lekki. kurtke typu bikers skorzana czarna mam (prawdziwa skora) I zielona ciemna (sztuczna). czesto nosze czarne obcisle dzinsy (nie jakies MEGA obcisle) I dosc dopasowane bawelniane bluzeczki, jasne i ciemne. mam nawet dwie ciemnorozowei jedna zolta :) ale d pracy to zwykle sukienki z krotkim rekawem, do kolan, mam glownie granatowe, brazowe I ciemnoczerwone. wlosy nie farbuje juz od dawna, kolor mam jasny braz z natury. bardzo lekko krecone. mam meza - w podobnym wieku,on mial dlugie wlosy jeszcze 5 lat temu, potem scial. ma za to gesta brode I wasy ;) maz sie nosi glownie na czarno ale tez na kolorowo czase, nasze dziecko ma 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wciąż mam taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam i nie miałam nigdy żadnego stylu. Chyba że róż od góry do dołu daawno temu można nazwać stylem jakimkolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie zmienił chodzę w ubraniach kupionych w liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w szkole byłam gotką/metalówką. Wszystko na czarno :) Tylko glanów nigdy nie nosiłam. Teraz ubieram się podobnie, aczkolwiek mam bardziej stonowany styl. Do pracy zakładam często kolorowe rzeczy, ale włosy dalej mam wściekle czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę teraz lepiej dopasowane ciuchy i w sumie tyle. Dobry rozmiar (kiedyś często za duże, lubiłam oversize), bardziej dopasowane kolory, i mniejsze dekolty :) kiedyś nosiłam większe.aaa, I polubiłam buty na obcasie. I w sumie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W liceum miałam fazę ,ze tylko na czarno.Potem przeszlam w taki trochę męski styl - koszule,spodnie,krawaty.Miałam tez fazę na kolczyki.Potem przeszła w taki luźny - koszulki oversize,jeansy,workery.A od kilku lat w końcu mam raczej stały styl - taka klasyka.Ciemne,gładkie spodnie,jednolita bluzka,T-Shirt,na to fajna marynarka.Wszystko dobrze wykonane i dobre jakościowo.Do tego stawiam na dobre dodatki - torebka,buty,zazwyczaj najbardziej się wyróżniają i przelamuja resztę.Wiec jest klasycznie i nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50 była Hipiską z gołą dupą po łące latała we wsi żagańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to ja teras jestem trochę hipiską :P (autorka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecajo mie kobiety w glanach. nie chcialaby zdradzic menza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo. Mam prawie taki sam jak w liceum a mam 35 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl sie zmienia jak życie sie nam zmienia i / lub jak zaczynamy się inaczej czuć niż wcześniej sie czulismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie miałam żadnego stylu, nosilam ubrania które mi się po prostu podobały. Miałam więc w szafie kobiece sukienki jak i koszule flanelowe, podarte jeansy i spódniczki skórzane, szpilki i trampki... Swój styl zaczęłam mieć jakoś w połowie studiów, zauważyłam że kupuję coraz więcej kobiecych ubrań, eleganckich, zdominowały one moją szafę i wyparły z niej zwykłe t-shirty i bluzy, koszule w kratę. Dzisiaj mój styl jest kobiecy i elegancki ale swobodny, tzw. business casual. Lubię kobiece sukienki, pastelowe kolory, wzory w kwiaty. Buty to zwykle baleriny albo szpilki. Lubię też nietypowe wzory na sukienkach czy bluzkach np. jakieś biedronki, truskawki, ananasy czy palmy :D Mam naturalne blond włosy wiec taki styl mi bardzo pasuje, wyglądam dziewczęco i świeżo. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×